mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Debilana:dada....

Sve je bilo ok do ponedjeljka, u ponedjeljak mi se desila *****rija...
U 9 ujutro zvoni telefon, zaspao sam na dogovor, brzinsko oblačenje i izlazak, a ono brdo snijega, koji je moj auto?:popworm: I morao sam ga očistiti, kasnio sam pola sata, nakon toga sam, kad sam se vratio čistio sam dvorište sat vremena, i onda popodne opet
Topljot (lopata) u ruke i čisti parking , dva mjesta očistio, i navečer kod frenda krenuo:eek:vca
I prvi zavoj, nekome pao snijeg s krova i blokada, a ništa topljot je bio u gepeku i opet lopatarenje, izađem iz tog zavoja i u sljedećem opet topljot u ruke. Dođem konačno na odredište, hahhahahahahahahaha, kad tamo moram parking izlopatariti:ludaci_lol:. Kad sam sve napravio sretnem dva frenda pa su mi pomogli onako iscrpljenom, jedan mi je služio kao štap. Sat vremena druženja i kao da ništa nije bilo, ustajem i odlazim s autom. Kako debilna dijagnoza:ludak....
Svi znate da sam konstantno u formi, da vježbam, ali sutradan, takav muskulfiber u donjem djelu leđa, strava, opet sam se isforsirao, sad se lagano oporavljam. Znao sam da će mi se simptomi pojačati od muskulfibera, ali krivim to ulje, taj CBD me tjera da se borim sa vlastitom izdrživosti. On me tjera da radim,
BORBA:bananallama:


P.S.
fizički sam možda malo pao, ali psiha je na vrhuncu:sun2:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
E kompa a jel si ti štelaš pH? Znaš, krv je ipak malo moćnija supstanca od kristala kanabisa. I svi vi bolesnici.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Tarki je napisao(la):
E kompa a jel si ti štelaš pH? Znaš, krv je ipak malo moćnija supstanca od kristala kanabisa. I svi vi bolesnici.
Nemam još ph metar da po njemu pišam, ali vidio sam negdje da se o tome razglabalo, čini mi se intersantno to s ph. Bit ću pametniji idući tjedan nakon jednog sastanka, bar mislim:ludaci_lol:
Pa onda vidim kako i šta dalje:vb_wave:
:thankyou: Tarki
 

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
Tarki je napisao(la):
E kompa a jel si ti štelaš pH? Znaš, krv je ipak malo moćnija supstanca od kristala kanabisa. I svi vi bolesnici.
A kak se to štela ph krvi? i kak se izmjeri u startu?
:sick:
 
23.07.2012
36
10
0
40
koja dobra tema :cvetak

mazar, na onoj tvojoj aukcijskoj stranici imaju trenutacno medicine man (napisao si negdje tu da bi ga rado ulovio), current bid je 50 eura, znatno manje od dva seedbanka koji ga imaju, po 70 i 80 funti...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
carnivora je napisao(la):
koja dobra tema :cvetak

mazar, na onoj tvojoj aukcijskoj stranici imaju trenutacno medicine man (napisao si negdje tu da bi ga rado ulovio), current bid je 50 eura, znatno manje od dva seedbanka koji ga imaju, po 70 i 80 funti...

ubo sam ga prije nekog vremena - 36 eura - poslali mi 17 sjemenki - regular:dada

cons je napisao(la):
A kak se to štela ph krvi? i kak se izmjeri u startu?
:sick:

https://forums.vutra.org/putovanje-na-mentalnim-talasima/11885-regulirajmo-si-ph.html#post243950
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Danas je bio prekrasan dan:sun2:
Pa odlučih podijeliti s vama plan i novosti.
Počeo sam smanjivati doze, sad sam opet na 4 zrna, ali trudim se da budu kratkozrna...
Ipak me malo opere, budem probao na 3 uskoro. Htio bi doći na onu dozu koju uopće ne osjećam (bar ne fizički)...
Kad me opere onda mi malo snagu uzme, evo jutros nisam uzeo i išao u šetnju cca 7 km, sve prohodao, ne mogu reći da nisam nogu osjećao, ali zadovoljan sam...
Sve me podsjeća na onaj period kad sam prekinuo konzumaciju prošle godine, čak i ta mala mučnina u želucu.
Isto sam i odvježbao svoje, zadnja tri mjeseca sam ubacio i čučnjeve da malo jačam noge (ionako su mi one najslabija karika)...
Ali večeras ide 4 zrna prije spavanja:vb_wave:...
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Drži tijelo i duh na dobroj razini i sve će biti u redu...Sad si me nadahnuo da idem vježbati i hvala ti hehehe;)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
pigtail je napisao(la):
Drži tijelo i duh na dobroj razini i sve će biti u redu...Sad si me nadahnuo da idem vježbati i hvala ti hehehe;)


