Mandala Safary mix 250w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Zanimljivo,ljepo se forum izvadi iz neke rutine kad se sve malo zacini,lol..rep minus zbog "seronjo smrdljivi"..

PS Tropico koristi "sam broadkast"...ne Winamp..
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
lol,bravo blejde,,,ja nisam ni skontao PRAVU UVREDU..ovo 'seronjo smrdljivi' aj ok...ono...balkanci smo i to,to je deo svakodnevnice...jbm mu misa to ortacima kazem na DNEVNOJ bazi....al' da skrnavis coveka da pusta u winampu lololol eto UVREDE al' prave....za svakog DJ-a...hehe
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
DomajaTheBest iz bek!

Ovaj put u ventilacijskom obliku ali ponašanje i pamet nisu evoluirali!

Neno sumnjam da je Canna...ipak je to njegov sljedbenik Domaja...Domaja dobrodošao na forum ponovno i nadam se da ćeš ovaj put biti pametniji, bolji, ljepši i pristupačniji...

A kako znam da je domaja? pa čovjek mi je istu uvridu u vezi winampa napisa i na chatu par minuta prije nego je ban popushija...

a ja i winamp...ka Ventilator(Domaja) i uzgajanje!:icon_lol:
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
nenash je napisao(la):
Zadnji nik mu je bio Canna ili tako nešto.Mentor Domaje the best-a i H2O2 freak.Niđe veze...

mislis da se vrati neko ko je banovan sumljam

sto je domaja banovan i canna citao sam negde te rasprave al se nesecam
 

ventilator

Aktivan Član
22.09.2012
52
9
0
33
Nisam ja nikakvi Canna ili Domaja...Sta pricate vi uopce,kakv Supervit ima 70 posto negativnosti...ima ako si glup i ne znas ga koristit....Zapravo boli me kita obrisite ovaj dnevnik ne zelim imat posla sa djecom koja ne zna ni sta prica a pola od vas koristi marihuanu u komercijalne svrhe....puno ja vas to poznajem osobno,ja sam nekad davno bio tu....I nisam nikad dobio ban nego sam odusto od starog nicka jer sam bio u inozemstvu...itd...2006 je moja godina na ovom forumu,do 2007...a vi fino sadite kako god znate visdim da se drzite skupa,pa eto uzivajte u svom znanju Plantele i Asefa,a glavni fraeri koriste i Slavol...lol smjesni ste....
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Sve 5, zakopajmo sjekire i krenimo dalje...obeća si slike, stavi ih da ih vidimo. Predstavljas se kao znalac, pokaži šta znaš a ja cu prvi reći da sam bija u krivu i da sam naspram tebe njaab.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ventilatore smiri se :)
mi smo ti napravili docek kakav si zasluzio svojim pristupom prema forumu i ponasanjem... kad vec svima tvrdis kako su u krivu, potvrdi to s nekim cinjenicama (slikama u ovom slucaju) ili barem da jedan post normalan napises bez izrazavanje neke ljutnje ili mrznje... evo ja neznam kako mozes pusit vutru, i doc tu u istu zajednicu pusaca vutre i zapocet sve sa nekom takvom uvrijedom i protivljenju svega koda growas 30god pa znas sve... nemoj mislit da te zelim naljutit jos vise ili imat neku raspravu s tobom. samo ti iznosim stvari kako stoje trenutno... a sad ili se mozes jos vise protiviti tome i samnom nesto pokusat raspravljat ili mozes vidjet da stvarno ti zelimo pomoci i da trebas uzet u obzir stvari sta ti pisemo i prihvatit to... nesto od toga dvoje ce se desit, a ti odlucujes sta... u bilo kojem slucaju sta ti odlucio izmedju tebe i ovog foruma sada... sretno, ne samo s growom i kifovima nego opcenito u zivotu, neka ti je sa srecom, jer s takvim stavom ako se ne mislis promjeniti... trebat ce ti sreca.

peace out !
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ma to je domaja 200%, nemoguće ga je ne prepoznati po takvom stavu i ponašanju tj. koristi isti riječnik kao što je i prije...

prvo, ulijećeš sa stavom "ja sve znam, nemate vi meni šta predlagati ni govoriti" i čim netko želi pomoći ili nešto savjetovati odmah ga odje*** u startu govoreći kako nema pojma jer ti imaš provjerene metode i znaš sve, sa 250W na kvadrat dobivaš pola kile iz šale (a tvoj frend canna vjerojatno i više)...

drugo, bez osnove i ikakvog povoda optužuješ ljude da sade za prodaju (nisi imenovao ali si rekao "pola vas")...

ako već sve znaš o svakom gnojivu, svakom dodatku i svakoj zemlji i ako misliš da drugi nemaju pojma, hajde podijeli to svoje neizmjerno znanje sa nama, nemoj se praviti pametan i srati bezveze nego napiši što znaš kao što to rade i drugi...

ako misliš ovdje filozofirati i napadati ljude predlažem ti da odmah odeš odavde, šuti i sadi na miru, uživaj u svojim biljkama i ne maltretiraj ljude na forumu.
zašto uopće pišeš po forumu kad znaš da će to ljudi komentirati i da se neće uvijek složiti sa tobom? ako ne misliš pisati nešto korisno, stavljati slike ili pomagati drugima u edukaciji onda nemoj uopće ništa pisati, zašto nam kvariš atmosferu na forumu?

