Mandala Ganesh regular [HPS-150W] by marihuana farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
metalmaniac je napisao(la):
probaj bilo koju sortu od Mandale pa se uvjeri sam.

biljke stvarno traže minimum minimuma, rođene za bio uzgoj....
More bit...ne kažem...samo se nikako nemogu oteti dojmu da su biljke u vegetaciji ustvari biljke u razvoju..pa im rastu listovi,grane,stabljike itd...cijela biljka se razvija..i raste doslovno na ocigled...logika me vodi...kad ceš hranit dijete,ako ne dok izrasta?....da ne zakržlja....
Neznam,ja odkad znam za growanje poceo sam gnjojiti vec 10-ti dan života biljke i nastavio do kraja growa.....mislim da nisam gnjojio imao bi upola manje grama...eto moje mišljenje....
A danas je prisutna stvarno masa BIO gnjojiva,lako dostupna i jeftina.....ne vijerujem da bi škodilo biljci da je se gnjoji....al primjetio sam da ima ljudi s određenom distancom prema samom pojmu gnjojidba...iskreno ne razumijem to,al svakom njegovo,nemam ja ništa protiv...samo kažem
Nikad nisam uradio usporedbu..ali hocu prvom prilikom... 2 biljke ista sorta ...isti uvijeti...jedna gnjojena druga ne....krajnji rezultat?...mislim da bi bile ogromne razlike u korist gnjojene biljke
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Gospon Sparrow...ja sam isto za hranjenje od malih nogu..pa zato i biram takve strainove.Medjutim, Ganesh je specificna po tome sto jednostavno nema potrebe.Stvar je u tome sto reagira jako lose na gnojivo,pogotovo u vegetaciji.Posto je teramagma navodno nesto losija u zadnje vrijeme,mozda bi trebao marihuana samo malo vise obrtatiti paznju na biljku... da nebi bilo iznenadjenja ali opet lako je reagirati u takvim situacijama.Uglavnom u vegetaciji je potpuno nepotrebno u cvjetanju mozda nesto ranije nego iz mog iskustva,iskljucivo radi terramagme;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ja cu se nadovezati na moj post, sto manje djubriva to manje djubreta... na zalost u indooru ne mozes drugacije, ograniceni smo posudom... al ja i tu jako skrtarim i posto ne idem na kvantitet ne bunim se + neke sorte zaista ne traze nista, ko je radio keralu zna o cem pricam... trazi skoro pa nista od zemlje, a ako ides sa gnojivom zaboravi biljku... i sorry na off, ipak je ovo dnevnik ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
nema veze što je dnevnik,kao što sam i prije rekao,svaka konstruktivna rasprava je dobrodošla! ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Nema tu puno filozofije.najbitnija je kvaliteta i kolicina zemlje..6L=4 tjedna ili 28 dana i racunica je dalje jednostavna.80% strainoiva pusi tu pricu 10% netrpi gnojiva uopce a 10% zahtjeva prehranu od malih nogu.O auto sortama nepricam...one su sve iste i traze isti tretman manje,vise....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
21.dan ukupno,17. dan 18/6:

počele su biljke intenzivno rasti,ove tri starije su se fino raširile i prave finu gužvicu u boxu,a ove dvije mlađe isto napreduju,jedna brže,druga malo sporije,al ide i ona...temp.je ok,25-27 stupnjeva kod biljaka,vlaga 40-ak posto,dok je lampa off i do 85% vlage...zaljevam ih u prosjeku jednom tjedno,ne čačkam previše oko njih,jedino ih razmještam po boxu da uhvate najviše svjetla i da ove veće ne zaklanjaju manje...evo i slika,vidi se napredak. ;)





 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
dvoumim se za trening,evo kako Ganesh inače izgleda,ovo je slikano u 60.danu cvjetanja pod 400W
15031028900756652_big.jpg


najradije bih je ostavio bez treninga,inače joj je visina 60-ak cm,meni je box visok 120 cm.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
koliko vidim ovaj iznad nije baš nešto razgranat, prema tome valjalo bi neki topping napraviti da se razgrana što više...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ne znam koliko je pametno radit toping,da neće preveliki stres imati,a uskoro je prebacujem na 12/12,kroz nekih tjedan dana na pokazivanje spola.
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Biljke su baš zdrave i bucmaste. Što se tiče treninga, bilo bi super kad ne bi morao topirati, već samo LST. Ali odabir nažalost ovisi o uvjetima uzgoja, prvenstveno jačini svjetla i raspoloživom prostoru.Da imam growroom a ne growbox, te nekoliko lampi od penetrirajućih 1000W a ne jednu žaruljicu od 100w - ne bi ni ja nikad topirao, ali realnost je eto takva i moraš se snalazit da dobiješ što više iz minimalnih uvjeta. Činjenica je da topiranjem dobijemo oblik židovskog svijećnjaka i na taj način možemo nagurat više vrhova pod malecko svjetlo. Obzirom da te tek čeka selekcija m/ž, a selektivni flip planiraš tek za tjedan dana - nećeš puno pogriješiti ako ih sad topiraš. Jedino ne znam što Mandala kaže kako Ganesh podnosi topiranje - tu informaciju svakako uzmi u obzir što god uradio. Sretno dalje, pratim s guštom! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
kažu ovo za topiranje,al općenito Mandalinih sorti:

Our strains are bred for high yields and firm stems and branches. It is therefore not necessary to prune the plants in order to get satisfying yields or strong growth. If you want to give them a longer vegetative cycle for extra yields, control height for some reason, or require numerous shoots for cuttings you certainly have the option to prune any of the Mandala strains. The plants grow bushy with quality branches and heavy colas when pruned or topped.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ako planiras duzu vegu topiraj ih ako ne ostavi kako je,
posle topinga bi trebalo jos minimum 10 da ostane u vege fazi...
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
planiram još nekih tjedan dana držati u vege,da bude 4 tjedna puna.neću sad topirati,mislim da bi joj bilo previše dva stresa za redom,prvo topiranje,pa prelazak na 12/12.ostavit ću ovako,eventualno ću malo spuštati glavni vrh kad procvjeta,zavisi kolika mrcina bude.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ja sam svoj OG topirao neposredno prije prebacivanja na 12/12 i evo ga sada, raste normalno i ima nekoliko vrhova na tom mjestu, tako da mislim da i ti slobodno možeš tjedan dana prije...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.