mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.089
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
drzi se mazar :D ,a mislim da ni nije tako tesko biti cjelo vrjeme stoned i:flamed: mislim ipak je to za tvoju dobrobit :p
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
WEEDetix je napisao(la):
mislim da ni nije tako tesko biti cjelo vrjeme stoned..

Fina je to koncentracija u njegovom slucaju, pretpostavljam, obicnom pusacu neshvatljiva..

Drz'se mazar..sve najbolje ti zelim !
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Mazar hvala ti što djeliš iskustvo sa nama,jako je zanimljiv ovaj tvoj dnevnik konzumacije a usto si i još duhovit tip.Hvala stvoritelju da se napokon i u Hrvatskoj napokon nešto odvija što se tiće ovog ljekovitog ulja,još jedno veliko HVALA.:sun2:
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
Mr GreenSkin je napisao(la):
Mazar hvala ti što djeliš iskustvo sa nama,jako je zanimljiv ovaj tvoj dnevnik konzumacije a usto si i još duhovit tip.Hvala stvoritelju da se napokon i u Hrvatskoj napokon nešto odvija što se tiće ovog ljekovitog ulja,još jedno veliko HVALA.:sun2:
\
postujem i ja tvoj dnevnik i svaki dan pratim ga dobro bi bilo da i drugi koji koriste ulje da objave
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
WEEDetix je napisao(la):
drzi se mazar :D ,a mislim da ni nije tako tesko biti cjelo vrijeme stoned i:flamed: mislim ipak je to za tvoju dobrobit :p
Thanx WEEDetix, od te količine, moram priznati, malo i je, da je zero manja, onda bi se dalo razmišljati. I sviđa mi se ovo Drž se, baš opisuje stanje u kojem se nalazim, ali samo fizičko stanje. Psihički sam :b_cowboy:

oprez je napisao(la):
Fina je to koncentracija u njegovom slucaju, pretpostavljam, obicnom pusacu neshvatljiva..

Drz'se mazar..sve najbolje ti zelim !
Hej Oprez hvala, uf, e to pokušavam pokazati svima, da je ovo fina koncentracija, i ne znam kako bih to davao roditeljima ili djeci, vjerovatno bi smanjio količlne. Ili bi imali hrpu potheada svih uzrasta.:sand_play:

Mr GreenSkin je napisao(la):
Mazar hvala ti što djeliš iskustvo sa nama,jako je zanimljiv ovaj tvoj dnevnik konzumacije a usto si i još duhovit tip.Hvala stvoritelju da se napokon i u Hrvatskoj napokon nešto odvija što se tiće ovog ljekovitog ulja,još jedno veliko HVALA.:sun2:
Pišem ga da slijedeći konzumenti mogu znati što očekivati, da ne mora biti „ništa nećete osjetiti“.
Ja se nadam da sam privolio i one koje razmišljaju o ulju kao terapiji (mislim da mogu i smanjiti i laganije početi ako ih je strah od efekata, a možda im se i svidi:thumb:)
A što se tiče „nečega u RH“ vidim da sam promijenio neke stavove (neke bar smekšao), tako da što nas više bude, više nas će mijenjati tuđa mišljenja (kvalitetnije nego mediji)

macedonia je napisao(la):
\
postujem i ja tvoj dnevnik i svaki dan pratim ga dobro bi bilo da i drugi koji koriste ulje da objave
A čuj, oni koji nisu paranoični i imaju vremena i kompjuter, oni si daju truda. Neki ne mogu... I ja bi volio, onda bi imao s kim razmijenjivati iskustva:vb_wave:
dobroooo, možda je ova zadnja rečenica sa sličkom na kraju malo previše gej
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Opet su me za ručak budili, opet samo spavam. 11, 11:30, 12 spavam duže nego u srednjoj školi. Noge su mi teške, imam osjećaj kao da me konj naguzio:ridinghorse: Oči su mi teške, ne mogu ih otvoriti. Mogu samo reći da mi je studeni proletio, da sam ga prespavao. Uopće se ne sjećam šta je bilo jučer, ili je to bilo prekjučer. Dobro je da pišem dnevnik, na taj način ću imati pisane dokaze šta sam sve radio. Ubojite su doze. Valjda će se već tijelo naviknuti na gram:vb_wave:
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Nema veze,

šta je mjesec ili dva ili tri spavanja (ne vjerujem da si propustio nešto prebitno) naspram onoga što bi trebalo biti kasnije.
To i je bit svega, u tom spavanju se organizam regenerira tako da onaj tko zna zašto to radi ne mari za drugo...

