mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
čekaj, sad to opet treba duplirat da bi došao na regularnu dozu?

koji je taj simpson luđak...
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
eto pratim , ali zanima me kada dodje to kraju posle 3 mjeseci kako prekidas? jel 90 dan moras da prekines skroz ili opet lagano smanjues dozu?mislim kako ide terapija i jeli si im ti obrazlozio tvoj slucaj pa oni tebi preporucile koje sorte da nabavis i oni preporucili terapiju za tebe , jel to zasebno za svakoga terapija ili ista je?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
macedonia je napisao(la):
eto pratim , ali zanima me kada dodje to kraju posle 3 mjeseci kako prekidas? jel 90 dan moras da prekines skroz ili opet lagano smanjues dozu?mislim kako ide terapija i jeli si im ti obrazlozio tvoj slucaj pa oni tebi preporucile koje sorte da nabavis i oni preporucili terapiju za tebe , jel to zasebno za svakoga terapija ili ista je?

Kako sam ja shvatio, kraj je svakome drugi dan. Ovisno o tome kako ližeš. Počneš s pola zrna, pa tako onda 4, 5 dana, pa onda duplaš i tako do 1 g. Svatko ima drukčije porive kod konzumacije nekad možeš nakon 4 dana duplati, nekad nakon 7 dana. Bit će dana kad ćeš morati preskočiti konzumaciju (pozdrav Leutu). Tako da kraj nije određen.
E vidiš to ne znam, ne znam da li su ove sorte samo za MS ili za sve, a gle cure su ubojice sa velikim postotkom thca, kako me valja sigurno i AIDS rješava:violent018:

BigL je napisao(la):
čekaj, sad to opet treba duplirat da bi došao na regularnu dozu?

koji je taj simpson luđak...

Da, duplam skroz dok ne dođe do 1 g, shvati to nešto kao poker (veća-manja) samo što ovdje uvijek dobijaš. A počneš s pola zrna riže. I nije mi jasno kad Rick kaže da gotovo rijetko čovjek doživi nuspojave, svi koje ja znam da troše, osjećaju ga. Možda su naše doze veće (balkanske) ili se mi namjerno rokamo:vb_smash:
Jel se vidi da je špica? :hotpants:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Pošto nikad nisi probao travu, trebao bi se prebaciti na nju, a odbaciti cigarete.
Ko' vjerov'o ko' ne vjerov'o.....ne pušim cigare već,za 10 dana će biti 6 mjeseci.A pušio sam,mislim 9 zadnjih godina.
Tako da,mazar u pravu si....meni je 1-2 joint,ponekad više ali rijetko...pomogao da odbacim cigarete 'preko noći'.Istina,bilo jedno 6 mjeseci psiho pripreme.
Pozdrav i lagano sa tim uljem,hehe
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
40. dan konzumacije

Thanx Venlo,
Idem lagano s tim uljem, ne žurim;) Makar imam osjećaj da više ni ne znam kako je to kad si čist, bilo je to davno... Kako će biti nakon što ostanem bez svega,aaaaaaaaaaaaaaaaaaa:crash:, hoće li biti krize? Rick kaže da nema krize, ali i kaže da nisi high. Možda se onda zakačim na cigare:vb_wave:

VenloNL je napisao(la):
Ko' vjerov'o ko' ne vjerov'o.....ne pušim cigare već,za 10 dana će biti 6 mjeseci.A pušio sam,mislim 9 zadnjih godina.
Tako da,mazar u pravu si....meni je 1-2 joint,ponekad više ali rijetko...pomogao da odbacim cigarete 'preko noći'.Istina,bilo jedno 6 mjeseci psiho pripreme.
Pozdrav i lagano sa tim uljem,hehe
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ljepo ti to rokas maraz nadam se da ce pomoci sa uzitkom sam procito dnevnik i pratit cu ga dalje ja se i sam bavim ljekovitim biljem a san mi je jednog dana uvrstiti i cannabis među svoje bilje koje koristim i od kojih radim ljekove :D
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Hej WEEDetix, pa i vutra je biljka, itekako ljekovita. Ima jedna scena predobra, kad sumohrvačica (nisam ni znao da ima wwf za žene) ima ispred sebe hrpu kutija s lijekovima, a sve te kutije mijenja sa jednom pljugom. Tko nije neka obvezno pogleda cijeli film.
How Weed Won The West - YouTube
Jedini uvjet je da je legalna:sun2:
Ali vjerujem da kod onih koji pate od određenih tegoba, da bi oni eventualno mogli računati na neki komadić lijeka ispod tezge:vb_wave:
 
