Marihuana s mlijekom - savršeno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
koliko ja znam (a nije sigurno jer nisam učestvovao u naučnom ispitivanju)
mlijeko je jedina supstansca koja apsorbuje THC

čovjek je jedini sisar koji pije mlijeko poslije dojenja
i to kravlje ? nikakvog smisla nema
kozje i valja ali ne puno
za odraslu jedinku ljudskog čaša nedeljno je sasvim dovoljna
jer je mlijeko blagi otrov,još kada ga pasterizuju
neznam šta ostane sem masti koje dodaju na kraju
i sto ima manje masti to je štetnije
jer koriste neke bolesne kisjeline koje štete srcu
da bi nivelisali količinu mliječne masti
stvarno nismo normalni
to je kao da popušiš kravi sisu radi gutljaja mlijeka
eto čime se tovimo
baš smo telad
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Znam da cudno zvuci ali ubaci u caj barem zlicu maslaca jer se thc ne vezuje dobro na vodu..
Ja sam probo sa maslacem i medom i ispalo mi je jako ukusno..
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
mislim da kuhanje vuve je "bacanje" iste.... ok za one koji imaju 10kg u šteku negdje... pa da experimentisu....
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Slazem se Bezze.. jetra filtrira i do 50% thca.. tako da jeduci travu doslovno pola se baca za razliku od vaporiziranja ili pusenja gdje je iskoristivost potpuna.
 
25.04.2011
1
1
0
42
Pozdrav ekipa,
evo samo da napišem svoje iskustvo sa mlikom: JEBENOOOO DOBRO:bananica
kad sam radio prvi put bio sam skeptičan al od onda samo mliko radim jer mi je feeling nešto između vutre i gljiva plus efekt iznenađenja jer nikad neznaš kad će točno počet djelovat.
Šta se procedure tiče, znači u vodu ubaciš cvit ( ako ne želiš možeš i listove samo malo više) pustiš da voda skro prokuva i ispari. onda to lipo procidiš, pribaciš u mliko i cca 25 min. mišaš na lagano. na kraju opet procidiš i eventualno staviš malo kraša da ubiješ okus i miris. I onda lagano pa plažu usrid bila dana... bomba:matrix:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pusimmnogotrave

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
KARO je napisao(la):
... pustiš da voda skro prokuva i ispari. onda to lipo procidiš, pribaciš u mliko ...

Ja sam tako radio prije, ali bolje mi se sviđa kad samo stavim da odstoji u zakuhanoj vodi Kao čaj :) Dalje je postupak isti-procjedim, prelijem sa mlijekom i stavim kuhat.
 
13.09.2009
24
19
3
32
Ljudi ko nije probao neka ovo obavezno proba
-nakon dobrog napušavanja kupite sebi čokoladni kolača i zalijte sa hladnim Sprite-om ,prejebenoo znači,poslije orgazma def. najbolji osjećajj,sve je tako lijepo,zivot dobija smisao :smoke18::smoke18::smoke18::smoke18::smoke18::smoke18::smoke18::smoke18::smoke18::smoke18::smoke18::smoke18::smoke18::smoke18::smoke18::smoke18::smoke18::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Talicni

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
trava se kuha u vodi i dodaje se maslac za kuhanje, maslac apsorbira thc, nemojte previse da stavite trave, prije nekih 10-12 god. igrom slucaja ekipa i ja smo nabavili oko pola kile i mislili industriska ali ispostavilo se da smo nekom obrali plantazu, zavrsili u hitnoj pa na psihijatriji, dva dana odgulili, jedni od rijetkih na ovim prostorima koji imaju papire da su se otrovali thc-om, sto se tice osjecaja preje..., prvo nebo se savija kao u kupoli, pa boje i zvukovi nemoze se ni opisati a onda hitna i hieroglifi :bale
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Jel zna itko, frend mi je rekoa da je n avutri org procitao kao neki trip report di je ekipa radila mlijeko a mislili su da ga rade od industrijalke a ono bila prava i kao su se malo"predozirali" i neki zavrsio na psihiijatriji navodno. TO sam tako čuo nezz jel istina, dali netko zna?
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
balcan_smoke je napisao(la):
koliko ja znam (a nije sigurno jer nisam učestvovao u naučnom ispitivanju)
mlijeko je jedina supstansca koja apsorbuje THC
...
Ovo nije točno. THC kao takav se razgrađuje u dosta stvari, no, neke više neke manje "izvuku" molekulu thc-a. Sad da ne ulazim u detalje i molekule, ovo je dovoljno.
Probaj nabaviti domaćeg mlijeka i probati s njim, ono ne bi trebalo biti napunjeno raznim glupostima, pa vidi.