Marihuana i mononukleoza?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.04.2014
2
0
0
Pozdrav svima
Ima san mononukleozu. Prije 3 miseca otprilike san otkria da je iman i onda san misec dana odleza i sad na zadnjim testovima krvi je sve super(to je bilo jos prije 20 dana tako da je sad valjda i bolje), iden opet za par dana na imunološki vadit krv pa ce se vidit jel sve ide uredu al tribalo bi sve bit ok. Doktorica mi je preporucila da bar do ljeta drzim djetu i bez velikih napora i tako al to ona vise iz opreza cini mi se jer se ja vec ima 2 miseca super osjecan bez umora i icega...

I sad mene zanima jel meni sta trava utjece na jetru i slezenu (one su najvise zahvacene mononukleozom)... Tia bi za jedno misec dana zadimit lipo za zadnji dan skole kad vec nemogu pit... :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
zadnji dan škole, kažeš? maloljetan... :shit:

prošao sam ja kroz taj pakao, slobodno puši ako te volja, neće ti ništa biti. čuvaj se napora da ti ne pukne slezena, jer ako ne stigneš u roku od pola sata u bolnicu, nema ti spasa, umreš od unutarnjeg krvarenja, nije zajebancija...

što se tiče jetre, ona je isto oštećena i biti će još neko vrijeme (barem 2-3 mjeseca), tako da pazi na prehranu. izbjegavaj masti i jako začinjenu hranu, alkohol izbjegavaj u najširem mogućem luku, unosi puno proteina (meso, riba, nemasni jogurti, konopljin protein). čaj od korijena maslačka je odličan za regeneraciju jetre, nađi neku biljnu ljekarnu ili sam uberi i napravi. jest da je jako gorak čaj (i iz tog razloga se obično miješa sa raznim drugim biljem), ali je isto tako i jako zdrav...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer