mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
@ FantomSB
da mozes i mjesat industrijalku sa medicinkom da si npravis ulje kakvo ti pase a date ne ubija previse
 
23.07.2012
36
10
0
40
mazar je napisao(la):
Ajmo pitanje za milju kuna?
Ko je umro od trave?????
ne bih znala, nikad cula za slucaj

mazar je napisao(la):
A ko od kontracepcijskih pilula ???

moja sestra. pilule plus bad luck plus idioti retardirani nepismeni od lijecnika,serem im se na medicinu. i da, svejedno je koje pilule su u pitanju, jer se razlikuju samo u omjeru estrogena i progestina,tako da se dobije ukupan broj problema s njima treba zbrojiti statistike od SVIH vrsta.
 
23.07.2012
36
10
0
40
perobukvic je napisao(la):
može pitanjce ??? kaj mislite da li dobivanje hibrida koji imaju po 25% thc-a ILI sjemenje koje se prodaje 50% thc i 50% cbd pa čak i više posto cbd-a da li mislite da to nije GMO ??? ....HM ne znam ali nekak si mislim da je tu nekaj genetski zmodificirano !!!!? šta vi mislite ???-nemojte vrijeđat ako sam nešto ili na krivom mjestu postavio pitanjce!!!? :samoja:maryjane::maryjane::maryjane::rasta1::common028::rasta1::spliff::angry015:

once and for all, geneticko modificiranje kao i svaka druga djelatnost ovisi o tome TKO ga i KAKO radi. Isto kao sto su fico i mercedes oba auti, razlika je u tome tko ga je, koliko pazljivo i kvalitetno radio. tako je i sa ovim.
GM tehnologija je na svjetski losem glasu zbog debila iz amerike koji su dopustili monsantu da im se ubaci u svaku granu politike i odobravanja gm proizvoda, pa ovi em su narasli toliko da ih se vise tesko kontrolira (imaju previse love) em rade sta hoce jer su njihovi ljudi u drzavnim tijelima koja odobravaju GM proizvode. ima takvih kompanija jos, i vec djeluju svuda po svijetu.
meanwhile, geneticko modificiranje dolazi svugdje na los glas (a ono ne obuhvaca samo biljke), a zapravo je vjerojatno jedina stvar koja moze sacuvati svijet od toga da budemo do koljena u lesevima pomrlih od gladi. naravno kada se radi kao mercedes a ne ko fico, ma i to je uvreda fici, ovo sta oni rade je na razini kineskih jednokratnih kamikaza autica.
 
23.07.2012
36
10
0
40
znaci...trebali bi svu tu napol pokvarenu hranu potrpati na tankere, potrosti tone i tone nafte da bi ih vec pokvarene dopremili u podrucja koja gladuju?
ili im omoguciti da si sami uzgoje sto im treba razvojem biljaka koje mogu prezivjeti u teskim klimama, losem zemljistu, sa upol manje vode nego inace, bez pesticida i sl? :cvetak
sto se tice pretilosti, to je jedan sasvim drugi problem (1st world problem zapravo), i nije vezan za gmo koliko je vezan za cinjenicu da se ljudima gura hrana koju pred koje desetljece ne bi ni stoci davali. :shit2:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ma sve 5, obećao sam si davno da ne skrećem u sivo područje...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Današnji dan me jako pozitivno iznenadio:sun2:
Kako već svi znate da sam sam s klincima doma –babysitting, pa danas sam odlučio da ih sam vodim u svoje aktivnosti (plac, nabavka i sl.) i sve smo to uspjeli, slušali su me i držali za ruke – sve sam mogao, MS se nije uopće nazirao...Nikakve tegobe, nikad se još nisam ovako sam s njima na veći krug odlučio, a u zadnjih mjesec dana sam intenzivno razmišljao o tome...
Ponosan sam i sretan zbog današnjih događaja:sun2:...
Malo sam stiltao hrpu ljudi kad su me vidjeli – neki znaju za moju dijagnozu, ko zna šta su si mislili kad su nas vidjeli bez mame, dok je drugima bilo neobično da tata sam hoda po placu s dvoje male djece...
Bilo nam je super:sun2::vb_wave:....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Calimero333

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
evo izmamio si mi suzu mazar bas je ljepo kad si covjek tako vrati samopouzdanje i kad jos iza doga i ti cvrsto stojis bez tegoba sa klincima svojim :D:family1:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Calimero333

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Stari s toliko truda,volje i osmjeha na licu zasluzujes da ti svaki dan bude takav a vjerujem da ti se pocinje vracat sve ono dobro koje siris oko sebe:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Calimero333

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Osmjehneš li se djeci, ona uzvrate osmijehom.
Osmjehneš li se odraslima,
oni će se zapitati: Zašto se ovaj smije?

