mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
je je, al ovdje ovdje u lijepoj našoj bi ti linić odmah na to porez lupio
6274705.jpg

makar još uvijek vjerujem u underground ekipu koje je voljna pomoć na takav način :common028: :respect:
 
19.03.2014
22
21
3
mazar je napisao(la):
[SIZE=11pt]čuo sam neki dan, mislio sam da me zezaju[/SIZE]

[SIZE=11pt]http://www.story.hr/anda-maric-gaspi-je-morao-prihvatiti-da-mu-je-mama-strasno-oboljela-203251[/SIZE]

[SIZE=11pt]život nas je jednim putem sreo, možda se i opet sretnemo, baš mi je žao Anđa, ali dobrodošla u klub :common028:[/SIZE]
Žalosno je vidjet bilo koju mladu osobu da boluje ovu tešku bolest. Multipla skleroza pravi od osobe živog mrtvaca i dok se god budu ljudi skrivali da su oboljeli od nje to će sve teža bit borba da se pronađe ljek. Baš osobe poput Anđe koje su javne ličnosti mogu da pomognu da se svjest o MS-u šire. Poznata engleska pjevačica Kelly Osbourne je dala velike donacije za MS jer njen brat boluje od toga. Kako kažu u narodu 'bolest ne bira' al isto tako kad se desi veće mogućnosti da se liječe imaju oni s parama no oni bez njih.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Opet jedan sponzorski kutak.
Naime dobio sam na dar g13 - https://www.mrnice.nl/dhtml/strains.php?id=23
Kao što vidite odličan je za bol, MS, artritis i depresiju.
Nisam duuugo zapalio nešto ovako jako :respect:, a pušim već pola godine skoro svaku večer, znači tolerancija mi je poprilična. Jedan g13 mi je dovoljan (s time da se društvo svaki put sastojalo od 4 ljudi), kad ga zapalim drži dosta dugo, pa kad krenem spavati, samo mahnem šprici s uljem i kažem joj drugi put. Samo si zamislite, da u toj potrebi da zapalim, znam s ekipom zapaliti po 3, 4 svaku večer, a sad nikome ne pada na pamet :ludaci_lol:da se mota sljedeći, samo jedna, ali prevrijedna. Apsolutno sve tegobe nestaju, jako močna pljuga. Inače ne podnosim takve, ali ova je gušt. Svakako preporuka MSovcima, a i rekreativcima. :vb_wave:
 
Poslednja izmena:

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Ako je ova s linka sve je jasno :smoke18: ako šaman kaže da je moćna onda nema sumjne u njegovu rijeć :respect:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
Moram i ja prokomentirati cudo od dima...g13 haze je moja misija.
Evo vec neko vrijeme uzgajam i naisao sam do sada na jednu ,dvije koje mi odgovaraju u potpunosti.
Sve se vrti oko Haze sorti i nakraju cu imati dvije koje cu vrtiti u krug cijelo vrijeme...g13haze je u polufinalu i konkurira za visoko mjesto na mojoj rang listi :)
predobar dim koji vozi i vozi cisti high totalno socijalan,komunikativan bez euforije,konfuzije i sl srnja istina sto kaze mazar dobra tri sata poslije mi nije pala pljuga na pamet ;)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
g13 hazem barneys farm :icon_lol:
Jedan od najboljih dimova koje sma konzumira...ima tu jednu dozu psihodelije, tezine, čak i vraća iz mrtvih a isto tako neke pošalje među mrtve :D Mene je u početku baca ljevo pa desno i kaže mi jednom; "oš još pi*ko?? nije ti dovoljno? ) i tad me je prebija ka mačku :D

a vidim javljaju se kušaći :D , sve iz istog centra čini mi se :D :respect: :rofl:
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
i ja potpisujem, dobar je g13. Ali nije baš tako jak kao npr SD, treba paziti sa njim. Prvi dim odmah smantra a onda poslije drži i drži. Vjerujem kad bi nakon prve odmah popušio drugu da bi bilo hitanja u stranu kako tropico kaže.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
Da danas mnoge kuce nude g13 a kaze struka da je gotovo nemoguce da imaju autenticne g13 gene.....28% thc-a je navodno imao taj famozni g13
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
[SIZE=11pt]Ajde da se malo javim :notnice:[/SIZE] ....
[SIZE=11pt]Više nikako da dobijem muskulfiber :nana:[/SIZE] , a fakat se ubijam, znam preko dana napraviti i po 100 zgibova (doduše 6 u komadu, zasad). A utege sam pojačao na 15 kg i smanjio ponavljanja na 8,9 - to se sad spremam da stavim sliku u dnevnik – ionako me maltretiraju da kad će Apoljon više staviti svoju sliku u dnevnik, bude kad se riješi te majušne sramežljivosti :dada
onaj površinski ispad osjeta još osjećam, ali slabijeg intenziteta (više ne uspavljujem na ruke)
Uskoro nabavljam i naltrexone
[SIZE=11pt]http://2012-transformacijasvijesti.com/alternativna-medicina/naltrexsone-cudo-koje-vam-moze-spasiti-zivot[/SIZE]

[SIZE=11pt]ovo može biti interesantno i oboljelima od raka... :vb_wave:[/SIZE]
i još malo hipersenzitive (hebeni borac)
http://www.klix.ba/sport/nogomet/rodio-se-s-jednom-nogom-ali-ga-to-nije-sprijecilo-da-postane-fudbalska-zvijezda/140420052
 

g4b

22.11.2012
7
9
3
41
Bok svima.
Imam jedan problem molio bi pomoc ako neko zna sta napraviti.
Koristim ulje vec neko vrijeme. Zadnja 3 mjeseca imam problema sa zelucem i pritiskom u glavi.
Zeludac radi ko lud i boli imam osjecaj da pojedem kilu kamenja da bi se to probavilo bez problema.
A pritsak u glavi krene kao da mi neko masira mozak nekad je ugodno ali cesce mi smeta lagana bol.
Dosta ljudi koji koriste ulje koje poznajem ima problema sa zelucem a dosta njih i odustane od ulja zbog toga.
Ja ne zelim odustat ali nekad stvarno ne mogu koliko smeta.
Mozda malo pretjerujem hm nije mozda nego sigurno jer koristim ulje i pusim sad 2 do 3 pljuge a prije bi znao i 10 dnevno.
Strah me stat jer imam MS bojim se napada al od problema sa zelucem i glavom nemogu da odem na trening.
Sta da radim? Ima ko kakav dobar savjet?
Pozdrav
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Za početak smanji dozu pa će se smanjit pritisak, a ovo sa želucem ko zna od čega je. Probaj uzimat samo prije spavanja zrno.
Koliko ulja uzimaš dnevno?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: g4b

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
probao par puta ulje tako da nisam neki expert,ali ako ga uzimas ujutro na prazan želudac to zna da pane na želudac tako je bilo kod mene,fetu kruha prije ulja ili par kukisa od vutre lol,a ovo za glavu nebi znao,sat ce to da ti mazar ljepo objasni :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: g4b and mazar

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
meni a i mami se znalo desiti i pogotovo sada od z7 ali to nebi nazvao mucninom vec nekom nervozom ili onaj osijecaj pred glad ili kao da ti nesto onako samo proleti kroz zeludac i onda ostane praznina al to traje kratko nekih desetak minuta a prodje tako da nesto pojedem ili popijem neke tekucine i to se smiri
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.