Mazar Avlijaner Fem. - out 2015

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.04.2015
13
36
13
33
ljudi hvala vaaaaam mnogo,trudimo se da bude sto bolja moguca ;D sto se tice straina,semenka je izvadjena iz ulicnog paketa mazara tako da tu nema dileme,cist Mazaruuuuuus :D sto se tice osiguravanja,prvo Stipe hvala na objasnjenju,pomoglo je dosta,koliko ssutra cu ga osigurati sto vise moguce :watch:

danas slikano,po meni najjaci hed na biljci :watch:
IMG_20150924_192121.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.811
2.698
Weed California USA
Sori al ja i dalje ne kuzim sta je mazar iz ulicnog paketa? Jel to netko doma sadio Mazara pa prodao tebi i ti si naletio na koju sjemenku?
A biljka je super :)
 
18.09.2014
136
96
43
tako sam i ja naso sjemenku u petici od frienda koji mi je to prodao kao lemon skunk neznam odkud ali vjerujem da je jer sam ga imao prilike pusit i u amsterdamu i tako dalje pa i po tome kako mi je sad izrasla iz toga lijepa biljcica na koju sam veoma ponosan naravno kao i svaki grower na svoju wu :D sretno s tim do kraja pratim a i usput receno bas sam se i za mazara odlucio kupio ga preko neke str na netu i feminizirana sjemenka je postala lijepa curica sad u ormaru jos cekam da se trihomi pomute :D
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Biljoza super izgleda.:thumb: Ali je i tog fem. mazara izgleda spermićem pogodio kakav domaći lola. Sretno do kraja.:D
 
27.04.2015
13
36
13
33
e ovako,biljka uspesno skinuta,mesec dana pre roka od strane nepoznatog lica,koje je uslo i iz dvorista prakticno mi odnelo biljku. zahvaljujem mu se mnogo i nadam se da ce ga nakon svakog dima udariti epilepticni sok i da ce crci kao najgori olos. tooliko o tome,moj dnevnik zavrsen,hvala vam svima i pazite se,ocigledno postoji previse supaka....
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
E jbg. tužna sudbina :(. Ja ti odmah velim da je to netko tko te pozna, to obično tako biva. Bit će više sreće drugi put, samo ne odustaj ;) .
 
27.04.2015
13
36
13
33
izgleda da je indoor sigurniji od outdoora kako stoje stvari... otprilike imam predstavu ko bi mogao biiti i jeste blizak poznanik ali kako ja sad to da proverim,sta da radim?
 

wed

19.07.2014
75
173
33
Ne mora da znaci da je neki poznanik, znam likove koji su ukrali biljku sa terase sa sve saksijom nekom random groweru. Tako da groweri pazite biljke
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Nevjerujem u takve priče. Nema mi šta ukrast ako nezna da imam, nejdu sigurno po terasama, balkonima i dvorištima tražeći biljke, to su gluposti. Nemojte biti naivni.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Isto kao što im je pouzdana informacija bila gdje tko ima biljku. Baš nebuloze pričaš, aj samo razmisli koliko bi kuća i dvorišta trebali proć da nađu biljku. Recimo da svaka tisućita kuća sadi (što je prilično mnogo), trebalo bi im godinu dana obilazaka da bi našli jednu biljku. Jedna stvar da si je ti pušio al druga stvar što oni nisu saznali ili im je netko natuknuo di i tko ima biljku. Ponovit ću još jednom, nemojmo biti naivni.
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Wed,ako si je pusio onda si bio i u ekipi koja je maznula jer samo debil bi pricao nekom drugom da je dim ukraden.Vjeruj mi da kad bi se to meni dogodilo i da onda cujem ko je taj moja bejz. palica bi imala nocnu setnju.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
A zao mi je frend... gde bas sad da ti je skine,unisti ti celu zimnicu :( al sta je tu je... jbg vozi dalje.. ja mslm da je ovo 3 grow koji je propao zbog kradje biljke... i opet ponavljam,obratite paznjzu kome pokazuje te biljke,kad vam ukradu cure,dobro ste prosli... al kad murija zakuca na vrata,to je strasno... drzi te se one zlatne... "Samo za moje oci ona skida se" peace rodjace i sledeci grow obrati paznju...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Isto kao što im je pouzdana informacija bila gdje tko ima biljku. Baš nebuloze pričaš, aj samo razmisli koliko bi kuća i dvorišta trebali proć da nađu biljku. Recimo da svaka tisućita kuća sadi (što je prilično mnogo), trebalo bi im godinu dana obilazaka da bi našli jednu biljku. Jedna stvar da si je ti pušio al druga stvar što oni nisu saznali ili im je netko natuknuo di i tko ima biljku. Ponovit ću još jednom, nemojmo biti naivni.

daaaaj i ti usko razmisljas ne moraju ici trazit jedan dan slucajno prodes i vidis je onda dodes pred kraj growa i pokupis nije to nista trazenje.
a mozes i setat psa kojeg si naucio na svoju vutru pa onda kroz setnju da nalazi svasta
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
izgleda da je indoor sigurniji od outdoora kako stoje stvari...

Nista nije sigurniji ako se nedrzis pravila growanja !!
A zao mi je frend... gde bas sad da ti je skine,unisti ti celu zimnicu :( al sta je tu je... jbg vozi dalje.. ja mslm da je ovo 3 grow koji je propao zbog kradje biljke....

LooD ove sezone sam samo ja izgubio dva growa.Odnosno tri biljke.Prvi put su mi odnijeli dvije sa korijenom u 6 mj.pa sam posadio opet jednu na drugom mjestu pa su mi prije 10 dana pobrali i nju.
Ja sam se drzao jednog dijela Svetog pisma ali sam nereagirao na sigurne znakove da mi je provaljen sajt .Pa sam mu nastavio zaljevati i paziti biljku.