mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Eto me opet...
Ovako, jedan dragi prijatelj sapatnik (MSovac) je iskopao jednu sjemenku od cbd crewa, isklonirao ju je i majku ostavio da dozrije, i neki dan me nazvao i usrećio, da je majka spremna za rezanje i hoćemo li raditi ulje od nje, yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees:b_cowboy:
I napravili smo ga danas i odmah da ga probamo... Napravili smo ga s butanom – honey oil iliti BHO, po mom mišljenju ne isplati se paliti rice ukoliko nemate barem 100g djike, mi smo imali 30ak...
Dobili smo nešto ispod 2 ml
How to Make BHO (Butane Honey Oil) [HD] - YouTube
Nisam probao, noćas ću, ali oni koji su kusali, oduševljeni su, kažu nešto fantastično, da bi svi trebali probati....Kažu da je gorkasto i da trnu usta, te da te izbalasnira – savršen omjer, te da si ful cool, opovrgavaju HP Hladno Pivo feat. Edo Maajka - Tesko je ful biti kul - YouTube dok su na ulju.
Ja nisam probao – još, večeras ću, baš se veselim:dada
Email From Multiple Sclerosis Patient Taking Rich CBD | GreenBridge Medical
I kako se sve dešava u pravo vrijeme na meni je sad da otkrijem koliko će mi pomoći oko retenzije mjehura (da to iskorijenim) – do sad je samo držim pod kontrolom sa ostalim pripravcima (shvatio sam i zašto bilderi piju aminokiseline – puno više snage i izdržljivosti pri vježbanju), ali koliko čujem počele su i biljke okolo cvasti, pa ću otvoriti i desni front nakon ovoga, i ubijati ga sa svježim sokovima (ovaj put ne samo sa lišćem)...:violent018:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
mazar je napisao(la):
Eto me opet...
Ovako, jedan dragi prijatelj sapatnik (MSovac) je iskopao jednu sjemenku od cbd crewa, isklonirao ju je i majku ostavio da dozrije, i neki dan me nazvao i usrećio, da je majka spremna za rezanje i hoćemo li raditi ulje od nje, yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees:b_cowboy:
I napravili smo ga danas i odmah da ga probamo... Napravili smo ga s butanom – honey oil iliti BHO, po mom mišljenju ne isplati se paliti rice ukoliko nemate barem 100g djike, mi smo imali 30ak...
Dobili smo nešto ispod 2 ml
How to Make BHO (Butane Honey Oil) [HD] - YouTube
Nisam probao, noćas ću, ali oni koji su kusali, oduševljeni su, kažu nešto fantastično, da bi svi trebali probati....Kažu da je gorkasto i da trnu usta, te da te izbalasnira – savršen omjer, te da si ful cool, opovrgavaju HP Hladno Pivo feat. Edo Maajka - Tesko je ful biti kul - YouTube dok su na ulju.
Ja nisam probao – još, večeras ću, baš se veselim:dada
Email From Multiple Sclerosis Patient Taking Rich CBD | GreenBridge Medical
I kako se sve dešava u pravo vrijeme na meni je sad da otkrijem koliko će mi pomoći oko retenzije mjehura (da to iskorijenim) – do sad je samo držim pod kontrolom sa ostalim pripravcima (shvatio sam i zašto bilderi piju aminokiseline – puno više snage i izdržljivosti pri vježbanju), ali koliko čujem počele su i biljke okolo cvasti, pa ću otvoriti i desni front nakon ovoga, i ubijati ga sa svježim sokovima (ovaj put ne samo sa lišćem)...:violent018:


bravo druze i ja se radujem i cekam da vidim kako ces ti to opisati kako deluje samo napred :))
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
uzhasno me interesira samo djelovanje tj. efekt njihovih "sorti"..pa ajde,MOLIM TE , shto podrobniji..iscrpniji..detaljniji... report.
ovo je,za mene, prva prilika dobiti takvu info iz prve ruke..
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
macedonia je napisao(la):
bravo druze i ja se radujem i cekam da vidim kako ces ti to opisati kako deluje samo napred :))