Samo slatke snove želim...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Hej Minka, pozdrav, ma sve 5, ne mislim da nešto propuštam, samo nisam navikao ovoliko spavati i biti na teret (s posebnim naglaskom na ovo drugo). Ponekad je teško, moraš biti ozbiljan, zadržati autoritet, a ne možeš ni pišati ići, a da ne grliš zidove. Da sam živim ne bi imao taj osjećaj, a ovako svaki put kad kažem da me lomi da idem leći, imam osjećaj krivice. Da se razumijemo, imam punu podršku, ne bi se trebao tako osjećati, ali... A bogme nisam navikao ni na ove „konjske“ količine thca. Ne mogu vjerovati da me nitko nije napao zbog onoga „kao da me konj guzio“, ja bi ga tako već isprdao, da netko nešto takvoga kaže:ridinghorse:
E sad, podsjetila si me na nešto sa ovom željom za slatkim snovima. Ma brijem da ću imati problem. Postat ću ovisan, već vidim kako ju promatram, a kad uzmem, tijelo traži još... Čokolada, tone i tone čokolade, kupka od tople čokolade i palačinke s čokoladom i preljevom od bijele čokolade. Vjerovatno je silna želja povezana s količinom thc, i inače imam želju, al sad je stvarno jaka:vb_wave:
 
Poslednja izmena:

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
mazar je napisao(la):
Čokolada, tone i tone čokolade, kupka od tople čokolade i palačinke s čokoladom i preljevom od bijele čokolade....

hmmm, da si zensko odmah bi pomislio na depresiju ili PMS :pP
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Svaka cast na dnevniku to je bilo potrebno ovome drustvu. Steta da vas je toliko malo koji vode dnevnik. Kao sto si rekao bilo bi dobro da imas vise njih sa kojima mozes podeliti informacije i iskustva.
Kako stojis sa ishranom. Dali si menjao nesto povecao unosenje vitamina? Pijes li neke cajeve? Slatko koliko i sta? Apetit se povecao?
Meni se dosada tri cetiri puta desilo pad secera. Bio sam bled kao krpa i posle konzumiranja necega slatkog sve je bilo normalno. Dali pred spavanje uzimas nesto slatko?

Sretno dalje u borbi i neka bude sa uspehom.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
49. dan konzumacije

oprez je napisao(la):
hmmm, da si zensko odmah bi pomislio na depresiju ili PMS :pP

Da, u pravi si, možda pod uljem moja femini strana izlazi napolje, makar sam i odlakavio. Ne znam kakva to brkata lady izbija na površinu:costumed-smiley-027

DEDE je napisao(la):
Pozz

Svaka cast na dnevniku to je bilo potrebno ovome drustvu. Steta da vas je toliko malo koji vode dnevnik. Kao sto si rekao bilo bi dobro da imas vise njih sa kojima mozes podeliti informacije i iskustva.
Kako stojis sa ishranom. Dali si menjao nesto povecao unosenje vitamina? Pijes li neke cajeve? Slatko koliko i sta? Apetit se povecao?
Meni se dosada tri cetiri puta desilo pad secera. Bio sam bled kao krpa i posle konzumiranja necega slatkog sve je bilo normalno. Dali pred spavanje uzimas nesto slatko?
Sretno dalje u borbi i neka bude sa uspehom.