Ne, hvala tebi, jako me raduje da ikoga pokrenem da vježba, zdravo se hrani, podijeli nešto s drugima (ne mislim na :maryjane:), zrači optimizmom...
Ne znam jesam li već rekao, ali uvijek sam želio živjeti na ovakav način kojim živim, i dobio dijagnozu i sad živim kako sam htio – be careful what you wish for:nana:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
treba znat vizualizirat ,al sta je tu je i to se uci kroz zivot treba samo okrenut sve na positivu i nac pravi put :D
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Znam za to, golica me taj raw food:dada
Razmišljao sam dosta o raw foodu i proučavao, samo sam sokovnik od toga. Po raznim forumima svi savjetuju vervitin sokovnik koji je cca 2700 kn. Sad će mnogi reći pa što toliko ima jeftinijih, ali...
Svaki dan si radim shake od badema i datulja, znači blender radi 2x dnevno. Prvo sam imao od 400 kn, pa od 700 kn, sad imam od 1000 kn, a i taj polako zakazuje. Stoga mislim da je cijena od 2700 kn opravdana s obzirom da će mi min. raditi jednom dnevno, zar ne? A to je puno novaca s obzirom na visine invalidske mirovine. Što je najbolje taj novac imam, skupio sam ga baš za to, sad si mi dala opet za razmišljati, dvoumim se između toga i još jedna stvari (naravno da su obje za zdravlje i prosperitet), ali o tome nekom drugom prilikom:vb_wave:...
 
23.07.2012
36
10
0
40
nene, fulao si, nije u pitanju raw food. dapace.

daj pogledaj cijeli taj filmic, pliz pliz meni za ljubav :D , imas i ovdje nesto intervjua i sl:
Meryl Davids Landau: An MS-Stricken Doctor Changes Her Diet... and Reverses Her 'Irreversible' Decline
Beat Multiple Sclerosis with a Paleo Diet

reasoning je vrlo razlicit od raw food-a, bitno je shvatiti princip, jos je ova doktorica jako dobro opisala kako je prilagodila princip specificno za MS. ako te zanima detaljnije, ima odlicna knjiga od Robb Wolf-a, covjek je biokemicar ali je knjiga vrlo razumljiva i laicima.
e,da, blender, IMO radje potrosi pare na nesto drugo, imas zube i enzime u slini s razlogom ;) ok za povremeno,ali ne za pretjerivanje..
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
I o raw foodu imaš filmića (brijem da ih ima i po dnevniku), svjedočanstva ljudi koji su izliječili MS...
Al ak je tebi za ljubav, danas kad budem sam i imao vremena, sve ću precizno pogledati (onak kad mi je gužva, baš i nemrem):vb_wave:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
:thumb:Vjutro mazar :)
Kaže mi my women sada,da vidiš; sinoć reklama na tv-u za novi globus....kao neki lik se liječi sa marihuanom :)
Ma reko'..to ti je naš mazar.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
mazar je napisao(la):
Opet don quixote
Ekskluzivno: Da, lije
E sad baš da vidim da li će i koliko će uzeti medijskog prostora zdravstvenom odgoju....
Koliko će se prašine podignuti? - ipak je ovo TISKANO izdanje.....
Over and out:vb_wave:

Nisi podigao prasinu vec pustinjsku oluju, o ulju se prica jako oprezno jer zakoni su takvi, do jucer je malo ljudi bilo upuceno u lijecenje uljem i vecina koja je znala i cula od RS nije bas doprlo do njih prva moja mama na osnovu RS odlucili smo napraviti i poceli smo terapiju ali imao sam osjecaj da nije puno vjerovala u to da bi me sinoc zvala i prepricavala tvoje citate iz globusa sa savim drugim pogledom na ulje, cijela familija mi bruji o tebi postigao si da mediji prenesu javnosti da postoji alternativa i tko voli neka izvoli neznam sta bi vise napisao ponijele su me emocije sretan sam sto postoji netko ko je spreman toliko riskirat samo da bi ljudima otvorio oci i znat da ce ostat don quixote :respect: :respect::respect::respect:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Čestitke pljušte sa svih strana, hvala vam svima:thankyou::respect::thankyou:...
Najveća životna satisfakcija mi je da usrećujem druge:sun2:...
Kakav je odjek, još ne znam (ali preživio sam prošlu noć), ali znam da (još) nema transparenata:iamwithstupid: i povika: KILL MAZAR , KILL MAZAR. A vidjet ćemo da li će tiraža globusa porasti, makar nije ni to mjerilo kad je Bandić na prvoj strani – ne bi me čudilo da kupi cijelu tiražu za ovotjedno izdanje ....
Ali nije više ni bitan odjek, glavno je da smo sinoć deklasirali Francuze:violent018:....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
mazar je napisao(la):
Najveća životna satisfakcija mi je da usrećujem druge:sun2:...

jedan veliki :respect: za ovo !
treba nam vise ljudi kao sto si ti ! pogotovo u hrvatskoj !
samo nastavi mazar !

peace out !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.