Poslednja izmena:

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
jel ima koje pobolsanje kako se osecas reci da znamo................hajde drzi se..........
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Nema poboljšanja, ali nema ni problema. Iskreno, ni ne očekujem još neka vidljivija poboljšanja u slijedećim tjednima, nisam još dosegnuo ni kritičnu dozu. Zapravo, ne znam kako to funkcionira, ali slijepo vjerujem, vidjet ćemo, šta da radim?:snupi:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Zemir

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ne znam koliko ti je još ostalo ali kod prekidanja bi bilo puno bolje postupno smanjivati dozu nego naglo stati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Calimero333

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
He-Man je napisao(la):
Ne znam koliko ti je još ostalo ali kod prekidanja bi bilo puno bolje postupno smanjivati dozu nego naglo stati.
pa to i ja mislim zato sam i pitao to samo nisam upucen simpson sta kaze jel prekidas odjednom ili lagano???? nisam sreo tu info nigde.......
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ne znam baš...
Ne bi smanjivao dozu...
Oni bi my precious, ne ne...
Ma oni samo nama žele dobro...
Ne, ne oni bi ga za sebe...
Uzeli bi ga...
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:violent018:, my precious:sun2:







Provjerim sutra, pa javim:wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ShroomsMrka

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
S posebnim gustom citam tvoje postove, bas mi pase doza smisla za humor i optimizma kojom zrace tvoji postovi.
Svo dobro ti zelim..!!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Provjerio
Nitko ne zna, nagađaju, boje se da ne izaziva ovisnost, pa kažu možda je bolje postepeno, a s druge strane Rick savjetuje „At the end of their treatment most people continue taking the oil but at a much reduced rate. About one gram a month would be a good maintenance dose“ ja mislim da on misli kad završi tretman onda još preventivno 1 g mjesečno. Jesi na takvo nešto mislio, he man? Ili klasično smanjivanje?
Dosta mi je još ostalo, 47 mL:sun2:

He-Man je napisao(la):
Ne znam koliko ti je još ostalo ali kod prekidanja bi bilo puno bolje postupno smanjivati dozu nego naglo stati.

Oprez, drago mi je da ti se sviđa, treba biti non stop inventivan kod ovakvog dnevnika, ali nije problem, još ima goriva:ridinghorse:
oprez je napisao(la):
S posebnim gustom citam tvoje postove, bas mi pase doza smisla za humor i optimizma kojom zrace tvoji postovi.
Svo dobro ti zelim..!!
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Klasično smanjivanje postupno, jer nije toliko bit u nekoj ovisnosti ili krizi već da se ne "šokiraju" receptori.
Što ti unosiš veće količine kanabinoida tako se receptori prilagođavaju smanjujući svoju gustoću/rasprostranjenost
da održe ravnotežu. Ti sada imaš manju količinu receptora nego si imao oko sredine uzimanja (gledano od početka do sada).
Ali zato konstano dižeš dozu i tako donekle kompenziraš bombardirajući receptore maksimalno.

E sada, to tako i funkcionira kada su u pitanju konzumacije velikih količina i na redovnoj bazi ALI ono šta nisam siguran
jer kroz koji vremenski rok se odvijaju ove promjene :vb_kez: da li mjesec dana ili pola godine ...
Uglavnom, preporuka je tu pa ti vidi kako ti najbolje paše.
:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
24.11.2011
15
4
0
38
Konzumacija ulja pušenjem

mazar hvala ti što si odlučio ovo iskustvo prolaziti zajedno s posjetiteljima vutre.Svi smo uz tebe i pratimo te.Nadam se da će ti ulje pomoći.Ja sam također otvorio jednu temu u vezi ulja pa čekam ostale da iznesu svoja mišljenja budući da sam u dilemi zbog kvalitete vutre od koje planiram raditi ulje.
Zanima me jesi možda probao to ulje konzumirati pušenjem.Ja nisam nikad probao ali frend,rasta sa dvadesetak godina staža koji je svašta probao(mislim na vrste marihuane)kaže da se napušio milion puta,da je doživio razne filmove i tripove ali da je to iskustvo pušenja THC bilo nešto jedinstveno i najjače djelovanje THC-a koje je u zivotu osjetio.Kaže da je stavio samo malčice ulja na prst i razmazao po cigareti i to zapalio.
Predivno bi bilo takvu cigaretu ponijeti vani i zapaliti u nekom kafiću npr. uz čaj.:icon_lol:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
to sam i ja cuo za mazanje ulja na cigaretu i miniranje mozga s tim....


