Marihuana za borbu protiv raka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.09.2018
25
4
3
31
Koju vrstu marihuane najbolje uzgajat i od nje radit ulje za borbu protiv raka? Znam da treba indica ali koju vrstu? Hvala
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ako znas da treba indica onda uzmes bilo koju indicu koja ima veci procenat thc-a. samo prica nije bas tako jednostavn i nisi u pravu da treba samo indica. al ostavljam nastavak spike za nas medical support. mogao bi do tada bar malo vise informacija ostaviti, jer je bitno i koji cancer je u pitanju. poz i sve najbolje
 
12.09.2018
25
4
3
31
Rak limfnih čvorova. Znam da nije sve samo u indici zato i pitam jer puno sam toga pročitao a malo od tog je bilo pametnih stvari tako da sam odlucio vas pitati koji znate bolje to od mene, i pokusom sam nekako doc do rick simsonovog ulja tko proizvodi ali nema nigdje a u deep web se ne razumijem tako da mi ostao pokusat kucni uzgoj
 
12.09.2018
25
4
3
31
Hvala ti! Taman sam krenuo čitat postove i čestitke na tom jer stvarno ima svega. Al
ipak mi se to čini kao jako kompliciran proces a ja i bas nemam vremena tako da ču pokuša još nekako potraži tko se bavi s time i tko je to sve prošao, ako ništa onda mi preostaje samostalno sađenje i pravljenje ulja i samo borba.
 
12.09.2018
25
4
3
31
Možeš mi molim te objasnit te biomax kapsule? Dal je to mješavina indici i stative?, citam vec 2 dana i polako se kontam stvari Al te biomax mi unistio mozak jer nekuzim sta je. Hvala lp