mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
Mazar je utihno u posljednje vrijeme a ti charly pametno zboriš, bilo bi dobro nakon svega da Mazar to napravi ali to je ipak njegova dobra volja.....i ja isto vec 4 dana čitam i sve sam dnevnike pročitao do sad. BTW: uglavnom kvaka je da ako sve pročitaš da če ti i biti jasnije sve ovo i kako, i s čim i skim, a kad bi rezimirao stvari mislim da to ljudima nebude onda baš sve jasno i budu stalno postavljali neka pitanja. Tj. treba sve redom da se čita i onda netrebaš ništa ni pitat nego imaš gotov odgovor, misli dobra ti je namjera slazem se s tobom da se ljudima olaksa ali mislim da im onda nebude puno toga jasno......
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Stoga bih uz potpuni respekt prema Mazeru (jer ja sam samo :baby:) predložio da se na uvodni post lupi edit i UKRATKO napišu SVE važnije informacije u smislu - plan tretmana, trajanje, psihičko i fizičko stanje za vrijeme tretmana, stanje prije i poslje, da li je tretman uspješan, te recimo komentar autora o djelotvornosti i budućim planovima i slično (nabrajam bezveze čisto kao primjer).
Mislim da je to dosta irelevantno pošto je rad drugaciji od covijeka do covijeka pa i sve ostalo,Mazar je pisao na temelju vlastitog iskustva iz cega mogu da se izvuku određen zaključci,međutim nije pravilo da tako bude s nekim drugim kao što je bilo s njim....primjerice mom ocu također oboljenom od ratnog PTSP je sve skupa pogoršavalo sit..nije mu sijelo dobro,javljali su se i panika i vracanje starih slika i strah i svašta...tako da neznam sta bi imali od toga da se sve svrsta u par recenica..
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Malo sam utihnuo – da ne bude 100 stranica i puno za čitanje. Ne da mi se ništa raditi vezano za dnevnik, čak i nisam promijenio naslov teme ili otvorio novu temu - CBD konzumaciju. Neka (onaj koji čita) to shvati kao neku knjigu koji će ga odvesti u neki film i održati ga par dana u njemu...:dada
Uživam, navečer znam zapaliti i dalje je Jackica sveprisutan. Borim se sa uljem (a ja kao iskusan), izgleda da lako zaboraviš da mala greška u koracima (u količini) radi čuda...:respect:prema svakom ulju.
Ne razumijem, jučer me 3 zrna onog što inače konzumiram (CBD ulje) razbilo, i to u tolikoj mjeri da me žena kad me vidjela pitala jesam li dobro, da će odgoditi posao...
obra stvar u svemu tome je što sad shvaća i smije se svemu tome...
Malo sam se dobio kad je išla na posao. Ali opet je bila prevelika tolerancija prema dječjim glupostima, ovaj put je i ona zamijetila da čim se nauljim trče k meni, a kad sam pod uljem samo se smijemo i ne mogu im biti neki ozbiljan autoritet...
Pa si vi sad zamislite, opet ringišpil...:eek:vca
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
sitter je napisao(la):
mazar mogu li ti se javit na neki mail il nesto? imam par pitanja :)
Možeš na pm slobodno, kad uzmognem javim ti odgovore:sand_play:
 

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
mazar je napisao(la):
Malo sam utihnuo – da ne bude 100 stranica i puno za čitanje. Ne da mi se ništa raditi vezano za dnevnik, čak i nisam promijenio naslov teme ili otvorio novu temu - CBD konzumaciju. Neka (onaj koji čita) to shvati kao neku knjigu koji će ga odvesti u neki film i održati ga par dana u njemu...:dada
Uživam, navečer znam zapaliti i dalje je Jackica sveprisutan. Borim se sa uljem (a ja kao iskusan), izgleda da lako zaboraviš da mala greška u koracima (u količini) radi čuda...:respect:prema svakom ulju.
Ne razumijem, jučer me 3 zrna onog što inače konzumiram (CBD ulje) razbilo, i to u tolikoj mjeri da me žena kad me vidjela pitala jesam li dobro, da će odgoditi posidiš kak jao...
obra stvar u svemu tome je što sad shvaća i smije se svemu tome...
Malo sam se dobio kad je išla na posao. Ali opet je bila prevelika tolerancija prema dječjim glupostima, ovaj put je i ona zamijetila da čim se nauljim trče k meni, a kad sam pod uljem samo se smijemo i ne mogu im biti neki ozbiljan autoritet...
Pa si vi sad zamislite, opet ringišpil...:eek:vca

:banana_rasta:stara iskusnjara :eek:vca,vidiš kak je cbd ulje baš zakon i super kad je i klincima super>>>>>>> :dada
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.681
163
....haahahahahahahhahahahahaaaa Mazar stvarno si-često se tvojim postovima tako hahaa nasmijem :ludak :dada

...ŽIVIO !!!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
perobukvic je napisao(la):
....haahahahahahahhahahahahaaaa Mazar stvarno si-često se tvojim postovima tako hahaa nasmijem :ludak :dada

...ŽIVIO !!!