Ej makedonac, opusti se ovo je samo proba, 2. dnevnik počinje na jesen...:sun2:

zlavjestica je napisao(la):
uzhasno me interesira samo djelovanje tj. efekt njihovih "sorti"..pa ajde,MOLIM TE , shto podrobniji..iscrpniji..detaljniji... report.
ovo je,za mene, prva prilika dobiti takvu info iz prve ruke..
Sve ćeš saznati na vrijeme:cvetak

Sad znam kad su mi pričali da trne jezik i da je gorko, sve mi je jasno, a tek ljepljivo... Gušće je nego ono rađeno sa izopropilnim... Ali, ipak je to stari dobri okus koji nisam dugo osjetio;)
Uzeo sam jako malo – pola zrna prije spavanja i 2x sam se budio zbog pišanja noću, ali oduševilo me koliko je manji high, ne bauljam do wca i ne moram se držati za zidove, dobro sam se odmorio, moram i preko dana probati, ali ovaj put idem stvarno polako (barem dok se ne dočepam onih većih doza:dada), ovo je tako i tako samo proba, tako da neki medicinski učinak bude, ali polako...
 
03.03.2012
30
11
0
46
Sretno i nadam se da ce biti uspesna terapija !

Vidim da i kod tebe trne jezik i da je gorak ukus. Ista stvar i kod moje stare kad smo skuvali AK. Malo sam pogledao po netu i vidim da svi CBD crew strainovi dolaze iz cannatonica - CBD Nordle (by CBD Crew) :: SeedFinder :: Strain Info , a cannotonic opet ima kusha u svome strain lineage-u . Prvo sam se bojao da ta gorcina i trnjenje jezika i nepca nije od alkohola, da nije dobro izvetrio, ali izgleda da je takav ukus kusha u ulju.

Samo napred napadaj sa svih strana :vb_smash: !
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Jučer sam oko 17h uzeo pola zrna i high je skroz mali, onaj ko je ikad pušio skužio bi, onaj ko nije, mislio bi da je to od male snage, tj. umora...
Na mene djeluje tako da me baca na spavanje, ali fakat me strga i zaspim – punog mjehura, i onda se noću par puta dignem pišati...
Tako je bilo i danas popodne, uzeo sam zrno riže oko 12 , a oko 14 već spavao, onda me mob cimnuo cca 15:30, nakon tel. razgovora sam osjetio malu euforičnost i skužio da ne skidam osmijeh s lica, ali nije to klasičan high..
Zapravo, sviđa mi se...:dada
Jedan dan ću fakat pretjerati samo da vidim kako su se kompići obatalili:bananica
Čisto iz znatiželje...:cow_yellow:
 

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
Zapravo, sviđa mi se...
:dada
Jedan dan ću fakat pretjerati samo da vidim kako su se kompići obatalili
:bananica
Čisto iz znatiželje...
:cow_yellow:

samo nemoj pretjerati :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Osim što ne osjećam neki high, još mogu i vježbati – a to nisam mogao na onom starom ulju... Samo iskrsao mi je jedan upit:popworm:, pošto s butanom nije bilo zagrijavanja, moguće je da thc, cbd i ostali kanabinoidi nisu u opticaju, oni frendovi što su se obatali su se vaporizirali...
Moguće je da zbog toga što nije bilo nikakve vrste sagorijevanja, nije bilo i nema nekog velikog higha, mislim ne bunim se, ovako funkcioniram, non stop nasmijan i smiren, ali slijedeći put radim s izopropilnim, a ne znam šta očekivati onda...
Tako da, dragi moj cons niš od pretjerivanja ovaj put...
Samo ne znam, našao sam negdje da nema ljekovitog učinka onda, trebao sam prije izrade malo bolje to proučiti, ali nema veze...
A medicinski, sam bolje samo ne znam jel od aminokiselina ili ulja, čudno se osjećam pun snage bez obzira na vrućinu, Msovci razumiju o čemu pričam, nas ubija vrućina, tu snagu zapravo prebacujem na aminokiseline...
Mjehur je i dalje pod kontrolom, zadnje tri noći sam spavao bez buđenja na wc – VELIKI uspjeh:dada
Toliko o meni, želio bi se dotaknuti još jedne teme, nadam se da će i ZLO ovo čitati, imali smo raspravu o tome koliko je ulje moćno, e pa samo za vašu informaciju kad kuhate ulje, operite inoxicu ni slučajno namakati kruh u nj. Jedan jako dobar prijatelj je neki dan radio ulje od automazara, i napravio je i sve bi bilo super da na kraju nije umakao kruh....
....to ga je satralo, cijelu noć je grlio školjku 8 puta je izbacio dušu, i on ima problem sad kao i ja nekada da li uzeti opet ili ne, tako da fakat prema ulju:respect:
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
pratim svaki post sto napises postovani druze,fakat je da kada pricas ti pricas slikovito pa kada citam to sto si napisao imam osecaj ko da gledam na filmu,
razmisljao sam jel da otvoris novi dnevnik ili da produzis??? ja mislim da produzis je najbolje sve skupa na jedno mjesto :)))
nego one vjezbe sta radis svakodnevno koje su to?trbusnjaci i sta drugo i po koliko ih pravis i u koliko serija?
pozz druze
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
macedonia je napisao(la):
nego one vjezbe sta radis svakodnevno koje su to?trbusnjaci i sta drugo i po koliko ih pravis i u koliko serija?
pozz druze

Ej Makedonac, sad će ispasti kao da se hvalim, ali...
Baš sam neki dan pričao s jednim Msovcem, ispada da samo mi bolesni i profesionalni sportaši vježbaju... Dnevnik.hr - Porazni rezultati: ?ak 60 posto Hrvata ne vje?ba!
Prvo se zagrijem tibetancima Put svijesti: Savjeti stru?njaka: Pet tibetanskih vje?bi, onda slijede 3 serije svega - po 30 sklekova (15 na prstima pa 15 običnih – noge na krevetu), zatim bućicama rad bicepsa isto 15 ponavljanja, onda trbušnjaci 20 komada, slijede tricepsi – 15 ponavljanja za svaku ruku, i onda ramena i leđa na kraju:bananica
Bućice imaju po 10 kg
I tako već godinama...
Ne zvuči kao da bolujem od MSa, zar ne?
Ali zato sam labav kad hodam i kad treba pišati:assshaking:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Hvala svima, taman kad mislim ko to više čita, date mi elana da nastavim...
Probao sam sinoć ulje na vap, opet me nešto mjehur počeo mučiti (čim sam se pohvalio u postu da spavam noću:ludaci_lol:) i rekoh sebi idem vidjeti kako funkcionira ulje na vap, i zamislite opet spavao cijelu noć ko beba. Očekivao sam da će me mučiti pišanje jer sam uz vap popio i čašu pive, ali sve sam prespavao – fakat mi nije jasno zašto to nije klasificirano kao lijek.
Što se tiče pucanja, potegao sam dva dima, i nije bilo reakcije odmah, ali nakon 5 minuta sam je poprilično osjetio:b_woot: (daleko jače nego oralna konzumacija – sad je ipak termička obrada), čudan je osjećaj niste skroz high, ali ste napušeni, funkcionirate, trezveni ste, obavljate svakojake poslove, koncentrirani ste – kako bi rekao jedan frend – savršeno za dnevnu pljugu.

I još jedna zanimljivost
Marijuana eases painful MS muscle cramping
sve bi trebao citirati, ali pročitajte sami
" But whenever the nervous system is threatened, we should call in the cannabis:clap:"
I komentar na kraju
Meanwhile, Americans for Safe Access has been testing MS patients with cannabis successfully for years. But their work has gone mostly unnoticed.

