mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ja mislim, da ne bi trebalo biti problema, ali nakon kemo, nek navečer uzme ulja, tako neki uzimaju, a znam i da neki zapale da bolje podnesu te mučnine nakon kemo.:wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Uspio sam; nabavio sam sjemenke od Z7, ubojice od 10% THCa i 15% CBDa:violent018:
Z7 is a predominant indica with a splash of sativa. It union causes strong afghan and skunk aromas with an effect different to most other plants on the market.
Selection for medical use was a priority, so the rich CBD hybrid is a great solution to get started to growing your own medicine!
CannabisCureTV: High CBD Wake N' Bake - Z7 (Resin Seeds) Bong Hits - YouTube
Uz to je i antiepileptic i pomaže kod Chronove bolesti (a znam da mnogi pitaju za takve stvari)
Zadnji komentar mu je briljantan lets get to the point, lets hit the strain in the morning and do whatever we want:banana_rasta:
Saban Bajramovic, Guru Ghagi & Vlada Divljan: Niko nije srecniji od nas - YouTube:vb_wave:
 

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
miki10 je napisao(la):
Pozdrav svima.
Novi sam na forumu (silom prilika). Imam dijagnosticiran limfom kojeg bi pokušao riješiti uljem. Pripremam se na uzgoj, ali htio bih početi s uljem što prije pa ga moram nabaviti odnosno napraviti za što mi treba sirovina. Interesira me orijentaciona cijena 100gr indice. Da me baš ne opelješe, jer trebam svaku kunu optimalno iskoristiti. Unaprijed zahvaljujem.


hej ja sam imao isto limfom Mb. Hodgin, nisam konzumirao ulje ali sam pušio svakodnevno :dada al mi je žao što nisam probavao nakon dobivenih terapija, možda ne bi toliko povračao, dva dana nakon terapija nisam konzumirao jer sam povraćao svakih 40 minuta do sat vremena al na svu sreću ne po noći
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
U 5 mjesecu dijagnosticirana mi je ms.
Jel bi se mogli privatno ćuti oko par mojih nedoumica
[email protected]

Evo ja stavio sjemenke na makanje, bumo vidli jel će me izlječit
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
mazar je napisao(la):
Mislim da znam šta pričaš, deklarirane su 5%thca i 5%cbda, a ovisno o kakvoći uzgoja varira? Jel si to mislio? Nažalost nemam potrebnu aparaturu da vidim %, ali dajem im jako puno ljubavi, pa se nadam da će bar taj postotak imati ako ne i viši...

Inače ovo je sjeme CBD Outdoor Mix Fem. :wave:
Pa ne bas nego sam na njihovoj stranici čitao da svaka biljka koju uzgojiš iz npr. paketa sa 5 sjemenki, dvije mogu biti bogate cbd-om, a ostatak samo thc-om niti blizu omjeru 1:1...Al uglavnom ti ces vidjeti iz prve ruke pa nas obavijesti, inace prekrasan grow i nadam se na ćeš o svakoj biljci reći kako je rasla i u kakav se dim pretvorila za nas ne-medicinske korisnike...pozz ;)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
pigtail je napisao(la):
Pa ne bas nego sam na njihovoj stranici čitao da svaka biljka koju uzgojiš iz npr. paketa sa 5 sjemenki, dvije mogu biti bogate cbd-om, a ostatak samo thc-om niti blizu omjeru 1:1...Al uglavnom ti ces vidjeti iz prve ruke pa nas obavijesti, inace prekrasan grow i nadam se na ćeš o svakoj biljci reći kako je rasla i u kakav se dim pretvorila za nas ne-medicinske korisnike...pozz ;)

ono da nisu sve cbdovke, da ispadne koja bogata thcom, kod mene ne drži vodu, uvjerljivo su sve cbdovke:ridinghorse:
A sad malo o drugim stvarima...

:dada to je taj cerebral and body high koji daje Jack Herer. To je jedan od strainova o kojem sam razmišljao kad sam shvatio da kad zapalim mogu spavati (s obzirom na mjehur), probao sam prije Sour Diesel i misao na osjećaj koji sam doživio kod tog straina sam zamišljao i kod Jacka, pošto ga mnogi hvale kao medicinski strain (pogotovo i u slučajevima MSa). JE medicinski je, zato što pruža onaj osjećaj 100% pozitive, nema mjesta za crne misli, paniku, paranoju - ne skidate osmjeh s lica:icon_biggrin:... i uz to hodam, skoro pa i plešem:b_jump:, daje neku specifičnu snagu i energiju. A što se mjehura tiče na Jacku se uopće ne stignem zamarati s time A kad ga pomiješam s cbdofkom.... Cijeli dojam se nekako pojača:b_woot:
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
To mazare to se trazi ;)...A i isao sam prouciti ono sto sam gore napisao i krivo sam ja razumio starog čiču Šantibabu...Nemoj zaboraviti na detaljne smoke reportove, pogotovo cbdeovke :D....
 

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
Gledao sam filmić gdje se opisuje kako cbd u biti produžava high dobiven thc-om uz druge korisne stvari :dada i super je baš :eek:vca

mazar je napisao(la):
ono da nisu sve cbdovke, da ispadne koja bogata thcom, kod mene ne drži vodu, uvjerljivo su sve cbdovke:ridinghorse:
A sad malo o drugim stvarima...

:dada to je taj cerebral and body high koji daje Jack Herer. To je jedan od strainova o kojem sam razmišljao kad sam shvatio da kad zapalim mogu spavati (s obzirom na mjehur), probao sam prije Sour Diesel i misao na osjećaj koji sam doživio kod tog straina sam zamišljao i kod Jacka, pošto ga mnogi hvale kao medicinski strain (pogotovo i u slučajevima MSa). JE medicinski je, zato što pruža onaj osjećaj 100% pozitive, nema mjesta za crne misli, paniku, paranoju - ne skidate osmjeh s lica:icon_biggrin:... i uz to hodam, skoro pa i plešem:b_jump:, daje neku specifičnu snagu i energiju. A što se mjehura tiče na Jacku se uopće ne stignem zamarati s time A kad ga pomiješam s cbdofkom.... Cijeli dojam se nekako pojača:b_woot:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Desio se i taj trenutak - bio je to jedan lijepi šamanski susret (jedan u nizu), napravilo se cbd ulje, i totalno sam promašio s procjenom – istina nisam mjerio težinu materijala, ali dobio sam oko 100mL. Moja procjena je bila cca 30mL. Jako mi je drago zbog količine jer sam onda imao i za šamane msovce koji su bili nazočni ceremoniji...:common028:
I probano je zrno prvu večer bez mazanja inoxice i sličnih stvari. Nakon lijeganja u krevet opet nema spavanja, što kiša koja se spušta niz oluk pa me tjera na pišanje, što igranja video igrica u glavi (kakav trip):ludaci_lol:, što uzbuđenje, ali nema veze ionako sam danas popodne odmorio...
Ima i sitna skepsa da sam morao pišati i zbog ulja (nadam se da je to thc pričao), večeras ću se probati razuvjeriti u to. Ali nastavljam zapaliti pipe navečer do daljnjeg...
Probat ću sad postepeno samo navečer uzimati, ne dopuštaju mi okolnosti da brijem po njemu non stop, pa ću prilagođavati toleranciju s tim noćnim konzumacijama da lakše kasnije i dnevne konzumacije podnosim.
Sad o mome zdravstvenom stanju, slabiji na desnu nogu (još ne trčim) i taj hebeni problem s retenzijom mjehura – još je prisutan, ali trenutno je pod kontrolom nama predrage biljke. Trzajeve je ubila ona prva terapija:violent018:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
što igranja video igrica u glavi (kakav trip):ludaci_lol:

Ovo je dobar osjećaj:thumb:Dešavao mi se redovito jedno vrijeme,samo ne video igrice,nego sam ja pravio spotove.Dim,krevet,slušalice na ušima i scenografija sama od sebe nadoilazi.Savršeno:icon_lol:zaspeš a da i neznaš kada i kako...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
1) Noćas sam zapalio na pipe i drito prije spavanja sam liznuo zrno – SPAVAO SAM 8 SATI U KOMADU!!! MEGA USPJEH:happy031:
2) Uzeo sam i danas tijekom dana, išao se naći s jednim Msovcem koji radi i dnevne konzumacije pa mi je bilo glupo ne doći na zrnu (hebeš čovjeka kojeg ne možeš nagovoriti:ludaci_lol:)
Kakvo ulje – kao i dnevna pljuga –funkcionirate, stalno očekujem šus kao kod prošlog ulja, ali nema ga... Zaspao 4 sata nakon konzumacije. Moja preporuka svim bolesnima – ulje bogato CBDom, funkcionirate i tijekom dana, a opet i spavate ako ste umorni...:vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Calimero333

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
bas mi drago sto je tako, ziveo cbd i sve u njemu! srecno dalje!!
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
ooo mazare pocela druga runda :))) samo napred druze nadam se da ce ova runda biti u koris tebi druze
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Neki dan sam tek vidio temu..dosta sam citao o tome i gledao ali ipak svjedocanstva i iskustva iz prve ruke su, bar po meni, puno vjerodostojnija i mjerodavnija...nego da ne duljim, svaka cast prijatelju i zelim ti svu srecu dalje, a najvise od svega da se osjecas bolje..lijepi pozdrav!
 
06.10.2012
37
4
0
52
Mazar kolku si ti sad uzeo pauzu od ulja i da nesto rascistim.Simpson veli 50-60ml ulja je dovoljno za terapiju u 2-3 mjeseca.Kad to izracunam po njegovom 1ml dnevno pa to je za 50-60 dana,znaci mjesec dana prije.po tome moze se uzimati i manje bar logika tak govori :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
wiking je napisao(la):
Mazar kolku si ti sad uzeo pauzu od ulja i da nesto rascistim.Simpson veli 50-60ml ulja je dovoljno za terapiju u 2-3 mjeseca.Kad to izracunam po njegovom 1ml dnevno pa to je za 50-60 dana,znaci mjesec dana prije.po tome moze se uzimati i manje bar logika tak govori :)
Pauza mi je trajala cca 9 mjeseci - svaka sličnost je slučajna.
Dok sam se popeo na 1 g dnevno prošlo je mjesec i pol dana onda sam još 45 dana bio na tom 1 g.
Ja zasad nemam u planu koju količinu ću pojesti i koliko će to trajati, ali kod mene je MS u pitanju, ne znam vidjet ćemo...:goldmaryjane:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Jučer sam bio s jednim jako dobrim drugarom, da se malo družimo, polizali smo cbd ulja i super je bilo, oduševljen je. Nakon nekog vremena sam mu objasnio da ja moram i zapaliti:eek:vca, pa učinismo i to. Na tapeti je bio LSD. i sad slijedi njegovo zapažanje – kaže ovako ma cbd je super, funkcioniraš, na njemu mogu otići na muriju i s njima pričati, nema nikakvog beda. A na pljugi od LSDija nemrem ni na kiosk otići...:banana_rasta:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
E zanima me, ono što pišu za LSD, jel stvarno nekad trippy, al baš trippy, da su neke light halucinacije prisutne, ako se zgaziš?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.