mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
29.10.2013
15
11
3
i ja sam novi clan i citam i tema mi je nepregledna i sa dosta spama, od naslova teme se predaleko otislo, vec je prica o cbd vrstama trebala biti druga tema a ovo novo sto spominje bar treca, a ima materijala i za cetvrtu. ovako lici na neki visegodisnji blog ili fejs. ne zelim vredjati autora, svaka cast za doprinos ali pogledajte kako recimo mario radi dnevnike, tamo se lako moze uhvatiti prica od pocetka do kraja, zar ne bi teme trebale da se otvaraju tematski. ako je ovo tema o alternativama u lecenju ms-a, onda se i ja slazem da bi trebalo menjati bar naslov, to ne zahteva puno truda kao razmestanje postova po temama, svako dobro svima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
višegodišnji blog ili fejs.. ?? višegodišnji blog ili fejs???? oh god.. :eek:hno: kakvo nerazumijevanje..

baš mi je ža šta san sad pročitala ovo.. ne želim ni ja tebe vrijeđati.. ali jel ovo stvarno bilo potrebno? drama radi par stranica od njih 50.. ?

mazar.. samo ovako nastavi.. no worry.. :respect:

čitamo se, MA ŠTA GOD NAPIŠEŠ! evo ti i :heartbeat: . :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Cricket je napisao(la):
Mislio sam da nije bezezlena jer se ne vrate svi iz tripa.

Za mene, ni jedna psihodelična droga nije bezazlena. ne znam što se događa kad ayahuasca počne djelovati ali svakako da netko mora paziti na jedinku ili cijelu grupu. Neki se ne vrate iz tripa? pa ja se tu ne mogu složiti. Neki odljepe na drugu stranu, odvoje se od tijela pa i uma i onda "đe sam đe sam", strah krene, uhvate se za njega i jednostavno se pogube. Sve se to događa jer mnogi vole iz sprdačine da konzumiraju nešto što u potpunosti baš i ne razume razume :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cricket
29.10.2013
15
11
3
pa ok, nisam znao da se u otvorenim temama moze pisati sta god hoces, vidim da se clanovi upozoravaju kad pisu o necemu mimo teme al za prijatelje to izgleda ne vazi. ne znam sto te cudi moje poredjene, pa tamo ljudi pisu bas to sto kazes, sta god ima tada aktuelno padne na pamet
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Na ovoj stranici bi izdvojio 2 posta.


Flegmatix post br.1043


.✺PO✺. post br. 1045
Dečki slažem se sa vama.

I sam imam osjećaj Mazare da ćeš se zatrpati sa postovima i da bi bilo jako zanimljivo da si odvojio svoj trip u nekoliko dijelova.
Biti će i tebi lakše za praćenje.

Sa druge strane,pogledao sam sada nekoliko videa na kojima je prikazano konzumiranje ayahuasce ... iskreno,nije mi to uopće privlačno.Dokle god imaš noge na zemlji druže,ne treba ti to.
Naravno,ne želeći sa ovim da ti razbijam koncentaciju :D ,ako budeš šta pisao poslije...rado ću pročitati.
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Flegmatix je napisao(la):
i ja sam novi clan i citam i tema mi je nepregledna i sa dosta spama, od naslova teme se predaleko otislo, vec je prica o cbd vrstama trebala biti druga tema a ovo novo sto spominje bar treca, a ima materijala i za cetvrtu. ovako lici na neki visegodisnji blog ili fejs. ne zelim vredjati autora,
Govoriš o tome kako je tema puna spama, ša šta je još i ti spamaš!!!! :shit:
Pa ovo i je blog, Mazarko opisuje kako se bori sa vjetrenjaćama, kako bez doktora smiruje ovu opaku bolest, neznam od kuda ljudi misle da ako ćitaju ovu temu da će ozdravit i zašto bi uopće bila pregledana. Još samo da ima kratki sadržaj, npr. na str. 22 možete saznati kako izljećiti nesanicu.
Po meni u dnevniku još samo fali da Apoljo pokaže svoje tijelo.
Moraš pazit da se nebi svidio šamanu, pa da kako opa kaže: sutradan nebi tražio gaće Apoljo.
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Go Mazare Go i ja bi kad bi imala muda mene nebi popustilo 2 godine hahahahaha ja te podržavam tvoj život i tvoja bolest učini sve šta želiš samo da če ti biti bolje Go Johny Go a ostalo nije bitno dal te je treba možda držati za ruku ili možeš sam ja sam uvjek za akciju ;)
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
citao sam nesto za to ljecenje, ima neki lik iz zagreba na blogu je pisao svoje iskustvo, uglavnom izljecio se od neke neizljecive bolesti, morate malo proguglat, kaze da tura traje 3 dana i noci, imaju ljude koji se brinu za tebe da se neozljedis, bljuvanje kakanje i curenje iz svih otvora je normalno i prihvatljivo, lik je napisao da ga je neznam koje drvo izljecilo, pricas sa svim organskim tvarima sve je zivo, :vomitwar:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Odisej

