Marihuana mi ne sjeda!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
'Nadje li meda? pojedi ga koliko ti treba,
ali nakljukan,povratices ga...'
sefer ha Zohar
 
21.11.2012
5
3
3
37
Pojasni xD Iso u krug nisam se ja sad prepusio jbt,samo da mi je da znam jel obicno pri prvom pusenju da ti bude muka.Inace pusim duhan 2 god.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
nije nemoguce da ti bude muka
recimo,prazan stomak,ili ako si cirkao pre toga nesto(ne ide bas dobro uz alkohol,bar ne kod svih)...
mozda i prirodna reakcija organizma na 'novonastalo stanje' xD

ja znam da sam se prvi put smejao kao lud.....na kraju se uplasio da nikad necu prestati...majke mi...
u mozgu paranoja,a ja se smejem k'o ludak...
generalno-ne,ne bi trebalo da ti bude muka,osim ako nisi povukao kao sivonja-pa ti bilo muka od dima
 

Portgas

Aktivan Član
10.11.2012
71
16
0
33
Kod svakoga je drugciji prvi put, nekima bude muka, neki se smiju ko ludi, jedu, ima cak i onih koje i ne uhvati kada prvi put uzmu, uglavnom normalno je :D
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
nije zabrinjavajuche..
ali..ako se to ponovi vishe puta..ili...ako se ne osjechash najbolje kad pushish..najbolje da ne pushish neko vrijeme ili smanjish kolichinu-ako bash zhelish pushiti.
gledaj ne pushiti na prazan zheludac ili ako se generalno ne osjechash dobro..
( znala sam tipa koji bi se u 8 od 10 sluchajeva srushio u nesvijest.alirazlog je bilo to shto se izuzetno nezdravo hranio + radio nochnu + bio neiskusna mimozica )
 

kutije

Aktivan Član
07.07.2011
89
36
18
48
meni je bilo prvi put sat san ima 15 16 godina sa helgon iz aloalo.
ako se iko vise sica te serije.

ne povracaj, koncentriraj se.
lagani kurs disanja udah trbuj unuta izdah vanka.
 

Portgas

Aktivan Član
10.11.2012
71
16
0
33
Meni je prvi put bio u srednjoj skoli i nije me nikako uhvatilo i tako 3-4 puta, poceo sam mislit da sam odporan na to ili nesto slicno tada xD medjutim kad je procepilo onda, wuu huu ne propustam ni jedan 4:20 xD hehe :bale
 
21.11.2012
5
3
3
37
Tad sam bio praznog stomaka i bas taj dan sam popravljao zub i primio narkotik.Izgleda da su to razlozi,nadam se.Ali poslije pusenja sam odma sjeo u bus,moze i to biti razlog.Dali voznja šteti posl'e pusenja?
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
reb0rn je napisao(la):
.Ali poslije pusenja sam odma sjeo u bus,moze i to biti razlog.Dali voznja šteti posl'e pusenja?
zato je Japanac izmislio MP3 player-iliti 'dusevni vodic za naduvane u kriznim/stresnim situacijama ' xD
drug,pre ce biti da ti je to od praznog stomaka-sam si rekao
a i ne znam za tebe,ali ja kad odem kod zubara,posle toga nisam ni za K....
 

Portgas

Aktivan Član
10.11.2012
71
16
0
33
Ma hajde u busu xD auto 100x napusen vozio bez po frke s punom kontrolom, cak sto vise vozim sporije i uzivam u voznji vise nego inace xD haha :D fakat ima svakakvih pitanja na forumu xD
 
