Mentor Stipe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
Ma nije sad sam ga mjerio...35cm,uprosjeku je 110mm,mrcina izgleda...al ako je tako o da mi se vise isplati kupit novi jel je ugljen turbo skup! Sta ti mislis?

Ovo Stipe nije malo mislim neznam meni izgleda zvijer,jer ako je tako onda se ne isplati radit kuci,vec se kupi orginal za 50€!?

Pratim cijeli dan forum i nisam vidio da mi je netko nes konkretno pisao o velicini stalno nagadanja koliko mora bit velik,mislio sam stavit ne direkt vec dat malo prostora sa tubom...
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.828
2.698
Weed California USA
Ne pisi post za postom. Editiraj. !!!

Ne razumijem sto me pitas. Filter kupijes po turbini. I to je to. Velik je i kosta kolko kosta....jbga to je tako.
Ako ces sam radit, onda se ravnaj po dimenzijama kupovnih. Vise od toga ti ja ne mogu pomoc.
Imas teme na forumu o filteru pa tamo pitaj sto te zanima. Gore desno imas trazilicu pa se posluzi ;)
...dal ti se isplati ili ne....to prepustam tebi
 

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
...ovo ne kuzim editiraj?? Tratim edit i nemogu ga nac...gluo ispadam a radim na odrzavanju softvera...

Pitam da je to tako rec malo manji od kupovnog, bas sam gledao na headshopu s time da sam ostavio 3cm mjesta za ugljen! Ah vidjet cu...jer i meni ce unutra ic puno ugljena sad neznam jel 4kg al ima mjesta dosta, i dal bi ga gusio ako bi bio malo dalje od venta,ili ako bi vukao zrak na njega a ne kroz?
Nwma nigdje konkretno nista svi nesto pitaju a onda se zafilozofira,zato pitam jednog tebe...sad cu vidjet za koliko cu nac ugljen ako je skup ko ovaj sto sam nasao u pet shopu,onda uzimam gotov filter i ciao... 15ti dan su mi cure u cvatu...imam jos malo vremena, sad jos mogu sa stapicima regul miris...
 

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
Stipe mestre pozzz
Aj mi reci kako je sa curkom po imenu supet lemon haze,ili sa lemon skunk,
Znam citat al moram uzet neke pa su mi te dvije zapele,a za haze sam cuo da je malo teze napravit,pa eto mislim da mi netko poput tebe moze to najbolje rec!
I kako rastu,niske visoke i koju bi ti uzeo da ti se nudi...nesto sa lemon cu ziher e sad....
 

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
A lemon haze?
Inace sam citao al isto koma samo filozofija nista konkretno,bio jedan koji je pravio dnevnik nisam uspio ulovit kakve su bile jer je imao problema sa usima bla mozda si pratio taj dnevnik,jako mi se dopao...
Imao je oboje!

Narucio orginal filter i 125turbo bb, zamisli nemogu nigdje aktivni ugljen u rinfuzi nabavit a ovi u pet shopovima su za popuzdit skupi,tako da mi je ovo onda zicer.

Stipane a sta je to pf i flesh,

Da i kako misli klonovi? Uzeo je klonove?
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.828
2.698
Weed California USA
upload_2015-12-23_19-1-49.png
Ajde molim te nadji edit/uredi.....

Upisi u trazilicu gore desno lemon haze pa ces vidjet cega ima...evo
https://www.vutra.org/search/2101211/?q=lemon+haze&o=relevance&c[title_only]=1

PF? Moze bit gnojivo od GHS-a Powder Feeding.
Flush - ispiranje zemlje sa 3-5x vode nego sto je litara zemlje u posdi. Ili usljed pregnojavanja ili prije kraja growa da isperes gnojiva i soli.
 

Prilozi

  • upload_2015-12-23_19-1-20.png
    upload_2015-12-23_19-1-20.png
    11,4 KB · Pregleda: 3

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
Ma na mobu sam jos uvijek....cekam komp u pm...ovdje nemam tu mogucnost,ovdje se mucim pa mozda zato tako to!
Mislio sam za gnojivo i flesh ima logike al tko pita ne skita

Stipe one more question!
Pise mi da filter moze vuc max 74% vlage,sta to znaci?
Pitam jer gledam si vlagu i zna doc do 78% u spavanju, sta to povlaci!?
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.828
2.698
Weed California USA
Pretpostavljam da ne radi kako treba ako je vlaga veca od 74%.... iskreno nemam pojma, kao sto rekog, ne koristim filtere.
78% na spavanju znaci da bi mogo imat problema u cvjetanju. Ispuh vent neka radi non stop pa mozda nece biti tolika
 

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
Pretpostavljam da ne radi kako treba ako je vlaga veca od 74%.... iskreno nemam pojma, kao sto rekog, ne koristim filtere.
78% na spavanju znaci da bi mogo imat problema u cvjetanju. Ispuh vent neka radi non stop pa mozda nece biti tolika

U pm...nikako nemogu spustit vlagu...
Zalijevam na kapaljku da nema pravise vode unutra,znaci kad je zemlja suha,ovo je od biljaka... Ludilo...
Inace su curke u 20tom danu najljepseg razdoblja...dobijaju vode samo kroz dan tako da se to nekako ispari do spavanja...
Citam da ispuh smanjuje i vlagu i toplinu...jer ovaj koji mi vrti zrak ne pomaze bas previse!
 

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
P.s.
Citao sam dnevnik za LSH super evo isto problem vlaga...ajoj. Po ljeti mogu to kontrolirat a sad cu stvarno imat problema....
Nema niceg sto navlaci vlagu na sebe???
 

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
....dal je to lose da je to vlaga od njih a ne stvorena,razumijes me,jel kad glwdas i u sumi je vlaga...
Ma lud sam vec pratim to par dana...
Btw GHS ima lemon skunk:spliff:;)
 
Poslednja izmena:

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Cao Stipe,
Evo uradio sam lst kako sam najbolje znao 100_1419.JPG
Neznam da li si upoznad ali dobio sam jednog jajana I CURU :skot:::gled::makaze:(ovaj pust stvarno :D)

https://www.vutra.org/threads/domacica-x2-mh-hps-250w-stelth-grow-freemankv.14915/

E sad je na mh 18 6 i vezao sam je stvare je u tome da je mali box imam 50-5 cm sa nju bez saksije odaljio sam je koliko sam mogao,a ona jos skoro list na list.Voleo bih da mi preporucis sta raditi da popunim box ?
:thumb:
 
Poslednja izmena:

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
Pretpostavljam da ne radi kako treba ako je vlaga veca od 74%.... iskreno nemam pojma, kao sto rekog, ne koristim filtere.
78% na spavanju znaci da bi mogo imat problema u cvjetanju. Ispuh vent neka radi non stop pa mozda nece biti tolika

Pozz Stipe...
Imam situaciju doma pa me zanima da selim cure dal bi to bio velik ili poguban stres za njih? 52dan im je,u cvetu 20ti dan....pa lud sam na bozic!!!
Molim te misljenje kako bi se ponasale ako znas!
 
05.11.2015
139
167
43
Stipe sretan Bozic ako slavis dakako. imam malo pitanjce, danas sam uocio neke povece i mnogobrojne fleke na maloj, na vecoj su malo manje i manje ucestale, pa ako znas mozda od cega su? Jel moguce da je preniski ph?
CAM00219.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.828
2.698
Weed California USA
@Zlocestoca
Kako mislis da selis? u drugi stan/kucu/prostor?
Ako moras selit, seli. Stres ce bit ali se nadam da nece bit problema. Ovisi koliko si oprezan :)

@why so serious
Takodjer sreta bozic :)
Mislim da si malo pretjerao sa gnojivima. Izbaci onaj root stimulator ako nisi. Pokazuje i znakove cal/mag nedostatka. To je obicno do loseg ph osim ako se nisu zalockali uslijed previse gnojiva. U dnevniku zadnje slike komentiram. Ova tu slika....pojma nemam.
Vidi sad kako ide bez flushanja samo sa vodom. Ako se nastavi, flushaj i korigiraj na cca 6.5 i zadnju koju litru sa kojom flushas stavi 1/3 doze crvene plantelle. Ali ako ces flushat, prvo pricekaj da se sve dobro osusi jer mi se cini da pre cesto zaljevas. Rekalibriraj ph metar ako nisi.
Kolka je vlaga i temp?
 
05.11.2015
139
167
43
Izbacio sam root prije tjedan dana, ok vidjet cemo kako ide, a moguce da je precesto, imam sugave smjene,pa zaljevam rade vise nego da presuse dok me nema, znaci morat cu i to malo uskladiti. tem u boxu 23, ispod lampi izmedu 25-27, vlaga 40-50, to bi trebalo valjat... i hvala :D
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.828
2.698
Weed California USA
25 bi bilo bolje ali i ovako ce biti ok. Radije manje vode nego vise vode. Ako i klone zbog manjka vode, nece se nista desit.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.