:ljulj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cons
10.05.2011
23
22
3
46
Super!!Baš mi je drago mazare da ti je toliko bolje.Mogu si samo zamisliti koja je to sreća i ponos bio danas sa klincima-super!;))Kažem to,jer dobro znam kako je to dok ne možeš sa vlastitim djetetom ni u šetnju ići,a kamoli šta drugo.Imam jedno pitanje.Pročitala sam cijeli dnevnik,ali mi nije jasno koje si to doze ulja koristio sad u ovoj drugoj rundi uzimanja i da li se da bi bilo kakvog učinka mora doći na dozu od 1 grama ili ne?Mislim da to i druge zanima.Hvala unaprijed,pozz
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
hvala svima, vidim da se radujete ko i ja:banana_dred:
drago mi je što širim pozitivu, kako na forumu tako i u životu - tete na blagajnama, tete placovice, - obožavam i vama sad to savjetujem, kad vas pita na kraju kupovine i još nešto, recite OSMIJEH, nema šanse da vam se ne nasmije (uljepšali ste dan i sebi i njoj):thumb::dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Calimero333

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Tanja je napisao(la):
Super!!Baš mi je drago mazare da ti je toliko bolje.Mogu si samo zamisliti koja je to sreća i ponos bio danas sa klincima-super!;))Kažem to,jer dobro znam kako je to dok ne možeš sa vlastitim djetetom ni u šetnju ići,a kamoli šta drugo.Imam jedno pitanje.Pročitala sam cijeli dnevnik,ali mi nije jasno koje si to doze ulja koristio sad u ovoj drugoj rundi uzimanja i da li se da bi bilo kakvog učinka mora doći na dozu od 1 grama ili ne?Mislim da to i druge zanima.Hvala unaprijed,pozz

Sad sam tek vidio tvoj post, sorry, ovako, sad sam na tri zrna, i super je...
Napisao sam već negdje, na Simpsona nikad više, a ni msovcima to ne savjetujem...
Moram priznati da je ovo ulje za ms daleko bolje nego PC.
Sad da i vama sumiram;
-ljetos se nisam usudio ići u dućan koji je 100 m od kuće, a danas s klincima bauljam po vani???? A da ne pričam koliko sam snijega izlopatario...
-mjehur me ne muči više (o tome znate - to je i najveći razlog zbog kojeg sam se veselio ulju)
- i dalje vježbam (doduše sad ne svaki dan, već svaki drugi, odmaram malo mišiće)
- a o raspoloženju neću trošiti riječi:eek:vca
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Calimero333

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Jedan nadasve zanimljivi događaj se neki dan zbio...
Osoba koja ima MS i koja ne voli high osjećaj pristala je uzeti zrno CBDa, i osjetila je high što joj se nije svidjelo, ali ujutro se nakon duuuugo vremena probudila s praznom pelenom, pa ti vidi....
Vjerovatno se taj THC pomiješa sa nekom od 15-20 tableta koje mora piti...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Calimero333

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
Ma to, jedini nači da naši političari počnu shvačati kanabis ozbiljno kao tretman za multiplu je da kod svih uu obiteljima se desi po slučaj ms-a , možda je drastično malo al to bi bio jedini način da izvuku glavu iz guzice i počnu ozbiljno to promatrati
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Zadnjih par dana sam nekako došao do toga da ujutro uzmem 2 zrna i
navečer 3, jako mi se sviđa, navečer onda imam snage, a treba mi sva snaga za navečer – nije ono što mislite.
Mjehur mi je korak do savršenstva....
Fantastično je to CBD ulje...

Kako je bilo ovo sve s forumom, tako sam naišao na neke postove koji su mi se činili izuzetno zanimljivi, tako sam naišao na neki link od Beyonda,
ruski dokumentarac vezan za hranu - http://www.youtube.com/watch?v=9s74K89H0HU
Volio bih da to pogledate (ako već niste).
Postat ćete freak (ako već niste).
Jednom davno mi je frend jedan rekao – Opusti se, i mene smatraju
freakom, zapravo PONOSAN SAM ŠTO SAM FREAK

Carnivora ovo nije razlog da nastavimo debatu...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Zapalio sam z7....
„I sve dok gori fantastična vatra – ja sam slobodan“ by Majke

Cbdovka je lagana skroz, kod z7 se vidi da ima više thca i cbda, ali i nju bi proglasio dnevnom pljugom, stoga je bilo pitanje vremena kad će društvo početi

negodovati zbog nedostatka thca, onda je Jacki morao da uleti...
Super je mirisa, zapravo mi miriše kao već gotovo ulje, ali nije još ulje od z7 u opticaju. Što se tiče rada, odličan je, manjak thca dolazi do izražaja, izrazito je kreativna i energična - za MS super. Ta energija to je nešto teško za opisati, treperite, cijelo tijelo treperi (mislim da je to od te velike količine CBDa).
Moram priznati da sam se i ja navikao na Jackicu, tako da mi je ovo bilo nadasve neobično iskustvo na koje se lagano privikavam...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.