16.09.2012
29
8
3
32
Secam se kada sam ja probao prvi put...Kao da je bilo juce...Bila je to jedna zurka koju smo organizovali ja i jos 2 ortaka.....Sve smo spremili kupili alkohol,postavili stolove i stolice i kada smo sve to uradili dogovorili se da se nadjemo u toj kuci u 8 sati..Svi otisli kuci spremili se i negde oko pola 7 zovnu oni mene i pitaju me:"Hoces li da rivas sa nama veceras?",ja govorim da hocu i tako dolazi 8 h svi se skupljamo i oni smotaju jedan na brzinu.Tu vec bila pocela da pristize ekipa i mi izasli napolje i ispusimo na brzinu povuko sam bio velikih 6 dimova,uso sam unutra i poceo nekontrolisano da se smejem...posle nekih 30-ak minuta pocelo je da mi se vrti u glavi i dok sam trcao napolje u dvoriste poceo sam da povracam tolko jako da sam povracao i kroz nos...Secam se da sam oko pola 10 bio kuci i lezao u krevetu....Tog dana sam rekao da vise NIKADA U ZIVOTU necu probati vutru.... Naravno posle 2-3 meseca probao sam opet i od tada je pusim aktivno godinu ipo..
Takodje rekli su mi mnogi da i oni kada su prvi put probali bolju vutru,da su isto povracali ili su imali vrtoglavice i sl..
Tako da vredi rizikovati i probati jos koji put..
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Gdje ce sjedati kada se nalocete kao svinje. Klasicna umodjelnica - alkohol svoje, marihuana svoje i kao na ringispilu.
 

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
34
Ispod mosta
Imam jedan problem,neznam je li zbog loše trave ili nešto drugo u pitanju.Znači pušio sam travu s frendom i nakon par minuta mi je srce počelo udarat ful brzo i jako,nekih 160 otkucaja u minuti.Mislio sam da ću se srušit.Sve se vratilo u normalu za nekih 2 i pol sata.Nakon 2 dana se probudim u 4 ujutro srce mi opet brzo i jako udara,ali ni približno kao i prvi put.Tjedan dana sam bio doma samo mirovao.Srce mi je normalno kucalo,ali sam počeo osjećati oštru bol u prsima pri fizičkom naporu,kao da me nešto iglom bocka.Otišao sam kod doktora radili su mi EKG,rendgen,holter,ultrazvuk i ostala s****.Svi nalazi su bili ok.Danas nakon mjesec i pol se osjećam normalno,ali ipak se ne želim fizički opterećivat.Mene sad zanima jel se ovo nekome već dogodilo,ima li sličnih iskustava.Btw.tu travu nisam pušio prvi put i ovo nisam rekao doktorima.
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
36
jedan frend ima isti problem kao ti, isto srce lupa hoće iskočit, kasnije se smiri, isto ga poslje probadala prsa, išao na kontrole , sve u redu.. ne znam u čemu je kvaka, dali si ubriješ pa te pere ili koji *****.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
trava obicno ubrzava otkucaj srca, ali mozda se i ti plasis pa ti dodatno strah nabija otkucaje,
u svakom slucaju niko nije umro od trave pa neces ni ti....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
mnogo bre tripujete, opusteno, to je normalno i kad prestanete obracati paznju nece biti problema, puls se prirodno poveca a i percepcija malo izmeni pa se ufurate u film da ce srce iskociti i skakutai pred vama, znam o cemu spikate ali no paniks, eventualno manju dozu sledeci put, nadjite meru ;)
 
03.06.2012
15
4
0
30
Desavalo mi se do pre godinu dana da kad god se napusim pocne da me hvata na paranoju, nenormalno strasno... Milion puta utripujem tipa ''Kuca mi srce brzo, ima da umrem'', jos kada pusim sa nekim ko mi ne odgovara pa me namerno ubacuje u los trip, strasno... Mada sada je sve oke, kako ja volim da kazem, treba covek da nauci da se napusi, tj. Trebas da upoznas sebe pre nego sto krenes da varis... I dan danas ne smem da varim sam, ili da napusen idem sam negde, neeeeenormalna paranoja krene da me hvata, inace sam i kada sam strejt dosta plasljiv i serem se mnogo od mraka, ali sam se pomirio sa tim, takav sam hebi ga, sada jednostavno nikad ne pusim sam ili sa nekim ko mi ne odgovara... Budite strpljivi sto se tice marihuane, meni je trebalo oko dve godine da joj se prilagodim i da se ona prilagodi na mene :D Ali vredelo je, mnoge stvari sam ukapirao napusen... Izgleda da za neke stvari moras da se napusis da bi ih ukapirao... :D