S ishranom? U zadnje vrijeme ne stojim, zadnjih 10ak dana kako je počelo ovo sa spavanjem, izgubio sam doručak, a samim time nakon doručka bi obavio :shit2: E sad sve je to poremećeno, neuredno, čitav bioritam. Ne uzimam nikakve čajeve. Apetit je dobar, osim za slatko, za čokoladom. Dobro se hranim, zadovoljan sam. Okus ulja je taj koji me tjera na nešto slatko, da ispravim okus u ustima:thumb: A možda malo i thc čini glad. Inače i prije sam uzimao čokolade, ali ne ovolike količine. I da, uzmem ga i navečer, malo čokolade da ubije okus tog grama, a onda još malo uzmem preventivno da mi ne padne šećer:thewave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
50. dan konzumacije

Baš mi se i ne slavi. Teško mi je, maznuo sam gram i pere me, i to grdo. Ne mogu suze zadržati, prije neko vrijeme je preminula jedna jako mi draga osoba. Strašno sam je volio i poštovao. Nisam ovako plakao ni kad je umrla. Zapravo ne znam kad sam zadnji put ovoliko plakao

R.I.P Željka

Trompeta Funeral - YouTube
Dvoumio sam se da li da stavim ovaj post, da ne kvarim ovo dobro raspoloženje, ali četiri vjenčanja i jedan sprovod. Tako to biva...
Želje, :thankyou:na svemu
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Imas pravo tugovati...prepusti se...

Mi smo uz tebe ako zatrebas potporu...drzi se...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Drž se stari... Stvarno mi je žao što se nešto tako dogodilo.

I ovo što je Sekach napisao, samo se prepusti, nema sramote u tugovanju....
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Sekach je napisao(la):
Imas pravo tugovati...prepusti se...

Mi smo uz tebe ako zatrebas potporu...drzi se...
Thanx Sekach, malo mi je bed šta sam puko ko :popcorn:

BigL je napisao(la):
Drž se stari... Stvarno mi je žao što se nešto tako dogodilo.

I ovo što je Sekach napisao, samo se prepusti, nema sramote u tugovanju....
Hvala i tebi Bigl i svima ostalima koji čitaju:sun2:

Nisam htio da se to desi, ali eto. Hebat ga. Sav sam izobličen nakon noćašnjeg plakanja. Bad trip, sorry ljudovi. Danas ću morati zaliječiti rane, a i izliječiti neke ljude Dione Warwick & Placido Domingo - Smile - YouTube
moram se dobiti
Ajmo ponovo,
50. je još uvijek dan,
i još uvijek je jubilarac, maznut ću večeras gram za slavlje (again), jiiiiiiiiiiiiiiihaaaaaaaaaaaaaaa:b_cowboy:, budem tugovao s pacijentima. Jedan pati od nejebice - tu ne bi smjelo biti problema. Teško mi je o tome pričati (nekima još teže slušati), ali radi se o erektilnoj disfunkciji. Koja je fakat čudna, s obzirom na količine thc. Diže mi se, brijem, ko nikad prije. Ne smijem se dirnuti dole, odmah skače mali švabo iz drugog svjetskog:violent018: To zna biti jaaaako nezgodno. Neki konzumatori su mi dali do znanja da je tako, ali izgleda da je kod mene pojačano:hotpants: Naravno , to se ne dešava kad se uzme magična brojka, onda je, zna se, mlohava ćuna. Nego kad popusti ta velika količina, onda švabe kreću. Na krevetu ujutro levitiram (dobro ne mogu baš reći ujutro, jel to biva oko podne u zadnje vrijeme).
Drugi pati od platvusa, brijem da je to neriješivo:vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Pomogao sam ovome s nejebicom, ali platvus nisam uspio izliječiti, hoće još kura:ludaci_lol:
Moram spomenuti još jedan detalj - hladnoća. Ja inače nisam zimogrozan, zapravo sam vruć momak. Ali kad ste na ulju, zaboravite na sve. Imao sam takvih napada drhtavice, hladnoće, smrzotine... Odjednom sam na ulju postao zimogrozan. Pokrivam se s dva popluna po noći. Jaknu zimsku stalno oblačim, proteklih zima je nisam baš oblačio. Po prvi put se susrećem sa zimicom u pravom smislu te riječi. Valjda je od ulja, a ne od starosti... Nadam se da će proći kad prođe terapija:sun2:
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
mazar je napisao(la):
Pomogao sam ovome s nejebicom, ali platvus nisam uspio izliječiti, hoće još kura:ludaci_lol:
Moram spomenuti još jedan detalj - hladnoća. Ja inače nisam zimogrozan, zapravo sam vruć momak. Ali kad ste na ulju, zaboravite na sve. Imao sam takvih napada drhtavice, hladnoće, smrzotine... Odjednom sam na ulju postao zimogrozan. Pokrivam se s dva popluna po noći. Jaknu zimsku stalno oblačim, proteklih zima je nisam baš oblačio. Po prvi put se susrećem sa zimicom u pravom smislu te riječi. Valjda je od ulja, a ne od starosti... Nadam se da će proći kad prođe terapija:sun2:

