mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
http://www.multiplaskleroza.hr/2012/09/18/fda-odobrila-teriflunomid-za-rrms/
Evo još jedan lijek meni osobno ponuđen.
Smanjuje relapse za 30% ali je problem kaj kosa otpada i još par sličnih sitnica.
Umjesto 3 relapsa ja bi imao 2 relapsa godisšnje.
Zajebi doktkorčiću , na nekom drugom zarađuj lovu.
A za marihuanu ne žele napravit studiju. Nego se mi moramo smucat po kojekakvim podrumskim niskokvalitetnim laboratorijima.
Al shvačam ih ja, nemogu oni svoje dugogodišnje školovanje odbaciti zbog jedne biljčice.
 
04.06.2014
1
0
0
podrav mazar, svaka čast na ovome, od velike si pomoći
zanima me kako ide naručivanje LDN-a...moze li se naruciti sa linka koji si prije objavio...tj sa www.buyldn.com?
koliko se čeka i ima li problema na granici, jer mislim odmah naručiti 4,5 komada.

Hvala
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
skupo je preko njih..
evo savjet svima koji žele doći do LDNa, tražite dr. opće prakse onu internu uputnicu na kojoj neka piše da trebate Naltrexone i da ga trebate smrviti u 4,5 mg tablete...
Onda nabavite u nekoj od ljekarni Naltrexone i vidite da li odmah tamo mogu razmrviti u 4,5 mg
Ako si MSovac, onda počni mjesec dana sa 3 mg (te možeš naručiti preko buyldna), pa se prebaci na 4,5 mg...


Inače,
na 4,5 mg sam već 10ak dana. Odmah jedna poveznica s uljem, na momente me lovi ona hipersenzitiva, obuzima me taj osjećaj „toliko je ljepote oko mene“ i u tom trenutku jedva susprežem suze, lagao bih kad bi rekao da drugi to ne primjećuju....
Neki dan sam osjetio blagodati LDNa u MS smislu
bila je ekipa i ubijanje površinskog ispada osjeta :smoke18:

i obično sam u takvim situacijama dosta labav na nogama, opusti se tijelo, i ono snage što imam ispari. E pa sad nije ništa isparilo, i dalje sam bio jak na nogama :signs053:

I takvo se stanje nastavilo...
Što se mjehura tiče z7 ulje ga je držalo pod kontrolom, ali zbog vlastite lijenosti :smoke18:
nekako sam prestao uzimati ulje. Ali LDN je preuzeo funkciju i tu se pokazao odličnim
http://www.ldndatabase.com/ms_data_view.html
 
Poslednja izmena:

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Svaka čast :respect: upravo i sam razmišljam s obzirom na ženine probleme da možda pokušamo sa LDN-om, a i dobio sam neke preporuke od osobe koja ima Chron da poprilićno pomaže i osjete se razlike s obzirom na ranija iskustva i isprobanu alternativu isto je cca 10-ak dana na navedenom lijeku.Pratim njegova iskustva pa moramo samo odlućiti što nije lako s obzirom na kompleksnu situaciju i prije svega najveći su problemi "bolovi" da li će navedeno i tu djelovati i pomoći ali vjerojatno nećemo znati ako neprobamo.
planirao sam nabaviti 2 tablete što bi znaćilo cca 20-ak dana pa ako pomogne onda se pobrinuti za dalje i krenuti u nabavu a ako se nepokažu nikakva olakšanja barem smo probali vjerujem da nemože naškoditi.....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Uspjeo sam nabaviti 1 tabletu Naltrexone-a pa ću probati sa ženom hoće li išta pomoći, nažalost zadnjih 1mj. je dosta loše i poprilićno je smršavila pa i nemamo baš nekog izbora osim i to isprobati pa ako bude imalo bolje krenuti u pokušaj nabavke kompletne doze.Pošto je kod nas dosta problematićna nabava(barem koliko sam čitao po raznim forumima, i problem da lječnici nežele prepisati ako se nema papir od specijaliste) probat ćemo nabaviti/kupiti iz susjedne nam države.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
[SIZE=11pt]O tome bi mogao napisati knjige (o ratu s farmaceutima)[/SIZE]
[SIZE=11pt]http://www.rivernewsdesk.com/2011/08/24/preparing-low-dose-naltrexone-at-home/[/SIZE]
[SIZE=11pt]ili nabavi mg vagu.[/SIZE]

[SIZE=11pt]LDN je fantastičan [/SIZE]
[SIZE=11pt]Mjehur mi je besprijekoran, kao da nikad ništa nije bilo. [/SIZE]
[SIZE=11pt]Hod isto znatno popravljen, kad sam prije recimo dolazio pred zebru morao sam stati, pa pogled desno, pa lijevo i tek onda prelazim (jer bi inače izgubio koordinaciju i možda roknuo na cestu), e sad samo pičim, nema više gubitka koordinacije[/SIZE]
[SIZE=11pt]Odlično je to što svaki dan nešto novo bude, kao da se iznova rađam svaki dan – sretan sam ko malo dete, jedva čekate zaspati i probuditi se ujutro da vidite šta ima novo.[/SIZE]
[SIZE=11pt]A tek je tako malo prošlo nekih 20ak dana sam na 4,5 mg dozi.[/SIZE]
 
07.06.2014
3
8
3
Bebe S hvla za linkove , pre nekog vremena sam procitala ovaj tekst
http://www.magazin-tabloid.com/casopis/index.php?id=06&br=311&cl=29
i danas sam procitala linkove koje si ti stavila i nekako kao da mi se klupko odmotava i dobijam delove slagalice da sagledam sliku.
Moje dete nema dijagnozu od juvenilnog artritisa do ko zna cega rekose doktori , ali su mu bolovi konstantni vec 5-6 meseci i cini mi se sve ucestaliji a posto sve od alternative sto njemu dajem i sama uzimam, kod mog artritisa pomaze a njemu kod njegovog ne bila sam zbunjena zasto njemu ne pomaze sad mi je mnogo jasnije sta sve moze da bude, naravno i ne mora. Nije ga ujeo krpelj da po telu al posto mu je kosica duga mozda je upao neprimetno u kosu. Radili smo na boreliju antitela i Igg je 6,9 a igm je 9,9 to je kao ok treba da bude ispod 20 mada kad vidim da to uopste nije pouzdano, zamislim se.
Da li je jos neko radio test na boreliju?
Malo sam otisla off topic ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bebe S

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Moram citirati Metalmaniaca iz teme z7 vs karcinom pluća
"još ne mogu vjerovati što sam pročitao, 300 jebenih eura za 1 ml ulja!!!! odvratno što ljudi čine, gore od ratnog profiterstva, sramim se što sam dio ljudskog roda..."
ako je iole istina link magazin-tabloida
 
19.03.2014
22
21
3
spark je napisao(la):
Bebe S hvla za linkove , pre nekog vremena sam procitala ovaj tekst
http://www.magazin-tabloid.com/casopis/index.php?id=06&br=311&cl=29
i danas sam procitala linkove koje si ti stavila i nekako kao da mi se klupko odmotava i dobijam delove slagalice da sagledam sliku.
Moje dete nema dijagnozu od juvenilnog artritisa do ko zna cega rekose doktori , ali su mu bolovi konstantni vec 5-6 meseci i cini mi se sve ucestaliji a posto sve od alternative sto njemu dajem i sama uzimam, kod mog artritisa pomaze a njemu kod njegovog ne bila sam zbunjena zasto njemu ne pomaze sad mi je mnogo jasnije sta sve moze da bude, naravno i ne mora. Nije ga ujeo krpelj da po telu al posto mu je kosica duga mozda je upao neprimetno u kosu. Radili smo na boreliju antitela i Igg je 6,9 a igm je 9,9 to je kao ok treba da bude ispod 20 mada kad vidim da to uopste nije pouzdano, zamislim se.
Da li je jos neko radio test na boreliju?
Malo sam otisla off topic ...
Što reć?! Sve je rečeno ovim tekstom Ivone Živković. Problem je kako se lječit od ovih bakterija i onoga što su ovi monstrumi iznjedrili iz njih poput mikoplazme. Jako sam ljuta, bijesna i tužna.
 
19.03.2014
22
21
3
spark je napisao(la):
Bebe S hvla za linkove , pre nekog vremena sam procitala ovaj tekst
http://www.magazin-tabloid.com/casopis/index.php?id=06&br=311&cl=29
i danas sam procitala linkove koje si ti stavila i nekako kao da mi se klupko odmotava i dobijam delove slagalice da sagledam sliku.
Moje dete nema dijagnozu od juvenilnog artritisa do ko zna cega rekose doktori , ali su mu bolovi konstantni vec 5-6 meseci i cini mi se sve ucestaliji a posto sve od alternative sto njemu dajem i sama uzimam, kod mog artritisa pomaze a njemu kod njegovog ne bila sam zbunjena zasto njemu ne pomaze sad mi je mnogo jasnije sta sve moze da bude, naravno i ne mora. Nije ga ujeo krpelj da po telu al posto mu je kosica duga mozda je upao neprimetno u kosu. Radili smo na boreliju antitela i Igg je 6,9 a igm je 9,9 to je kao ok treba da bude ispod 20 mada kad vidim da to uopste nije pouzdano, zamislim se.
Da li je jos neko radio test na boreliju?
Malo sam otisla off topic ...
Što reć?! Sve je rečeno ovim tekstom Ivone Živković. Problem je kako se lječit od ovih bakterija i onoga što su ovi monstrumi iznjedrili iz njih poput mikoplazme. Jako sam ljuta, bijesna i tužna.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Dragi sapatnici dopustite da vam se obratim.
Z7 me je digao iz mrtvih :respect: , uz njega sam prohodao, i svaka mu čast, ali LDN je daleko superiorniji :ridinghorse: .
Isprobao sam učinak ldna na vrućinu, i tu se pokazao fantastičan..
Za vikend sam dosta poveo outdoor, čak sam i malo izgorio, ali nakon primanja silne topline nisam klonuo kao nekad prije uzimanja ldna. Svi znate kako vrućina djeluje na MS . Nema one nemoći, malaksalosti (opet sam ko malo dete).
A što se tiče površinskog ispada osjeta, još uvijek ga osjećam, ali čudnije...]
Odlućio sam nakon Hrvatska-Kamerun usuditi se ne pušiti, pa da vidim kako će to biti. Ispalo je da ne pušim od onda. Sad me strah zapaliti da ne razbijem pobjednički niz koji se nastavlja protiv Meksika .
Toliki "veliki" period apstinencije od 4 dana nisam imao od 10. mjeseca prošle godine. Svu krivnju svaljujem na ldn.
 
Poslednja izmena:

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
I šta sad sa s nama koji imamo nasade medicinskih sorti?
Neka si ti našo sebi odgovarajuću terapiju!!!
Ubiti super je stvar što sada nemoraš više konzumirat vutricu u medicinske svrhe, sada se možeš okrenuti rekreativnim degustacijama kao večina ljudi na forumu.
Ali ja mislim gringo da si nočas prekinuo pobjednički niz nepušenja, razvalili nas meksikanci.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar and Data
19.03.2014
22
21
3
Nadam se da će ljudima koji pate od MS-a ovi linkovi bit zanimljivi, edukativni i poučni: http://www.abc.net.au/catalyst/stories/3572695.htm i https://suite.io/sarah-tomley/3r7z206 . Moramo se držat zajedno i razmjenjivat informacije jer čekat na ljek u budućnosti od zvaničnih doktora je gubljenje vremena. :common028: Ja mislim za svog života da ga neće objelodanit jer puno na nama i svim ljudima koji pate od autoimunih bolesti zarađuju.
 
19.03.2014
22
21
3
Pogledajte ovo pa presudite sami. Komentara ispod videa kastig što dobrih što loših: https://www.youtube.com/watch?v=KWuOezgVHdI Ja sam počela pit 200mg na dan i već sam izdržljivija na nogama.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Evo poćeli i mi s terapijom sa LDN-om,razmrvio i razmutio tabletu i dao ženi prvi puta jućer 3ml pa ćemo ići do kraja da vidimo hoće li to išta pomoći i polažemo dosta nade u taj lijek ako bude imalo bolje pokušat ćemo ga nabaviti za sada smo se dokopali 1 tablete što bi trebalo potrajati 10-ak dana pa ćemo vidjeti kako će biti pošto je žena dosta loše u zadnje vrijeme pa emo onda to usporedo koristiti za "uskoro završenom božjom biljkom" za koju se nadamo da će odraditi kako treba s obzirom na potrebe.
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Mazarko kada ćujem da si vozio bicikl, al ne tak da se pokrivaš sa njim, onda je ldn djelotvoran. Ovako na kratke staze mi je bezveze da ga dižete u nebesa.
Ipak kad je teško što se tiće ms"-a i stresa z serija je najbolji lijek i šta je najbolje brzo djeluje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.