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
bebe - baš sam to ulje probao neki dan...
Ne mogu ti tvrditi sa sigurnošću, ali dan poslije sam bio skoro pa zdrav...
Samo sam probao jer osoba koja to konzumira ima rak. Je, skupo je, oni su kupili 12 doza - 120 mL, pojela je skoro sve, al nema nekih značajnijih promjena. Mislim da za rak treba i thca (pozdrav 2cv :nana: )...
Ako se odlučiš, očekujem da javiš rezultate
I imat ćeš problema sa uvozom, pripremi živce :smoke18:

iprezime - misliš na ayahuascu?
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
da, mislim da je zanimljiva kombinacija ali kontam da za takvo iskusto zreba se dobro raspitati i otici u j. ameriku jel oni su to ovladali do savrsenstva, probaj malo guglat pa da nades tog decka iz zagreba, stvarno zanimljivo stivo, s tim da je on otisao dole na izlet te slucajno saznao za to pa se usput i izljecio, ali sve je to rizik
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar
19.03.2014
22
21
3
mazar je napisao(la):
bebe - baš sam to ulje probao neki dan...
Ne mogu ti tvrditi sa sigurnošću, ali dan poslije sam bio skoro pa zdrav...
Samo sam probao jer osoba koja to konzumira ima rak. Je, skupo je, oni su kupili 12 doza - 120 mL, pojela je skoro sve, al nema nekih značajnijih promjena. Mislim da za rak treba i thca (pozdrav 2cv :nana: )...
Ako se odlučiš, očekujem da javiš rezultate
I imat ćeš problema sa uvozom, pripremi živce :smoke18:

iprezime - misliš na ayahuascu?
I ja msm da za svako lječenje teške bolesti je neophodan i neki postotak thc-a, al ne može škodit da se proba i samo sa cbd. No worries, dok se nečeg dočepam javljam rezultate! Heh, nabavka :maryjane: mi jes problem, al nešto ću već smislit. :email:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
nabavka veće količine je problem, ali uzgoj iste nije... ;)
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258
Slične akcije imaju svuda. Evo ja skupljam u Srbiji i saljem nekoj drugarici koja to prosleđuje nekoj deci za nešto, nisam sigarn šta... :D U svakom slučaju, jako dobra stvar jer ih svakako ljudi bacaju a ne zauzimaju puno mesta da se skupljaju negde.

:respect:
 
19.03.2014
22
21
3
mazar je napisao(la):
Sve je to lijepo i humano al bi bilo još humanije i ljepše da na prostore zamalja gdje je zabranjen uzgoj kanabisa u medicinske svrhe doniraju kilogram-dva :maryjane: tj. da je legalizuju. Bar ka u Češkoj što su učinjeli. Svako ko je bolestan ima pravo na uzgoj kanabisa. Svaka čast Česima!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.