Mentor Stipe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
05.11.2015
139
167
43
Ako recimo odlucim da ih obje flusham , nije bed jelda? narucio neki dan buffere, al mislim da nece jos neko vrijeme zbog blagdana, ako zalijem sa vodom direkt iz pipe ito ce bit ok?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.825
2.698
Weed California USA
Ako obje rade probleme, flushaj obje...ako ne, samo jednu :) Ili vidi na jednoj kako ce prihvatit pa ako bude super, mos i drugu.
Voda iz pipe, mlaka, 15ak minuta neka odstoji i to je to ako pitas samo za zalit. Ako ces flushat onda ne treba stajat....samo da nije pre hladna.
 
05.11.2015
139
167
43
Mala je problematik, tako da ona ide sad jedno jutro kad necu radit... potovi od 14L , znaci minimalno 50L vode, i u zadnjih par litara sa 1/3 planetelle, bez kontrole ph-a ,jer vise ne vjerujem zuci, mada bi mogo probat bizzovu tehniku, ili je ok ph vode 7,5 ( to je voda iz pipe) ?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.825
2.698
Weed California USA
Mozes bizinu metodu ;) Kako ti pase. Nije svugdje ista voda iz pipe. Napravi sve tako pa javi da vidimo novo lisce kako ce izgledat.
 

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
Da selidba naroda frend moj puknut cu ko kokica, sad, a jos malo s time da narucio obranu od smrada itd...
Pazit cu ko oci u glavi.....
Nego znas promjena temp i to zaro pitam!?
 

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
...pozz od silne strke zaboravio ti pozelit sve najljepse za sve blagdane koji nam dolaze,hvala i nadam se da ce bit sve ok!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
Ej.....
Ovako da pitam gle zalijevam sa n-p-k 15-30-15,receno mi od strane strucnjaka da sa time mogu od do kraja,ali pitam tebe iz tvog iskustva dal je to ok ili da kupim plantelu cvet?
I daj mi reci nemam tester ph pa vodu iz pipe drzim 24h u kanti i onda zalijevam,jel to uredu?

....e i jos to vidim da ljudi kace slike u nekom formatu kojinmoram otvarat prko neke stranice bla...ne sve..pa mi nije jasno kako to otvorit normalno,ili je to zato jer sam na mobu!?
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.825
2.698
Weed California USA
Pojma nemam koje je to gnojivo. Djeluje kao neki granulat. Uglavnom ja bi izbjegava takva koncentrirana gnojiva.
Drzi 15min i zaljevaj. Nakon dugog stajanja se jako dize ph. Ili koristi bizinu metodu ph metar bez ph metra. Ukucaj u trazilicu.
Slike su ti prevelike valjda. Smanji rezoluciju pa probaj. Ako ne, digni na dropbox.
 

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
Ej...a gle sta se tice tog gnojiva da onako kristali....al kazem reko profesor agro da je ko ok osim sto sad ima vise fosfora...da kupim ipak plantelu onda cvet?
I sada malo dragam cirke i vidim jedna se mi razlikuje od ostalih i po mirisu cak,zar moguce da im je omaklo neko drugo zrnce,ostala su ex chesse?

Haha odlixna metoda,bas mi je drago sto sam se uclanio stvarno covjek uci dok je ziv!
A samo da te pitam zanci kada je tako visok ph kakve su nuspojave? Pitam jer uvijek radim isto i hvala stvoritelju nikada nisam imao problem,eto sada zadnja kad sam od 18 zrnaca dobio 11... Pa sam po razg zakljucio da bi to moglo bit zbog zemlje!
 
Poslednja izmena od urednika:

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
Pa dal je moguce da su mi jedno zrnce fulali jer ni slicno nije ostalima!
Da ex cheese...
I koje su nus pojave kos visokog ph?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.825
2.698
Weed California USA
Tesko da su zamijenili. Prije ce biti drugi fenotip.

Eto ti sto kazu
Known Phenotypes:
1.: short, compact, fastly blossoming, indica-dominant Phenotype #1
2.: long, stretched, fastly blossoming, sativa-dominant Phenotype #1

Pre visok ili pre nizak ph dovodi to lockanja nekih nutrijenata i bilja se ne moze hranit. Posljedice mogu biti razlicite.
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
stipe, imao sam danas tu srecu i privilegiju da mi posle 7 12/12 dana biljoza pokaze da je zenskinja.:) :let:
pre 7 dana je dobila i pola doze tnt-a, a sutra sam planirao da probam punu blooma, i mozda boosta...zapravo, zbog tog boosta ti i pisem. :D negde sam na forumu procitao da ga treba dati na pocetku cvetanja, pa pauzirati dok ne bude vreme i za p+...jel to ispravno, i koja doza bi joj prijala za prvi put tog boosta?
 

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
..ej...da ovakva je nije visoka al je izduzena cijela i brzo je rasla i sad jos uvijek nema cvet al ide ka tome,dok su ostale male kompaktne bombice,veliki grmici hehe...i vec se vidi voce naveliko...to se dogada kod svih taj fenotip,nisam ja cuo nikada za to a nisam nikad ni tako brijao ali nikad ne reci nikad....
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.825
2.698
Weed California USA
@changadmt
Cestitam na curi. Hesi veli da u prvom tjednu cvijeta treba dat jednu dozu Bloom-a. Iskreno nisam siguran zbog cega, valjda da "potakne" biljku...nebitno. Ako ostaje u cvjetanju daj joj i taj boost pa da vidimo sto ce bit.

@Zlocestoca
nije nista neobicno da pokoja izgleda drugacije. mozda feno od mame ili tate.....nemoj se opterecivat sa time...growaj :)
 

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
Stipe nije da mi je bed nego znas gledam je cijelo vrijeme i ne vjerujem da moze bit toliko drukcija...al vidio i kod nje vockice pocele ho ho hoooo
Dolazi mi kompletna artiljerija vent sa filtrom...pa sam malo citao i kazu da je glasan ovaj vent u pm...pa nije valda,jer i ovaj kaj prodaje mi je reko da su jedni od tisih,sad samo cekam da me to iznenadi onda sve zapalim jer imam lude komvinacije.....
Da te pitam nije bitno odakle dolazi ispuh bitno da je na drugoj strani gore ili?
I na koji nacin prigusuju one tube sto idu van jer citam da to jako buci,jel znas ti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.