Thanx Perica, namjeravam duuuuugo i sretno živjeti:family1:, inače konzumiram laneno...
Sad sam već dosta na ulju pa još jedna mala opservacija, da usporedim s Pineappleom, na ovom ulju niste toliko high i nema onog otupjelog osjećaja kod tijela, na CBD ulju sve osjećate, ukoliko ste se negdje lupili to osjećate, na PCu nije bilo tako bio je pravi painkiller, na CBD ulju ste poprilično svjesni svega...
A to da nije painkiller, morate naučiti na teži način...:ludaci_lol:
Mr.dr. Smoke je postao nešto u vijestima iz medija i tamo sam našao da će me cbdovka osloboditi okova mjehura i zasad uspjeva.
Ostavio sam se Jackice – to je loša vijest za sve ljubitelje vutre, ali dobra za mene, to znači da ulje radi svoj posao. Počelo je. 3 dana nisam zapalio....
Mjehur mi više ne predstavlja problem, jako sam sretan što dijelim ovu vijest, evo već tri dana ne zapalim navečer. Nije da neću više nikad.... Sad to mogu iz čistog gušta:dada
Živio moj urinarni trakt, sad se mogu počastiti i kojom orahovicom više:gband:
Znam da ne bi smio ovo reći (nikad ne znaš kako će sve završiti), ali nabijem kortiće i ostala sranja, kad mi ova cbdovka pomaže više od njih.
Ne uzimam više od 3 zrna po konzumaciji (3x dnevno), izgleda je trebalo samo da se zalaufam, da napunim tijelo kanabinoidima:banana_rasta:...
Hvala svima na bodrenju, ne mogu vam opisati svoju sreću i pozitivu u ovome trenutku....:vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
:sun2:thumbs up i da ti što dulje se zadrži , poželjno zauvijek:ludak
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Da se i ja malo javim na ovu temu. Naime, trenutno prevodim jedan video gdje se govori o RAW Cannabisu iliti sirovi kanabis. Sto znaci da ljudi uzimaju svjeze lisce i budove i cijede ih u sok, mijesaju sa nekim vocnim sokom i to piju po nekoliko puta dnevno. NEMA psihoaktivnog djelovanja opce jer molekula THC kiseline i CBD kiseline je molekula koja se nalazi u sirovom kanabisu. Kad se "zagrijava" kanabis, onda te molekule prelaze u CBD molekulu i THC molekulu koja je psihoaktivna. Sa sirovi kanabisom se unosi do 60 puta vise THC i CBD nego pusenjem, kuhanjem ili bilo kojim drugim kemijskim procesom. Zena u videu ima milijun bolestina koje sad uspjesno kontrolira tim sokom! Ako se ovo negdje vec spomenulo, isprika.
Pozdrav!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Kali je napisao(la):
Da se i ja malo javim na ovu temu. Naime, trenutno prevodim jedan video gdje se govori o RAW Cannabisu iliti sirovi kanabis. Sto znaci da ljudi uzimaju svjeze lisce i budove i cijede ih u sok, mijesaju sa nekim vocnim sokom i to piju po nekoliko puta dnevno. NEMA psihoaktivnog djelovanja opce jer molekula THC kiseline i CBD kiseline je molekula koja se nalazi u sirovom kanabisu. Kad se "zagrijava" kanabis, onda te molekule prelaze u CBD molekulu i THC molekulu koja je psihoaktivna. Sa sirovi kanabisom se unosi do 60 puta vise THC i CBD nego pusenjem, kuhanjem ili bilo kojim drugim kemijskim procesom. Zena u videu ima milijun bolestina koje sad uspjesno kontrolira tim sokom! Ako se ovo negdje vec spomenulo, isprika.
Pozdrav!

thanx, ali već smo razglabali o tome...

