mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Neka uzima zrno jedno po noći, i zavisi od čega je ulje, nisu sva ulja ista....
Treba joj veći postotak CBDa, znam da ti se to sad čini kao znanstvena fantastika, ali potrudite se da sami nekako uzgojite.
I neka proba s LDNom, meni se zasad pokazao puno uspješnijim od ulja, ali nastavljam uskoro i sa uljem, double trouble :ridinghorse:
LDN bi joj aktivne lezije kroz par mjeseci konzumacije trebao učiniti pasivnim, što je izvrstan izbor dok je još početna faza MSa.
 
Poslednja izmena:
11.09.2014
7
1
0
mazar je napisao(la):
[SIZE=11pt]Neka uzima zrno jedno po noći, i zavisi od čega je ulje, nisu sva ulja ista....[/SIZE]

[SIZE=11pt]Treba joj veći postotak CBDa, znam da ti se to sad čini kao znanstvena fantastika, ali potrudite se da sami nekako uzgojite.[/SIZE]

[SIZE=11pt]I neka proba s LDNom, meni se zasad pokazao puno uspješnijim od ulja, ali nastavljam uskoro i sa uljem, double trouble :ridinghorse:[/SIZE]


[SIZE=11pt]LDN bi joj aktivne lezije kroz par mjeseci konzumacije trebao učiniti pasivnim, što je izvrstan izbor dok je još početna faza MSa.[/SIZE]
HVALA ti puno na odgovor, :zagrljaj:

morat češ mi za početak govoriti više lajički dok se malo ne upoznamo sa nastalom situacijom,
1) CBDa što je to?
2) LDN ???

nNe znam ti točno reći od čega je ulje to smo nabavili vani preko jedne gđe. čiji muž to pije ima MS, ona sada to pije mjesec dana, trenutno je na bolovanju jer se sva koči i trnu joj ruke i noge također joj se vrti u glavi ful.
1 zrno uzima već mjesec dana, dali se treba povećavati doza ili..?
rekli su joj da treba dosta promijeniti prehranu, izbaciti meso i sve osim povrća i voća. jel to istina.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Rekla si da si čitala :nana:
Molim te, da se ne ponavljam, sve ti piše u dnevniku.
Ali, ipak...
Za MS nema potrebe pojačavati dozu.
Za meso i šta i kako da jede, najbolje će sama vidjeti, neka prati šta joj paše, šta ne. :vb_wave:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and Z&N

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Žena je još uvijek na tabletama LDN-a i upravo smo potrošili 3 tablete, stanje je malo bolje poprilićno jede i prazni što dohvati :rofl: nadam se da ću do kraja godine ostati u komadu jer je proraćun na "0" ako ovako nastavi u biti sve nestaje, malo bolje spava, vedrijeg raspoloženja što je poprilićan pomak s obzirom na ine tegobe i stanja.
Naravno bolovi su približno isti nekad gore,nekad bolje i lakše sve zavisi dosta i od vremena koje poprilićno utjeće na stanje ali samo da nebude gore i ovako je prihvatljivo.
Uspjeli smo nabaviti(kupiti) 12kom tableta LDN-a pa idemo dalje glede terapije, pa ćemo vidjeti kako će se to sve odvijati i hoće li biti pomaka na bolje naravno.
 
19.03.2014
22
21
3
0112CK je napisao(la):
HVALA ti puno na odgovor, :zagrljaj:

morat češ mi za početak govoriti više lajički dok se malo ne upoznamo sa nastalom situacijom,
1) CBDa što je to?
2) LDN ???

nNe znam ti točno reći od čega je ulje to smo nabavili vani preko jedne gđe. čiji muž to pije ima MS, ona sada to pije mjesec dana, trenutno je na bolovanju jer se sva koči i trnu joj ruke i noge također joj se vrti u glavi ful.
1 zrno uzima već mjesec dana, dali se treba povećavati doza ili..?
rekli su joj da treba dosta promijeniti prehranu, izbaciti meso i sve osim povrća i voća. jel to istina.
Dijeta je najvažnija za Ms-ovce. Ja bih joj preporučila da počne sa dijetom Dr. John McDougall-a koji je nasljednik Dr. Roy Laver Swank-a koji je znao uzrok i nastajanje MS-a.Također mora da prestane sa pušenjem cigareta, alkoholom i kafom. Ako bude navedeno primjenila progresija bolesti će bit zaustavljena a kroz neko duže vrijeme i preokrenuta no ako se ne bude ovog pridržavala nek očekuje sljedeće relapse.Žalosno je što ljudi počnu sa dijetom tek kad doguraju do kolica. Nek ne uzima ljekove koje joj prepisuju neurolozi već ulje od indijske konoplje( sorta z7 (Mazar je otkrio nakon dugog iskustva da je to ulje najbolje za MS)) i LDN. Naravno pored toga može da koristi neke terapije i tehnike ka i procedure: CCSVI, TMJ/ATLAS TRETMAN, HBOT, EFT TERAPIJA, KIROPRAKTIKA. Što od ovog ne znaš nađi na google.
Sve najbolje. Pozz
 
11.09.2014
7
1
0
Snjezana1971 je napisao(la):
Žena je još uvijek na tabletama LDN-a i upravo smo potrošili 3 tablete, stanje je malo bolje poprilićno jede i prazni što dohvati :rofl: nadam se da ću do kraja godine ostati u komadu jer je proraćun na "0" ako ovako nastavi u biti sve nestaje, malo bolje spava, vedrijeg raspoloženja što je poprilićan pomak s obzirom na ine tegobe i stanja.
Naravno bolovi su približno isti nekad gore,nekad bolje i lakše sve zavisi dosta i od vremena koje poprilićno utjeće na stanje ali samo da nebude gore i ovako je prihvatljivo.
Uspjeli smo nabaviti(kupiti) 12kom tableta LDN-a pa idemo dalje glede terapije, pa ćemo vidjeti kako će se to sve odvijati i hoće li biti pomaka na bolje naravno.
kako i di ste uspjeli nabaviti LDN?

mazar je napisao(la):
:read:
kako si onda ovaj link promašila
https://www.greenpassion.org/index.php/topic/17834-from-jimster-at-pt/
ah da, možda ovako :smoke18: :vb_wave:
:signs051:

Bebe S je napisao(la):
Dijeta je najvažnija za Ms-ovce. Ja bih joj preporučila da počne sa dijetom Dr. John McDougall-a koji je nasljednik Dr. Roy Laver Swank-a koji je znao uzrok i nastajanje MS-a.Također mora da prestane sa pušenjem cigareta, alkoholom i kafom. Ako bude navedeno primjenila progresija bolesti će bit zaustavljena a kroz neko duže vrijeme i preokrenuta no ako se ne bude ovog pridržavala nek očekuje sljedeće relapse.Žalosno je što ljudi počnu sa dijetom tek kad doguraju do kolica. Nek ne uzima ljekove koje joj prepisuju neurolozi već ulje od indijske konoplje( sorta z7 (Mazar je otkrio nakon dugog iskustva da je to ulje najbolje za MS)) i LDN. Naravno pored toga može da koristi neke terapije i tehnike ka i procedure: CCSVI, TMJ/ATLAS TRETMAN, HBOT, EFT TERAPIJA, KIROPRAKTIKA. Što od ovog ne znaš nađi na google.
Sve najbolje. Pozz
hvala puno na savjetu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bebe S

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
mazar je napisao(la):
skupo je preko njih..
evo savjet svima koji žele doći do LDNa, tražite dr. opće prakse onu internu uputnicu na kojoj neka piše da trebate Naltrexone i da ga trebate smrviti u 4,5 mg tablete...
Onda nabavite u nekoj od ljekarni Naltrexone i vidite da li odmah tamo mogu razmrviti u 4,5 mg
Ako si MSovac, onda počni mjesec dana sa 3 mg (te možeš naručiti preko buyldna), pa se prebaci na 4,5 mg...
:signs051:

U Brežicama u ljekarni 62 ili 63 eura, naši te blijedo gledaju ko narkomana (što Naltrexone inače je, za skidanje s dopa) i u RH traže 1700 kn i nemoj da te zbuni ime Revia (generički Naltrexone) :joint2:
 
11.09.2014
7
1
0
mazar je napisao(la):
:signs051:

U Brežicama u ljekarni 62 ili 63 eura, naši te blijedo gledaju ko narkomana (što Naltrexone inače je, za skidanje s dopa) i u RH traže 1700 kn i nemoj da te zbuni ime Revia (generički Naltrexone) :joint2:
Dali u Brežicama treba imati recept za kupitui ili ne?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Naravno :ridinghorse:
Ali buyldn.com ne treba recept :signs053: .

mazar je napisao(la):
Spreman sam ko njemački vojnik 1941. :kenny_revenge:
Obavio sam 21 dan, da vam pravo kažem uopće nisam razmišljao hoću li moći ili ne. Suma sumarum svaki dan zagrijavanje s tibetancima, zatim 100 sklekova (50 običnih, 50 na prstima), 60 trbušnjaka, 60 čučnjeva, s bučicama od 10 kg 60 bicepsa, 60 tricepsa, 120 ramena....
Zadovoljan sam, rijetki zdravi to mogu (probajte, nitko sretniji od mene ako sam nekoga potaknuo)....
Ne vjerujem koliko bliskih ljudi oko mene vježba, drago mi je da su se pokrenuli....
Šokirali su me svi...
Čak i žena lupa zgibove. :signs051:
http://youhealyou.net/ kad je bila pretilna, ona je krenula s okretanjem s boka na bok, a gle ju sada...
Nikad nije kasno...
Eto još razloga (da nije samo onaj ako može Mazar, mogu i ja :nana:)
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...ja-oboljelih-od-kronicnih-bolesti/769866.aspx
http://magazin.net.hr/zdravlje/istrazivanja/broj-pretilih-osoba-u-drsaticnom-je-porastu
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bebe S and CilI

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Jedna interesantna opservacija kojom me stvarno šopaju zadnjih dana sa svih strana.
http://indigo-svijet.hr/obavijesti/traka-narukvica-za-uzemljivanje/1169/
Ostavili me samog doma...
Jesus kako sam nezvahalan (valjda je to u ljudskoj čudi, ta težnja za savršenstvom) :vb_smash:
Koji multitasking, zamislite kuham ručak, paralelno vježbam, istražujem nešto na internetu, razgovaram na skype s jednom osobom, i s drugom na whatsupp
Čovjek zaboravi na stanje u kakvom je bio, samo mu idu misli u onom smjeru kako bi želio trčati, kako bi želio da je 100% zdrav, zapravo kad bolje razmislim strahovito sam napredovao u zadnje vrijeme.... :vb_wave:
 
Poslednja izmena:

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Kad sam negdje u 3. mjesecu dobio od kćeri streptokok, koji me malo unakazio, bila me strah na pomisao kad će djeca krenuti u vrtić i prenijeti mi sve moguće dječje bolesti....
Svi oko mene su bolesni, a šta je sa mnom?
Jučer razgovaram sa sapatnicom koja mi priča slično. Kaže oko mene na poslu svi bolesni, a ja zdrava. A uvijek sam ja prva koja počne šmrcati i zarazi sve ostale.
Zajednička crta je da smo oboje na LDNu.... :signs053:
 
Poslednja izmena:

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
I ja bi trčao??? :ludaci_lol:
http://www.ordinacija.hr/zdravlje/bolesti-srca/10-cinjenica-o-srcu-koje-niste-znali/
„Možda čudna smjernica kardiologa, no smijeh je zaista najbolji lijek. Samo 15 minuta smijanja može imati jednaki učinak za krvožilno zdravlje kao i pola sata aerobnog vježbanja
Po ovome sam maratone istrčao... :joint2:
http://2012-transformacijasvijesti.com/alternativna-medicina/d-vitamin-tragicna-istina
http://2012-transformacijasvijesti.com/alternativna-medicina/d-vitamin-tragicna-istina-2-dio
Nabavio sam tablete po 10000 IU vitamina d3 i 1000 mikrograma vitamina K2, pa će vidimo... :vb_wave:
 
Poslednja izmena:
11.08.2014
6
4
3
Moram prijaviti moja iskustva sa z7. Dakle, prije par dana dobih od jedne drage osobe, sapatnika po dijagnozi nešto smotuljaka.
Ma baš sam se veselila, svi MS-ovci je hvale. Kad ono ćorak, da bar...
Mene pukne neka nelagoda fizička ali s tendencijom prelaska u paniku, znači psihičku. Još pokušavam sebi definirati to stanje, tu nelagodu.
Teže disanje, zategnutost mišića prsnog koša. Doduše dobra kontrola mjehura. Ali samo to. Čak i spavanje loše, napetost, budim se iscrpljena.
Pa da puknem :angry:
Ni LDN ni z7 kod mene ne radi. O, zašto :icon_question: :icon_sad: :kenny_revenge:
Još ću dan-dva testirati z7 pa ću napraviti pauzu i prijeći na drugu sortu :t3038:

Tko ne leti, ne vrijedi (Grunf) :pilot
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
.....krivo je more......
onda su za tebe definitivno cbd sorte
Critical mass ili skunk haze.........
ili njam njam njam yummy.
Jesi li probala koju od ovih?
 
11.08.2014
6
4
3
Pa ne znam, mislila sam da je z7 cbd-ovka.
Možda se poklopilo više faktora pa sam imala takvu reakciju. Čini mi se da djeluje na štitnjaču.
Nisam još digla ruke od z7. Sad sam napravila pauzu, probati ću kroz dva tjedna opet.
Super mi je Critical. Ove druge koje navodiš nisam probala.
Tražila sam od dobavljača da ispita što mi nabavlja.
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Ma je cbd-ovka ali sa puno više thc. Ako misliš dalje uzimat z7 uzimaj ga u manjim količinama. Par dima i dosta.
Ali treba stati kad je najj......

http://www.youtube.com/watch?v=jp6L_SJTzjw&sns=em

Lako poslije ako fali nadoknadiš sa još par dimova. Ne brini, samo polako!
 
08.10.2014
4
4
0
mazar je napisao(la):
Evo ovako savjetovali su me da u ovoj rubrici otvorim dnevnik konzumacije ulja. Tako da iz prve ruke možete doživjeti svjedočanstvo;)))))
Zdravstveno stanje: Slab na noge, pogotovo desnu, desno oko – vid mi je na nekih 80 %. Navečer mi, prije spavanja, noge znaju trzati, što stvara veći psihički problem nego fizički, nakon trzajeva ne mogu baš odmah zaspati. Još samo da kažem da mi koordinacija, nagle promjene smjera me ubijaju.

Pa da počnem uzgojene su sjemenke Pineapple chunka i Mazar x lsd, po preporuci Simpsonovih ljudi.

Prvi je na red došao Pineapple. Sušen je samo tjedan dana, bez curinga. Od 4 stabljike i 3,4 kg vlažnog materijala dobio sam 600 g čistih vrhova i cca 100 g sitnog lišća. Grančice su sve bačene


Sam postupak izrade ulja je klasičan Simpsonov postupak; a kao otapalo sam koristio 99,5 % izopropilni alkohol. Potrošio 12 L alkohola, mogao sam i koju litru dvije manje;)



Dobio sam cca 76 mL ulja.
Nakon kuhanja i mazanja kruhom po maloj inoxici, euforija i zijevanje;))
slika0090n.jpg




Ali....
Niš od spavanja, mozak radi previše, ali tijelo ne sluša, otupjelo je skroz... Zaspao sam negdje iza 4 jutro, a legao oko 20h. Inače usta su suha cijelo vrijeme, nije loše imati bocu kraj kreveta. Takve tripove nisam doživio. Mora da sam pretjerao u količini, malo previše mazanja kruhom;)) Spavao cijeli dan u 16 h se probudio. Nisam ovako propustio dan već 5 godina...
Sa subote na nedjelju sam spavao cijelu noć (23-07). Ne znam kad da uzmem ponovno onu malu dozu od pola zrna riže. Strah me da ne bi opet probdio noć, ne znam možda tako djeluje na mene. Prijedlozi? Inače kao da sam pio tjedana dana, takav mi je osjećaj, tup i umoran;))
Pozz ,ja vec nedelju dana se osecam tako ,pa se pitam da li ulje uspava ili deluje kod svakog drugacije?Kod mene cini mi se cudno se ponasa :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.