i nije svima vrhunac plantella ili slavol, da malo pratiš i čitaš vidio bi da ima svega, od Hesi, Advanced nutrients, Biobizz, GHE i svakakvih drugih čuda koje ljudi koriste.

i još jednom kažem, ako misliš ovako nastaviti, bolje da odeš sa ovog foruma i više nikada ništa ne pišeš nego da te moderatori i admini moraju banirati (i onda ćeš i njih napasti da su "idioti koji nemaju pojma")
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163


šalim se naravno...ajde se sad potucite jbt...naravno da ne opravdavam njega, palo je tu nekih ružnih riječi al bilo je i s naše strane...u afektu se svašta kaže...kak bi rekao naš dj...peace out :)
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Vent je prva osoba koju sam ovdje vidio napetu. Inače su uživatelji flegmatični. Mora da ga pate još kakvi problemi ili ima lošu sortu. Ima ljudi koje vutra čini nervoznima, imam frenda jednog koji čim ga pusti high bude kao da je sa igle sišao. Živčan da ne možeš pričati sa njim i bude takav dok se ne naspava

Kad pogledam moguće je dobiti 200g iz m2 pod 250. Sa 6 komada bi bilo moguće, da svaka da 30 a to je realno.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ne znam ljudi, ali mislim da na ovom forumu postoji neka kriva predodžba o broju biljaka.
Ja npr na površini 1.2x1.2m težim da imam 16 (ne malih) ženskih biljaka.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
travahr je napisao(la):
Kad pogledam moguće je dobiti 200g iz m2 pod 250. Sa 6 komada bi bilo moguće, da svaka da 30 a to je realno.

Da moguće je uz dužu vegetaciju...i za taj prostor lampa od 250 nije primjerena...neiskorišten prostor totalno...

@tarki

Mislim da smo svi u zabludi, domaja će nas razuvjeriti i srušiti sve temelje indoor uzgoja!
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ma,haj pustite trola,stvarno...nek' tripuje da je najbolji....mozda nije domaja,mozda je licno J.Cervantes dosao da nas poducava lol..
sto se mene tice,moze glat staviti i 150w na 2m kvadratna,koliko je za'eban grower nikla bi mu tona haha
pa daj,sefe,otidi u holandiju pa im prodaj znanje,mozda te i nagrade....

obicno ti koji se tako busaju i primaju su nooob-ovi samo tako...zeljno cekamo tvoje slike,da podelis sa nama tvoj skill.

a sto se tice supervita,ljudi tako pricaju na stranim sajtovima-tacnije tvrde da ne postoji razlika izmedju koriscenja i nekoriscenja supervita
ja se jos jednom ogradjujem i kazem NE ZNAM DA LI JE TO ISTINA,nisam probao,ali i dalje smatram da bez nekih dokaza/slika i bez spustanja tona,
TI SI POSLEDNJA OSOBA koja bi trebalo da prica o tome.

jednu stvar sam naucio,bavljenjem produkcijom i snimanjem-kad ti dodje neko kome sve smeta,koji svakoga napada i nijednim elementom u studiju nije zadovoljan-u 90% slucajeva,radi se o noob-u koji NE ZNA al' ga blam da se to ne vidi,pa napadom na druge leci svoje frustracije i pokusava da predstavi 'kako zna'
1. takva snimanja se po pravilu zavrsavaju katastrofalno,i traju boga oca
2. niko na kraju nije zadovoljan

dakle,prijatelju,lepo nas zaobidji ili daj dokaze.to je sve.a to dal' je plantela,slavol,hesi il' sta ti ja znam-to zavisi od coveka do coveka i nacina grow-a i NOVCA.ja vidim da preko ljudi rade iskljucivo 'organic'....pa sta sad? treba sve oskrnaviti sto koriste jeftinije varijante gnojiva?tebe bi na tim sajtovima RASTRGLI kad im poces srat' o enzimima i supervitu i ostalim hemijama...pa sta sad? ko je u pravu?
ja bih rekao da istina nije JEDNA i univerzalna,vec svakom odgovara razlicita stvar...

ajd' jedva cekam te slike
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
loop je napisao(la):
pa daj,sefe,otidi u holandiju pa im prodaj znanje,mozda te i nagrade....

Oprosti Loop ali mislim da to znanje koje on posjeduje zapravo posjeduju svi pravi indoor groweri i da je metoda uzgoja koju on fura nešto minimalno za sve growere koji nisu sa ovog hebenog balkana! Sami smo si krivi šta se držimo zajedno, šta nam je vrh zemlje compo i terra magma, šta se informiramo na drugim svjetskim forumima i šta nam ti isti forumi serviraju totalno krive informacije! Domaja apeliram da nas što više podučiš znanju koje posjeduju ljudi poput tebe, tj. pravi indoor groweri i oprosti nam svima šta smo zatucani!
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
u pravu si trop,totalno...jbg,ja sam samo 'komercijalni' grower(kako me on nazvao,tj SVE nas) sa svojih 5 biljaka(a tek treba videti koje su zenke),a on je ipak NEKOMERCIJALNI grower sa 20(brojkama) DVADESET(slovima) Mandala biljki.....
pa ko je ovde lud a ko zbunjen.......i ko koga 'ebe..pitam se...