Eh sad, na momente, rijetko, ali fata me, ne znam kako bih se izrazio, nije anksioznost nego neka preplava osjećaja, više sliči na onu hipersenzitivu, ali malo drukčije puca....
Javlja mi se ponekad popodne kad idem djecu uspavati, od te ljepote i sreće samo mi suze naviru, ne smijem ih ni pogledati...Teško je objasniti taj megamix osjećaja koji preplavljuju, mix suza sreće, a ujedno i tuge zbog prolaznosti tog sadašnjeg trenutka u kojem se nalazim.
Ali OGROMNA je razlika od ulja od Pineapple-a, na njemu sam, jebate, plakao ko Chiliman Stanko Umalo se ugusio od 1.000.000 scovila probajuci BHUT JOLOKIA ! - YouTube :vb_wave:
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
mazar je napisao(la):
Thanx Perica, namjeravam duuuuugo i sretno živjeti:family1:, inače konzumiram laneno...
Sad sam već dosta na ulju pa još jedna mala opservacija, da usporedim s Pineappleom, na ovom ulju niste toliko high i nema onog otupjelog osjećaja kod tijela, na CBD ulju sve osjećate, ukoliko ste se negdje lupili to osjećate, na PCu nije bilo tako bio je pravi painkiller, na CBD ulju ste poprilično svjesni svega...
A to da nije painkiller, morate naučiti na teži način...:ludaci_lol:
Mr.dr. Smoke je postao nešto u vijestima iz medija i tamo sam našao da će me cbdovka osloboditi okova mjehura i zasad uspjeva.
Ostavio sam se Jackice – to je loša vijest za sve ljubitelje vutre, ali dobra za mene, to znači da ulje radi svoj posao. Počelo je. 3 dana nisam zapalio....
Mjehur mi više ne predstavlja problem, jako sam sretan što dijelim ovu vijest, evo već tri dana ne zapalim navečer. Nije da neću više nikad.... Sad to mogu iz čistog gušta:dada
Živio moj urinarni trakt, sad se mogu počastiti i kojom orahovicom više:gband:
Znam da ne bi smio ovo reći (nikad ne znaš kako će sve završiti), ali nabijem kortiće i ostala sranja, kad mi ova cbdovka pomaže više od njih.
Ne uzimam više od 3 zrna po konzumaciji (3x dnevno), izgleda je trebalo samo da se zalaufam, da napunim tijelo kanabinoidima:banana_rasta:...
Hvala svima na bodrenju, ne mogu vam opisati svoju sreću i pozitivu u ovome trenutku....:vb_wave:


To ti ja kažem...

Želim ti taj osjećaj stalno...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Minka-pinka je napisao(la):
To ti ja kažem...

Želim ti taj osjećaj stalno...

:thankyou: ti Minka, tebe već dugo nisam čuo, budi mi i dalje mladolika i lijepa:cvetak
Jučer sam doživio prosvijetljenje, već sam i navikao....:ludaci_lol:
Ugl. o čemu se radi da vam malo prosvijetlim, već sam dosta na cbd ulju pa bih podvukao još jednu razliku između ulja CBDa i ulja PCa. Obje su ubrane sa većim % crvenih pistila, tu nema neke razlike, ali...
PC je imao daleko više body high, pravi painkiller (osim bolova ne zamarate se ni sa situacijama koje su vezane za MS - ne osjećate ih). Dok CBD ulje ima veći moždani high – što znači da osjetim bol, a i ostale neke nedaće vezano uz MS, ali taj moždani high vam ne dopušta neke crne misli, ne zamarate se s tim SITNIM problemom koji se javi. Kažete sami sebi ok idem sad npr. popeti se na 4. kat i popnete se možda malo teže – sve osjećate, ali taj moždani high vas tjera da to učinite,da se dogegate (snagu pripisujem cbdu). Na cbdu je borba s KONSTANTNIM OSMIJEHOM na licu:b_woot:...
Trebalo bi to nekako objediniti....:common028:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
O gospon Bigl:b_woot:
Nisam tako mislio – s miješanjem zrna, ako se sjećaš dobio sam više vrsta ulja, ali nije mi nijedno bilo posebno napeto. Jedan msovac obožava miješati CBD ulje i ulje Jack herer + critical. Mene pali ono istraživanje, moja uloga dobrovoljnog pokusnog kunića u svemu tome. Sljedeći potez je ulje od z7, tu se nadam približavanju obje vrste higha. Z7 kao što već znaš (a imam osjećaj da i ptice oko mene znaju) ima 10% THC i 15% CBD
budi mi i ti mlad i lijepolik:vb_wave:
Ako ni to ulje ne zadovolji, hehehehhehehe, idemo dalje s istraživanjem...:b_cowboy:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
WEEDetix je napisao(la):
oil the final frontier....:ludak

Točno to:hehe:
To baldy go where no man has gone before:pilot
A za par mjeseci će biti i warp (z)7 engage:banana_rasta:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Joooj ja bi probo ulje od JH-a to mi je omiljena sorta, broj 1 mi je daleko....

A s obzirom da nisam nikakvo ulje probao, želim da mi JH bude prvi da si postavim visoke standarde za dalje :hehe:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
VenloNL je napisao(la):
Poprati malo pun mjesec i promjenu vremena kad ti se desi nespavanje...možda ima i toga druže.
Ne zanemarujući naravno sve ostalo.


Jel štucaš?
....... i tebe i tvoj puni mjesec, hahhhahahahahhahahahaha, opet noćas nisam spavao, taman sam skoro zaspao i onda me nešto žena razbudila i opet cijelu noć probdio (do 5 ujutro), ali ovaj put mjehur NIJE bio razlog...
Uzeo 5 zrna kao za noćno (pojačano) konzumiranje i spavanje, ali kako me žena trgnula iz sna...
Ali nekako sam na ulju bio smiren, budan, a smiren...
Jutros kad sam se probudio samo su mi prošle dvije misli kroz glavu – VENLO i PUN MJESEC :violent018:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.