The Medical Mafia's crime against humanity is keeping us from safe cures while dispensing poisons posing as cures:violent018:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga and natura
14.08.2012
3
0
0
50
Pozdrav svim članovima foruma, ja sam novi kako na forumu tako i (nažalost u MSu).
Pa kako sam čitao po forumu vidim da canabis ima neka ljekovita svojstva u MSu, tj.
da ulje canabisa ima ljekovita svojstva.

A kako je netko napisao ima onih koji nebi sami uzgajali radi zakona, pa bi molio informaciju kako
doći(kupiti) do ulja.

I da se predstavim, moja malenkost zove se Marin :dada
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ali..mozhda bi mu trebali rechi kako NE NABAVITI ulje...tj. upozoriti ga na zle prevarante koji koriste situaciju sa nashim zakonom tj. nemoguchnost nabavke medicinske marihuane i pripravaka.

@mmm74: ja ti bash i ne znam previshe o tome ( imam sreche pa ne trazhim/kupujem ulje ) ali....naletila sam na par internet stranica koje propagiraju korishtenje ulja i njegove blagotvorne uchinke...nazhalost , izgleda da je rijech o skupini prevaranata koji se bave tkz. medicinskim prevarama..na forumu se to komentiralo -potrazhi temu o kapsulama SATIVEX..

sretno Marine.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
mmm74 je napisao(la):
moja malenkost zove se Marin :dada
Pozdrav Marine,
da ti samo znaš koliko nas ima (Msovaca), isto tako ne mogu svi do ulja...
Mogu, ali iz raznih razloga ne idu u uzgoj...
Mogu samo da ti kažem dobronamjerno – ne kupuj ulje s ceste, na MS ne djeluje sve jednako...
Koliko god joj je nick zlavještica i ona je dobronamjerna;)
zlo&naopako je napisao(la):
Radi istog zakona tu informaciju nećeš dobiti ovdje. Molim pročitati pravilnik vutra organizacije
A ti Z&N, legendo, reci mi jesi probao ulje? Jel zaista moćno kao što sam pričao?
 
14.08.2012
3
0
0
50
Hvala na savjetima, a znate i sami kada je netko bolestan ne preza ni pred čim.
Probao bi i g..... samo da mu pomogne.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Stalno si mislim ma ko to još čita (dnevnik), onda kad čujem da je neke dirnuo moj članak „šta vježbam i koliko vježbam„, pa su i oni počeli totalno se šokiram. Kad čujem to od meni dragih ljudi to pruža osobito zadovoljstvo:common028:...
Nagovorili su me da i noge,tj. čučnjeve radim, priznajem da me do sad bilo strah s obzirom na stanje desne noge, ali na ovim aminokiselinama sam se i usudio. Bitno je da mi mišići nauče pokrete i ojačaju - baš me zanima da li će noge ojačati u pogledu MSa.
Pogledajte i ovaj filmić Amazing healing. This will make you cry with joy. - YouTube tu govori i o načelu vježbanja, iz knjige znam kako se počela okretati s jedne strane boka na drugi – tako je počela vježbati, jer je bila nepokretna - u filmiću je naglasak na svježoj hrani. Knjiga je super, preporučujem msovcima, a i ostalima kao što su je i meni preporučili.
I još nešto da podijelim s vama...
Pitali ste me ranije da li sam probao ulje mazati na cigaretu, a kako nisam fan cigareta, našao sam bolji način...
Frend je nabavio e-cigaretu [Joyetech] 1000mAh Joye eGo C(Changeable System) Starter Kit i s njom smo se služili kao vap, moram priznati odlična stvar, naravno za bho ulje ili bilo koje drugo ulje (nije za vutru), na žarnu nit stavite zrno upalite ga, udahnete i za par minuta munje i gromovi u glavi. Što je najbolje vrlo je lako prenosiva - kao da imate olovku, i ne osjeti se miris vutre, samo čista esencija ulja:dada
Onaj koji je u fazi izrade ulja ili planira, mora si obavezno nabaviti ovakav gadget, znam da je savjet i kod raka pluća da napadate s dva fronta, i oralna konzumacija i udisanje:vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Calimero333
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.