mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Koliko sam uspio shvatiti,većina ljudi koji boluju od nečeg,a ulje canabisa pomaže kod bolesti od kojih boluju, kupuju ulje od "nekog" ?!?! Želim reći da ne znaju od koje sorte je ulje napravljeno,i pomaže li ta kombinacija THC-CBD-CBN i ostalo kod liječenja njihove bolesti,kako je napravljeno,ima li u njemu još nečega,itd. Posebno naglašavam da je ganju uzgojio netko treći,i sve to napravio netko treći ili četvrti...Da sad ne recikliram ovo gore,poruka je jednostavna ;) Prvo se interesirati kod breadera koja vrsta je najbolja za npr MS,onda kupiti i selektirati biljku i tek onda krenuti s uljem kako spada sa odabranom biljkom. Znam da je malo teško,ali u muci nema prepreka,i nema hokus pokus!!! Za max 6 mjeseci se može doći do rezultata!!! Jer ovi dileri i kriminalci koji rade ulje od albanskog smeća će još i nekog ubit :(
 

g4b

22.11.2012
7
9
3
41
Uzimam samo navecer prije spavanja. Ulje je od Lemon skunka. Bio sam negdje procitao da je to dobro za MS pa sam to uzeo.
Uvijek pojedem nesto prije jer ako ne onda su tek problemi sa zeludcem.
Ulje radim sa medicinskim benzinom i to mogu preporuciti svima jer je najbolji nacin.
Probao sam radit sa alkoholom 97% , 98% , 99%, sa benzinom dobijem vise i puno bolje jace. R.S. preporucuje benzin.
I puno je jeftinije u ljekarni vam dodje 30kn litra.
Prijatelju dajem isto ulje i on je na pocetku imao malo problema sa zeludcem medjutim sad nema redovito koristi.
Takodjer dajem jednoj gospodji koja je imala operaciju maternice imala je jake bolove. Nista joj nije pomagalo
pa sam joj preporucio ulje. Sad to koristi i super joj je nema nikakvih bolova. Ona cak ujutro se probudi uzme jedno
zrno i ode na posao. Super i ja bi volio da mogu tako al mene previse zaljulja nisam za nista.
Ona takodjer kaze da zna imat malo problema sa zelucem al nista strasno.
Upoznao sam jednog slovenca sa MS-om koji je pokusao sa uljem i onda je nakon 3 mjeseca odustao jer je imao velikih
problema sa zeludcem. Kaze radje popije litru vina svaki dan a jbg svako svoje gura.
Mislim da mi je ovaj problem sa glavom od pusenja jer to je pocelo kad sam poceo pusiti lemon skunk.
Prije sam uvijek pusio ovu ulicnu bez veze.
Cijeli sam zivot sportas al zadnjih godina sam se zapustio i onda kad mi se desilo ovo sa MS-om sam odlucio
pokrenuti se tako da idem na crossfit.



micurin imas pravo. ne brini ja sam prvo na ovim forumima sve proucio naucio i odlucio se na to.
sve sam radim ne kupujem vise od ovih klosara.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
:respect: za sve
osim na odabiru straina, za pušiti da, ali za ulje si uzgoji neku cbdovku, sad ih imaš puno vrsta,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bebe S

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
to sa zeludcem vec sam ti napisao desava se i nama e sad zbog cega tko ce ga znati mozda bi sad moga i bubnuti nesto sto mi je na pameti ali radje cu ostat susdrzan pa dok nebudem siguran zdrazt cu za sebe da nepisem svasta jer puno ljudi cita ovo i svaka neprovjerana teza moze netkome unijeti dodatnu nesigurnost a to nitkome nezelim

imas svoje ulje :respect: takvo je kakvo je moras mu se prilagoditi i naci nacin da izbijegnes stvari koje ti neodgovraju kod njega a to znaci da moras eksperimentirat sa svime sto ti pada na pamet nebi li se prilagodio i jednom kad ga prokuzis taman ce ga nestat i onda ces morat opet sve ispocetka sa nekim drugim
 

g4b

22.11.2012
7
9
3
41
e jbg vidio sam ja prije da tu spominjete neke sorte sa 20% CBD i mislio sam gle ovih ludjaka
sta pricaju. jer sve ove sorte sta sam ja gledao imaju 0,nesto sitno.
al dobro na kraju ja ludjak vi u pravu.
sad upravo imam 4 chocolope (95% sativa, 5% indica) i 4 chocolope kush. (60%sativa , 40%indica)
chocolope je dobio sve moguce nagrade.
a ja volim sativu pa reko da uzmem jednu malo jacu.
uglavnom koliko sam shvatio trebam ciljat na Z7. Jel tako?
 
13.01.2014
3
8
3
49
Problem sa boli u želucu sam dobila kad sam gutala ulje na vaflu kao kapsulu. Greška je bila jer nisam sa slinom rastopila u ustima do kraja. Kasno sam dobila info pa nisam probala ali onaj koji je probao kaže da mu je bilo u želucu puno lakše ako je ulje konzumirao sa kokosovim uljem (to nije tekuće). Od onih koje znam, a ulje su topili pod jezikom do kraja nitko nije imao problema sa želucem.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
g4b, reci mi molim te, gdje si to dobio litru med. benzina za 30 kn? ja sam išao po ljekarnama i tamo su mi rekli 20-30kn za 100ml, za pišljivi decilitar, nabijem ih...
 

g4b

22.11.2012
7
9
3
41
Tako sam i ja prvi puta platio 100 ml 20kn.
Imas samo moras potraziti, obidji sve ljekarne u okolici jer ih dosta nema. ja sam kupio 10 litara za 300kn u Rijeci.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Danas je veliki dan..
Moram priznati da duuugo nisam bio tako nestrpljiv, čekajući da dođe...
Stigao mi je LDN https://www.buyldn.com/ldn-3.html
Ovaj od 3 mg, pa ću biti na njemu mjesec dana i onda skočiti na 4,5 mg
http://www.ms-uk.org/choicesldn
ne morate kupiti knjigu sam naslov vam govori šta da radite – ogooglajte ldn
sad ćemo vidjeti iz prve ruke
e sad kakva je reakcija kad ga uzimaš s uljem
https://www.greenpassion.org/index.php/topic/17834-from-jimster-at-pt/
izgleda da se nadopunjuju, napasti gada sa svih strana.
Koliko sam se informirao o ldn morate ga uzimati do kraja života, saznao sam da je jedna žena bila dugo na njemu i bila je ok, ali onda je nakon dugo godina prestala uzimati i počelo joj je pogoršanje - http://www.lowdosenaltrexone.org/ldn_and_ms.htm
E pa da se osvrnem na onog sapatnika koji se izliječio vježbanjem, strah me da kad prestane vježbati (endorfini prestanu djelovati) da će mu se opet stanje pogoršati...
Inače samo da napomenem, ne želim mu povratak MSa, ali moram reći da mrzim kad sam u pravu (pitajte moju najdražu)....
 
Poslednja izmena:
19.03.2014
22
21
3
Drago mi je Mazar da ti je stiga LDN i ja ga nestrpljivo isčekujem svaki dan. :b_jump: Samo meni stiže od 4,5mg. Nije bilo od 3mg. Duplo mi je drago što ćeš prvi isprobat zajedničko dejstvo ljeka i ulja. Mislim da si u pravu za endorfine tj. što god čovjek koristi da pojača njihov porast a skine se s toga bolest se vraća jer upravo oni je drže pod kontrolom. Nadam se da će nam bit bolje od ovog ljeka! :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
nisam znao gdje da ovo stavim, glupo mi je da otvaram novu temu, a znam da se kolega Mazar neće ljutiti na mene (a uz to veliki broj prati ovu temu), pa eto, da vam svima najtoplije preporučim jednu knjigu:

http://www.zdravakrava.hr/citaonica/139/reprogramiranje-zivotne-matrice-pomocu-eft-

knjiga govori o tome kako su mnoge "neizlječive" bolesti posljedice traumi proživljenih u djetinjstvu i predstavlja tehnike oslobađanja traumi, što vodi izlječenju raznih bolesti među koje spada MS, pa čak i rak.
knjiga nas uči i kako se osloboditi ovisnosti, fobija, stresa (stres je stvar percepcije, stres si sami stvaramo) i kako si poboljšati kvalitetu života. ima je u svim knjižnicama, a možda postoji i PDF (nisam tražio). preporučam je svima, ne samo bolesnicima. budite sami tvorci svoje sreće i zdravlja, živite kvalitetno!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ajde da napišem par riječi....
Dva i pol tjedna sam na 3 mg LDNu, što se MSa tiče ne vidim neki znatni pomak (ipak je ovo tek početna doza).Nemam ni nekih nuspojava, zato jer sam i krenuo s početnom dozom - MS uči strpljenju. Neki su krenuli odmah sa 4,5 mg i imaju dosta nuspojava. Vidjet ćemo kad skočim na 4,5 mg kako će biti kod mene.
Ali vidim strahoviti pomak u raspoloženju. Imam vremena i strpljenja i živaca za mnoge stvari. Endorfini rade :ridinghorse:. Već se vidim kao ovisnika o travi i endorfinima, jedna nadasve čudna kombinacija, djeluje na mene skroz...
Zamislite društvo koje zapali i super im je, druže se... A onda odjednom Mazar se izgubi u svoj toj ljepoti koja ga okružuje i upadne u nekon lucidno stanje ... Toliko se smije (najbolje na svijetu mu je), dok ga drugi gledaju i njemu se smiju. Toliko se smije da mu suze na oči idu i samo padaju I taj delirij traje nekih 20 min. I onda nakon njega kao da se očistim, više nisam napušen???

Ali ekipa se pobrine da tako ne ostane :common028:

I tako 5 od 7 dana. Čudno, nadasve čudno
I da, uzimam ulje idalje :drink:
 
Poslednja izmena:

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
jos ti samo fali da to sve zaokruzis sa jednom mrzlom pivom pa da vidis veselja :ludaci_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar
19.03.2014
22
21
3
mazar je napisao(la):
[SIZE=11pt]Ajde da napišem par riječi....[/SIZE]

[SIZE=11pt]Dva i pol tjedna sam na 3 mg LDNu, što se MSa tiče ne vidim neki znatni pomak (ipak je ovo tek početna doza).Nemam ni nekih nuspojava, zato jer sam i krenuo s početnom dozom - MS uči strpljenju. Neki su krenuli odmah sa 4,5 mg i imaju dosta nuspojava. Vidjet ćemo kad skočim na 4,5 mg kako će biti kod mene.[/SIZE]

[SIZE=11pt]Ali vidim strahoviti pomak u raspoloženju. Imam vremena i strpljenja i živaca za mnoge stvari. Endorfini rade :ridinghorse:[/SIZE] . Već se vidim kao ovisnika o travi i endorfinima, jedna nadasve čudna kombinacija, djeluje na mene skroz...
[SIZE=11pt]Zamislite društvo koje zapali i super im je, druže se... A onda odjednom Mazar se izgubi u svoj toj ljepoti koja ga okružuje i upadne u nekon lucidno stanje ... Toliko se smije (najbolje na svijetu mu je), dok ga drugi gledaju i njemu se smiju. Toliko se smije da mu suze na oči idu i samo padaju I taj delirij traje nekih 20 min. I onda nakon njega kao da se očistim, više nisam napušen???[/SIZE]


[SIZE=11pt]Ali ekipa se pobrine da tako ne ostane :common028:[/SIZE]


[SIZE=11pt]I tako 5 od 7 dana. Čudno, nadasve čudno[/SIZE]

[SIZE=11pt]I da, uzimam ulje idalje :drink:[/SIZE]

Ja sam krenula sa 4,5mg tri dana i imala nuspojave al sam odmah prepolovila dozu na 2.25mg i sad ih nemam. Nisam namjerno to učinjela jer nisam imala strpljenja no jednostavno ta doza mi je uzeta i nisam previše razmišljala ni viđela drugih opcija. Poslije mi je jedna žena pomoću digitalne vage napravila više tableta i uskoro ću povećat na 2.5mg. Odlučila sam ić polako jer imam mnogo strpljenja a na kraju ko god ima ovu bolest naučen je da mora bit strpljiv!! Također ka i u Mazara i kod mene se popravilo raspoloženje tako da sad normalnije gutam hranu i pijem tekućinu. Meni je tek jedanaesti dan a i noge me bolje služe tj. mogu duže stajat na njima. Kad sam ta tri dana bila na 4.5mg mislila sam da ako još dva tri puta uzmem tu dozu da ću prohodat toliko je dobra reakcija bila ali su nuspojave bile zabrinjavajuće pa sam se odlučila za lakši tempo. Pogotovo mi pomaže jedna grupa na fb koja je napravljena da bi obezbjedila oboljelima od autoimunih bolesti da se bolje upoznaju sa LDN-om i razmjenjuju svoja iskustva. Ima tu ljudi koji ga piju mnogo godina i svi su imali benefit od njega. Toliko od mene. Pozz za sve vutraše :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar
19.03.2014
22
21
3
  • Sviđa mi se
Reactions: cons
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.