mazar aj probaj pa javi


xD
 
24.11.2011
15
4
0
38
mislim da se mazar zasitio miniranja,on bi sad nešto malo laganije ali ajde mazar ,za ekipu paljni jednu pa javi
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
He-Man je napisao(la):
Klasično smanjivanje postupno, jer nije toliko bit u nekoj ovisnosti ili krizi već da se ne "šokiraju" receptori.
Što ti unosiš veće količine kanabinoida tako se receptori prilagođavaju smanjujući svoju gustoću/rasprostranjenost
da održe ravnotežu. Ti sada imaš manju količinu receptora nego si imao oko sredine uzimanja (gledano od početka do sada).
Ali zato konstano dižeš dozu i tako donekle kompenziraš bombardirajući receptore maksimalno.

E sada, to tako i funkcionira kada su u pitanju konzumacije velikih količina i na redovnoj bazi ALI ono šta nisam siguran
jer kroz koji vremenski rok se odvijaju ove promjene :vb_kez: da li mjesec dana ili pola godine ...
Uglavnom, preporuka je tu pa ti vidi kako ti najbolje paše.
:thumb:

Thanx He-Man:thankyou: na odgovoru, u pravu si da ću vidjeti u hodu kako će mi pasati. Tako mi je uvijek, badava ti je razbijati glavu s nekim stvarima što se možda i ne dese. I daj mi, molim te, reci još jednu stvar (nisam jedini i od drugih konzumatora sam čuo), ulje mi nema više onak lepršavi, poletni high učinak, prešlo je u stoned. Mislim osjećam ga ja, ali ne tako jako kao prije, jer to zbog količine, ili se već tijelo naviklo?

POPALJIVAČ;183088 je napisao(la):
Konzumacija ulja pušenjem

mazar hvala ti što si odlučio ovo iskustvo prolaziti zajedno s posjetiteljima vutre.Svi smo uz tebe i pratimo te.Nadam se da će ti ulje pomoći.Ja sam također otvorio jednu temu u vezi ulja pa čekam ostale da iznesu svoja mišljenja budući da sam u dilemi zbog kvalitete vutre od koje planiram raditi ulje.
Zanima me jesi možda probao to ulje konzumirati pušenjem.Ja nisam nikad probao ali frend,rasta sa dvadesetak godina staža koji je svašta probao(mislim na vrste marihuane)kaže da se napušio milion puta,da je doživio razne filmove i tripove ali da je to iskustvo pušenja THC bilo nešto jedinstveno i najjače djelovanje THC-a koje je u zivotu osjetio.Kaže da je stavio samo malčice ulja na prst i razmazao po cigareti i to zapalio.
Predivno bi bilo takvu cigaretu ponijeti vani i zapaliti u nekom kafiću npr. uz čaj.:icon_lol:

Hvala Popaljivač, evo ovako, iskreno nisam pušio, nije mi napeto. Ali jednom prijatelju sam dao (starom rastafarijancu:banana_rasta:), on je konzumirao na klasičan način (oralno) i mazao na cigaretu, komentar je da je doživio pušenje kao bacanje ulja, da ga je bolje konzumirati oralno. A prilikom pušenja je konzumirao (pušeći) istu onu količinu koja bi ga zalijepila za fotelju nakon lizanja. I da, zaboravih, jako dimi, tako da zaboraviš na čajanku u bircu, da ne bi netko vatrogasce zvao.

aaaaaaaaaaaaaaa, i još nisam kupio mango:violent018:Moram naći s kime to podijeliti:vb_wave:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
a posalji vise nekoga po taj mango jer ga ti neces nikad kupit, to sam ti odmah reko.... xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.