Mandala Safary mix 250w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
najjaci dnevnik ikada,uzivao sam u ovih dvije stranice kao nikada u zivotu ..nagledao sam se tako dobrih masnih slika ,naslusao svega i svacega ..ovo je sramota mogao si u 3 stranice pola growa vec odraditi a ne se prepirati sa ljudima,ne napadam nikoga imam rispekta prema svim clanovima ovog foruma ,tako i prema tebi VENTU .. lp , gl&hf
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
daj,nemojte me 'ebati.....
sta bi sa ovim dnevnikom? vente? dje si?
jesi li ti uopste procitao sta kaze mandala za djubrenje zemlje? e'o da ti pomognem-

Fertilizing on soil is always the worse choice compared to fresh soil and sufficient root space! Don't be tempted to believe that a lot of fertilizing will give you better results. This is a myth from the agrochemical industry that wants to sell their products in huge quantities. Our environment is already suffering worldwide from the results.
Fertilizer should be used with extreme care indoor and seen only as a minor supplement to top up nutrients or to assist in cases of accidental deficiencies. In hydroponics moderate EC levels should be used instead of heroic dosages to "force" flowering. For outdoor the fertilizing must be dosaged in accordance with soil quality and the size of the plants.

pa ti udri sa gnojenjem od pocetka!!

:lml_spam::lml_spam::lml_spam:
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
958
1.461
163
Safari mix uglavnom vuche na indicu ,kompaktnu , sa velikim glavnim hedom i vrlo zanimljivim opijajucim mirisom . Od semena do harvesta mozda sam podjubrio jedared ,uopste se nije bunila . Eto malo da se ukljucimo hehe
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
:clap::clap::clap::clap::clap:
eto.jel' to bilo tesko?
sad,lepo,udahnes duboko,i pocnes ispocetka i bez vredjanja i sve bude kul..
a ako ti smetaju tudji predlozi,opet predlazem-galerija bez komentara i udri !!
bijke ti izgledaju XTRA,mada ja i daljem stojim iza toga da ti je 250w premalo,al' ti kako 'oces !!:vb_wave: