Mentor Bigeskalibur

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
967
3.766
163
42
Evo da se javim ,obe su OK , osim sto zuta mnogo brze puni cvetove,tj nastavila da puni stare i brze izbacuje nove,kao da je u drugoj nedelji,a crvena se polako budi i cveta polako i podjednako. 15873332308051589455972.jpg 1587333262492-1302352004.jpg 1587333281366-1113098571.jpg ne znam koliko se vidi zuta ima tamnije listove.
Pozz
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
pa probaj,visak svetla nece skoditi sigurno,moze samo bolje da bude.
ne znam koliko se vidi zuta ima tamnije listove.
bas se vidi,sledece zalivanje zutoj obavezno samo vody,a za ovu drugu budemo se dogovarali,mada bi bilo najbolje da ih uparaimo ako ih prehranjujemo onda obe ako ide samo voda onda voda,lakse ti je tako za pracenje ali jbg ako se ne da sta da se radi,zapisuj ti sve tako je lakse da se prati
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Moram večeras završiti pregrađivanje, sve sam napravio, još samo da zabrtvim da nema šanse da joj uđe svjetlo dok spava. Turbina s filterom je postavljena i radi, samo kad stavim ruku kod filtera baš se i ne osjeti da vuče, iako na ispustu normalno izlazi zrak.
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Petak, tako je, a za cvat tu je Plantella cvet, Slavol i onaj Plantellin kalcij. Postoji mogućnost da nabavim neki Plagron u narednih 7-8 dana, ali nije sigurno.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
a nabavim neki Plagron u narednih 7-8 dana, ali nije sigurno.
ako nabavljas gledaj da bude onaj senzativ,on je na bazi pk odlican za posle 4 ndelje cvata,imas plantelu cvet kao osnovnu prehranu,plagron je bas skup inace,znaci sam nam ostaje da odradimo lolipop samo jos to je sisanje donjih listova koje ne dobijaju svetlo i skidanje manjih zakrzljalih grana,to cemo za vikend tamo,videcemo da to uklopimo u zalivanje posto bi dali dozu aminoflexa da je zastiti od stresa,kad bi trebalo sad da ti padne zalivanje sutra ili prekosutra.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
967
3.766
163
42
Sve zapisujem u notes,jer mi je ovo ujedno i experiment. Moze sledece zalivanje zutoj voda cista,a crvenoj bih poceo sa ubacivanjem veceg PK,sitni su cvetovi,sve je izvukla iz zemlje jer krece sa cvetanjem ispocetka,dok je zuta samo nastavila. Inace je na pocetku jos zuta prva pokazala pol,a crvena je najmladja.
Kako ti mislis da je najbolje tako cu i uraditi, ima jos par dana do tad,bicemo u kontaktu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki

The Krle

□Stress Control■
20.11.2019
1.200
8.851
258
44
Timboqtu
Bigi samo da se javim vezano za novi grow.Proklijale pre 7 dana samo voda po malo itd.Jos koji dan i prebacujem u airpot od 12,5 i jednu od 9l.Pure Kush jos 15 dana i skidam.Dao sam im istu dozu koju si mi propisao to je bilo zadnje zalivanje sa hranom u subotu.Sad cu samo 3x5l cistu vodu za flush i to je to.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki
13.01.2020
97
59
18
poz imam jedno pitanje posto mi je sad svetlo upaljeno od 9 ujutru do 9 uvece kako bi bilo najbolje da to rotiram jer idu topliji dani, za sad nije problem al ce verovatno biti.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Moze sledece zalivanje zutoj voda cista,a crvenoj bih poceo sa ubacivanjem veceg PK,sitni su cvetovi,sve je izvukla iz zemlje jer krece sa cvetanjem ispocetka,dok je zuta samo nastavila.
jos ti je rano za pojacanom dozom PK,tek kad se formira citav cvet onda das gas na PK,sacekaj do sledece sedmice pa onda kreni sa pojacanim pk,zutu mozes samo voda bas ima jaku boju,u principu kad ih gledam one nisu gladne da znas samo,u principu bi trebao da uhvatis ritam vec,jednom vodu jednom prehranu,to ti je najsigurnije kad radis sa mineralnom prehranom osim ako biljke ne pokazu drukcije.
.Proklijale pre 7 dana samo voda po malo itd.Jos koji dan i prebacujem u airpot od 12,5 i jednu od 9l
odlicno,slusaj sta hocu da ti kazem,tebi su ono bio razgradivi potovi tako bese,kroz njih zna malo da se muci koren dok probije kad ih presadis,pa da bi im olaksao da koren sto pre probije,potopi te potove malo vodu da odstoje ph nek bude te vode 6,2 i onda ih pikuj u finisne potove i zali plus,ne znam kako ti radis.
Pure Kush jos 15 dana i skidam.
vazi baci sliku da vidim power kush.
istu dozu koju si mi propisao to je bilo zadnje zalivanje sa hranom u subotu.Sad cu samo 3x5l cistu vodu za flush i to je to.
mislis power kushu -kazes dao si im-ne znam na sta mislis osim na power kush jel tako,tako da slobodno do kraja 3x5l da se ispere malo i taman da sazri jos i trihomi da uhvate amber.
mi je sad svetlo upaljeno od 9 ujutru do 9 uvece kako bi bilo najbolje da to rotiram jer idu topliji dani, za sad nije problem al ce verovatno biti.
pa samo produzis uvece svetlo i ugasis ujutru u 9h,tako da ti sad rasveta radi od 21h do 9h to je tako najbolje a uz to jos ustedis struju jer je preko noci jeftinija tarifa;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki
25.01.2020
69
43
18
38
moze biti da je sprzilo svetlo ali sad mislim da je nedostatak pk konkretno,tako da das ti u ponedeljak smuti u flasu 2l vode+10ml floresta +6ml pk 13-14 i dati biljci,bez obzira dali se osusio supstrat ili ne,jer ce ogladneti sigurno a ph drzi na 6,2.

ej a ovo menjamo sad,drukcije cemo idi 2,5l vode+15ml floresta+5ml pk 13/14,javimi ako ti sta nije jasno i ako si video da sam promenio doze
Ovako idem veceras zalivanje sad pre nego sto se upale svetla. Samo mi reci jel ima razlog zasto smo izbacili boost. Zanima me da bi naucio za sledeci put.
 

The Krle

□Stress Control■
20.11.2019
1.200
8.851
258
44
Timboqtu
odlicno,slusaj sta hocu da ti kazem,tebi su ono bio razgradivi potovi tako bese,kroz njih zna malo da se muci koren dok probije kad ih presadis,pa da bi im olaksao da koren sto pre probije,potopi te potove malo vodu da odstoje ph nek bude te vode 6,2 i onda ih pikuj u finisne potove i zali plus,ne znam kako ti radis.
Da razgradive su.Planirao sam sutra ili za 2 dana prebacit.Promenio sa juce rezim svetla na 18/6.Cekam nove menke al jos nista.Pa kad stignu pikam jos 3.:banana123:
 

kek

Aktivan Član
09.03.2020
191
849
93
Mentore ja sam još naručio sljedeče:

- Big bud
- Overdrive
- Rhino Skin

Neka se nađe.... javim kada stigne.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.