Marihuana Djelovanje?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
18.10.2014
3
0
0
Pozdrav novi sam na forum :) Imam pitanje za vas malo starije i iskusnije :)
Ovako pusim marihuanu ima godinu dana meni je 20 godina. E sad pre neki dan mi se desilo nesto prvi put u zivotu izasao sam na kafu i krenuo da popusim dzoint i nakon pusanje jedno 10-20min odjednom sam osetio nagli umor u nogama, oci mi se zaklapaju, tjelo mi gori koda imam temapraturu 39-40, i imam osecaj da cu da panem u nesvest :) i to mi se opt desava 3-4dana za redom i traje oko sat-dva. prvi put je bio najgori... E do cega to moze da bude i kako da to sredim jel se desavalo to nekome? Hvala
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
koliki bi problem bilo kada bi se neke teme nekako istaknule na forumu.
npr. ova ( uz koju bi netko napisao krachi txt o djelovanju i djelovanjima:sativaindica,ulje,edibles..itd..) i npr.. ona o raspoznavanju mushke od zhenske biljke.
+ mozhda jedna o bolestima,shtetnicima i nutrijentima..
i da se to nekako istakne-na nachin da ne mozhe promachi nekome tko otvara forum...
mozhda u neku info podforum staviti.onak hebeno izboldano..
 

Gagiba

Aktivan Član
Ajde i ja da se nadovezem.

Kada sam otvorio prvu (i jedinu) temu bilo je nekih komentara o nepotrebnosti iste i to definitivno nije prijatno bez obzira sto su kritike bile na mestu.

Treba novim clanovima na vidnom mestu takodje objasniti da previse novotvorenih tema sa istom sadrzinom spamuju I bespotrebno guse forum i jako otezavaju navigaciju i surfovanje kroz isti, te ih pod obavezno uputiti na iscitavanje postojecih tema jer ja zaista ne vidim da je ostala i jedna jedina nepokrivena oblast koja je u sferi nasih interesovanja. I to pokrivena obiljem kvalitetnih i opsirnih odgovora.

Meni licno ne smetaju ni novootvorene novostare teme ali neko ko pokusava doci do potrebnih odgovora moze se lako pogubiti u desetinama i stotinama slicnih sadrzaja...
 

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
@zlavjestica
Predlazem da se ti tekstovi naprave zajednickim sudjelovanjem svih clanova.
Uvijek ima netko nesto dodat na napisani tekst pa se onda to razvuce do preksutra.
Zadamo temu,svi posalju svoje viđenje i onda netko to spoji i napravi temu,napise tekst, postavi,zakljuca i sticky

Sad smo zaspamali do ibera
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
jesmo zaspamali, ali ova tema je sama po sebi spam, i ne pripada medicini, nego upotrebi ili obrazovanju.

istaknit neke teme time da se izbrišu stare i nepotrebne.. podforuma ima puno, i dosta bi bilo po 20 najbitnijih tema u svakom..

sve komentare odma primištat u određene teme.. i na licu mista dilit 10neg za nepoštivanje pravila i to je to.



(sativu za moderatora!)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
razmisljam o tome zadnjih mjesec-dva, tj. o jednoj univerzalnoj temi (ko mi otme ideju naebo je :D ) al nikako da je napravim..najvise zbog vasih reakcija hehe, istina ima previse nepotrebnih gluposti i jednom novom clanu i nije bas jednostavno snaci se medu tom hrpom, napravit cemo bit ce bolje, ide zima radit ce se :)





sad bi jos i moderirala, dosta su ti i pluća org. ;) :nana:
 

boss117

Zen
01.03.2014
96
180
33
Tristan da Chunha
Fazon je u tome kad se oni registriraju, odma pomisle da cine dobro sa tim da sto ce vise tema otvorit (dakle misle na kvantitet, a kvalitet im nije ni na kraj pameti) uostalom sve sto se ima pitat vec postoji, tako da u zadnje vrijeme forum se puni sa besmislenim temama.
 

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
Tarzan je napisao(la):
razmisljam o tome zadnjih mjesec-dva, tj. o jednoj univerzalnoj temi (ko mi otme ideju naebo je :D ) al nikako da je napravim..najvise zbog vasih reakcija hehe, istina ima previse nepotrebnih gluposti i jednom novom clanu i nije bas jednostavno snaci se medu tom hrpom, napravit cemo bit ce bolje, ide zima radit ce se :)





sad bi jos i moderirala, dosta su ti i pluća org. ;) :nana:

Ne samo novim članovima i nama malo starijima se u pojedinim temama teško snaći, što kaže naša sativa pitanja su postavljena u krivim topicima podforuma.
Ali da i ima glupih pitanja, ima bogami da se zapitam ponekad s kim se družim, da nisam možda na forumu LMRa i ja sam za automatsko brisanje takvih postova.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.