drzi se da ti kazem citam tvoj dnevnik i cekam svaki dan sta se desava (nekada i po nekoliko puta refresujem i otvaram na dan samo da vidim jel si sta napisao)
i zabrinut sam za mrkvica nema da napise jel prekinula terapiju ili sta se desilo?

p.s
ocu da ti kazem da ako ima 30 ljudi da komentarise na tvoj dnevnik ja mislim da ga preko 3000 ljudi citaju i nadaju se na dobri ishod
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Hvala macedonac, i ja se već brinem za mrkvicu imam 100 pitanja za nju, ali znam da ona radi. Ne znam kako joj to sve skupa klapa, ali vjeruj mi, ja se ne mogu prije 11 ustati, nije to onaj klasičan umor, nego te baš lomi, moraš ići spavati. Zanima me na kojoj je količini, kako je s poslom... Ja sam te sreće da imam punu podršku u kući i još ne radim.
Znam da se puno očekuje od mene, kažem vam sve što mislim da je bitno, imam još puno toga što nisam ispričao, nadam se da ću potvrditi vaše zanimanje za ulje, da će nas biti još i u pozitivni ishod terapije više uopće ne sumnjam:181:
 
Poslednja izmena:

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Hm, gadno je to ulje, prevrtljivo, ne smije mu se čovjek previše opustiti:violent018:
Evo ovako; sjećate se kako me prije par noći ulovio bad trip, e pa onda nisam baš odmah zaspao, ni prije dvije noći kad sam liječio compadres. E pa prošlu noć sam probdio, ali pod to stvarno mislim probdio. Čak sam i na vutra chat navratio iza 2, ali više nikoga nije bilo. Moram i to napraviti jedan dan, spojiti se na vutra chat navečer i malo se družiti:gband::ridinghorse::banana_dred::bong7bp::common028::RastaBong::banana_rasta::drink: - koji tulum. Ovo ulje valja izgleda, par dana me lomilo i ja se uljuljao da me lomi, kad tijelo se već naviklo na doze. Kako sam probdio noć, tako sam vidio i trenutno pucanje 0,9 g, koje je daleko blaže nego prije, valjda se tijelo već naviklo na količinu. Razmišljam intenzivno da se danas žrtvujem da bi vratio bioritam na stare staze. Spavao sam tri, četiri sata ujutro. Danas imam i neke obveze pa neću uzimati do noći, onda ću u komadu 1 g. Onda bi sutra novi početak probao. Probao bi točno po propisima od Ricka, znači 3 x dnevno x 0,33 g. Računao sam u 9h, 16h, 23h. Ko na nekoj pravoj terapiji. Moram probati nešto promijeniti, ne mogu više ovako. Teško mi je zaspati navečer. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:crash: Kako hiće ovo ulje:b_woot:
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
nemoj sad mislit da te potičem na alkohol, neznam uopće da li piješ i da li smiješ...no meni je provjereni lijek za nesanicu pivo...ako baš ne mogu nikako zaspati maznem pivu ili dvije i zaspem ko bebica :)

btw. kakva ti je koncentracija, ima li kakvih problema sa memorijom?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.