mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Jučer su me nagovorili da probam miješavinu critical+ (indica) i white widow (sativa) u omjeru 50:50. Zbog loših iskustva sa čistom sativom, bojao sam se, ali j.... čovjeka kojeg ne možeš nagovoriti:2flip:. Popustio sam i ....... nisam požalio. Shvatio sam da je to najbolji omjer – najbolje od oba svijeta. Nema više hipersenzitive kao kod čistaka indice ili sative, savršen omjer koji vam daje snage i energije (što se moglo vidjeti i iz Snježaninog dnevnika). S druge strane taj komad indice dopušta i da zaspite (za razliku od čiste sative), možete ugasiti mozak ako ste dovoljno umorni:snooze:


P.S.
bazirano na jednokratnoj konzumaciji:sun2:
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Da, to smo i mi prošli i isto se dogodilo jedino št zbog duljeg uzimanja "1 vrste ulja" ovo drugo je malo kasnije djelovalo tj. kad je poćelo jedno 4-5 dana žena nije mogla baš spavati i kad zaspi to je po par sati 3-4h i dosta joj je i sve radi ko "robot" nema umora još i još:icon_lol: sva sreća što nisam morao i to još prolaziti(barem kad je rijeć:bananabang: teško bi pratio taj ritam):rofl:
Sad normalno spava i nekako se ustalio ritam života kako treba što ranije nije bilo moguće radi puno problema koji su nadam se iza nas a malo će nas uvijek pratiti i toga smo svjesni jbg.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ženi ti je zapravo super sad na ovom mixu, proživljava drugu mladost, samo da bolovi nestanu...
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
mazar je napisao(la):
Jučer su me nagovorili da probam miješavinu critical+ (indica) i white widow (sativa) u omjeru 50:50. Zbog loših iskustva sa čistom sativom, bojao sam se, ali j.... čovjeka kojeg ne možeš nagovoriti:2flip:. Popustio sam i ....... nisam požalio. Shvatio sam da je to najbolji omjer – najbolje od oba svijeta. Nema više hipersenzitive kao kod čistaka indice ili sative, savršen omjer koji vam daje snage i energije (što se moglo vidjeti i iz Snježaninog dnevnika). S druge strane taj komad indice dopušta i da zaspite (za razliku od čiste sative), možete ugasiti mozak ako ste dovoljno umorni:snooze:


P.S.
bazirano na jednokratnoj konzumaciji:sun2:


To mi je nekako poznato hahaha i možda znam i gdje si konzumirao:icon_lol:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
mazar je napisao(la):
Jučer su me nagovorili da probam miješavinu critical+ (indica) i white widow (sativa) u omjeru 50:50...

super ako je tebi super, samo koliko ja pratim sorte i jedan i drugi strain su hibridi, critical jeste vise indica, a ww zavisi ciji je, al obicno je 60:40
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Znam da ti puno znaš o strainovima, ja ne pratim strainove, ne opterećujem se time, napisao sam kako mi je rečeno...
ionako ne paše svima sve, svaki ima svoj omiljeni strain. Pa tako i za ulje vrijedi:vb_wave:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
opusteno mazar, poenta price je da si probao mix, a ne cistu ind. il' sat.
a svakako je bio mix bez obzira koliko je koja imala koje u sebi ;)
vazno je tvoje iskustvo, ja sam samo spomenuo da ni jedna ni druga nisu "cisti" strain-ovi kako stoji u zagradama ;)
naravno, po meni je bitno i da znas koje si vrste probao, a to znas :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
PowerSeed je napisao(la):
opusteno mazar, poenta price je da si probao mix, a ne cistu ind. il' sat.
a svakako je bio mix bez obzira koliko je koja imala koje u sebi ;)
vazno je tvoje iskustvo, ja sam samo spomenuo da ni jedna ni druga nisu "cisti" strain-ovi kako stoji u zagradama ;)
naravno, po meni je bitno i da znas koje si vrste probao, a to znas :)
opušten sam, nemaš beda, nisam ništa loše mislio kad sam rekao da znaš puno o strainovima, kad fakat znaš i zato veliki :respect:
Znao bi i ja da imam vremena, al ja znam mijenjati pelene:ridinghorse: i kuhati ručak:chef2: jedino mi je žao što i moja žena sad zna da kuham i to jako dobro:vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PurplePunch

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
E jbg. i to sam isto prošao "izgleda da nam je takva karma" :icon_lol: glede kuhanja ako sam htjeo jesti moro sam se uhvatiti pregaće:flamed: jedino što mi je malo lakše s ženom što ona ipak i dalje kuha ali dok nije mogla ja sam imao ulogu "kurvarice":read: i operi po štednjaku i kuhinji.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
natura je napisao(la):
izgleda da sam se ja udala za pogresnog

25r30wi.gif
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Ma nije nikakav problem kad se mora, Power ali nam onda žena služi umjesto fikusa:bis: što onda da žena radi cijeli dan bilo bi joj dosadno, a to nevalja:knockknock: onda samo pila po živcima:smilie_vampire:

Ma šala mala, ja sam rekao ženi ako nebude dobra da ću joj dati "otkaz i vratiti mami":icon_lol: netreba joj gora pokora, odmah i kuha bolje i ćak peće kolaće :hehe:
 
13.09.2005
58
2
0
EEE ja sam bio odličan kuvar dok nisam se ozenio posle toga sam i kafu "zaboravio" kuvat ;) :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
onda moze jedan muzicki intermeco na tu temu (nadam se da ne smeta off, vec smo duboko u njemu;)
[video=youtube;NYVytolhR1M]http://www.youtube.com/watch?v=NYVytolhR1M[/video]
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
PowerSeed je napisao(la):
alo momci, ja kuvam skoro svaki dan... i obicno uzivam u tome, u cemu je problem ;)

Problem je što mi se žena miješa i gura neke svoje sastojke, ali ja sam papučar pa joj sve oprostim:heartbeat: Ali kad nema nje doma... Onda sam ja gazda:b_cowboy:

PowerSeed je napisao(la):
onda moze jedan muzicki intermeco na tu temu (nadam se da ne smeta off, vec smo duboko u njemu;)

Nisam dugo čuo ovo, BTW ide ispravak netočnog navoda, ja sam bio muto:vb_smash:, ugl. 50:50 je odnos količine pola ww pola criticala. WW strain je onaj tvoj omjer PS od Royal queena:vb_wave:
 

Malawi

Aktivan Član
03.06.2011
54
53
18
Anywhere*
mazar je napisao(la):
Nisam čuo ništa o tome, moram priznati. Nije me ni zanimalo, već sam se ispraxirao sa riceom. Tri puta kuhao na riceu i sva tri puta je dobro prošlo, osim zadnji puta i frenda koji mi nije vjerovao da je zapaljivo i upalio upaljač i izazvao plamen od 2m u visinu i 2 u širinu:hotpants:, ali se brzo snašao i sve pokrio dekom te ugasio vatru - i onda smo dalje nastavili kuhati. Moram priznati da sam se živ usrao, to je aerosol, sve je gorilo. S manjim količinama trave bi probao s BHO extraction Extract your plants ESSENTIAL OILS!! - YouTube – mislim da je to nešto slično tvom opisu, samo što je ovdje u igri butan. Ispravi me ako nisam dobro shvatio:vb_wave:



Pozdrav Mazar,

dugo me nije bilo tako da sam sam malo ispao iz ritma tvog liječenja ali evo me natrag.

ovo je važno, frend iz Cali me upozorio i ja bih ovim putem želio upozorit i tebe i sve druge kojima padne
na pamet ekstrakcija BUTANOM:

NE POKUŠAVAJTE TO. OTKAD SE NA ZAPADU KUHA ULJE JAKO PUNO LJUDI SE ZAPALILO BUTANOM.
PUNO JE OPASNIJI NEGO ISO, VUČE SE PO PODU I AKO IKAKO MOŽE NAĐE ISKRU. SLIJEDI CRNA KRONIKA.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Sa vama sam evo ima cetiri meseca.Procitao sam dosta za svo ovo vreme,naucio od vas poprilicno o uzgajanju i svemu ostaom vezano za "biljku" i bez nekog posebnog razloga preskako citanje ove teme.Sinoc sednem za komp sa namerom da postavim nesto u vezi muzike,zapalim cigaretu i ajde rekoh da malo pogledam i ovu temu.Sam naslov 1.dnevnik konzumacije-Pineaplle Chunk me je asocirao ne nesto bezazleno sto mi nece dugo drzati paznju.I onda....Nisam znao sta me je snaslo...Preko dva sata sam citao,kutija cigareta je otisla kao da je nije ni bilo...Ugasio sam komp,otisao u krevet kao hipnotisan,dugo nisam mogao zaspati.

Danas sam opet preleteo po temi,procitao ponovo dobar deo...Ne mogu da dodjem sebi...STA JE OVO LJUDI?Pa je li moguce da neko procita ovo i ostane ravnodusan...

Mazar,ovo jednostavno mora da izadje na dobro...Drukcije ne moze.

Napisao sam nekih desetak recenica pa procitao i obrisao,onda opet poceo pa opet obrisao...Ma sta da pisem...Sve sto napisem mi zvuci glupavo...

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Eto toliko,kad sredim misli napisacu nesto vise....
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
Malawi je napisao(la):
Pozdrav Mazar,

dugo me nije bilo tako da sam sam malo ispao iz ritma tvog liječenja ali evo me natrag.

ovo je važno, frend iz Cali me upozorio i ja bih ovim putem želio upozorit i tebe i sve druge kojima padne
na pamet ekstrakcija BUTANOM:

NE POKUŠAVAJTE TO. OTKAD SE NA ZAPADU KUHA ULJE JAKO PUNO LJUDI SE ZAPALILO BUTANOM.
PUNO JE OPASNIJI NEGO ISO, VUČE SE PO PODU I AKO IKAKO MOŽE NAĐE ISKRU. SLIJEDI CRNA KRONIKA.

zato se takve stvari rade vani, po mogućnosti dok je lagani povjetarac koji brzo raznosi plin tako da ne može doći do opasne zapaljive ili eksplozivne koncentracije...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.