Mimosa x Orange puch 1x diy led e27 prvi grow posle dugoooo vremena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vasica

Aktivan Član
09.05.2021
261
980
93
41
ako ne bude kilo i po suvog
hvala na lepim zeljama brate ali pod 460w diy leda zaista je potrebna carolija za tako nesto. al dobro ja sam rekao u startu 300g je nesto sto bi me obradovalo i bio bih zadovoljan sa kako malo resursa ulozenih guram. sramota me sto joj nisam vise pruzio. mirise opojno lepljiva je toliko da je pipnuti ne smes :)
svaki dan primetna razlika, samo me vlaga brine jako eno sad 85%
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ćyro

Vasica

Aktivan Član
09.05.2021
261
980
93
41
Dan 103 35 na 12/12.
Sinoc dobila 10l vode 100ml amiksol 30ml bloom 25ml phosphorus 40ml bloom. Ph 6.7 Hesi je bas mama, od kako se pojavio kod nas ja sam mu veran. Nestalo mi je powerzyme, kontam da moze do kraja bez njega. Okacio zute zrake za gnatse ali nesto ih kuliraju.
Idu slike uzivajte
20240528_175613.jpg 20240528_175601.jpg 20240528_175653.jpg 20240528_175719.jpg 20240528_175733.jpg 20240528_175835.jpg
 

Vasica

Aktivan Član
09.05.2021
261
980
93
41
Hvala brate u 3 glave sam i ja siguran, mada se nadam i jace. Ima ona mesec dana jos da gura. 70l je pot, debelo je stablo i grane, dobra je pokrivenost preko 1m2 imam pod krosnjom... puna je smole a smola dodaje na gramazi, nije imala do sada ni jedan ozbiljan problem, lolly sam odradio dobar, ociscena dobro od viska listova... idemo jako!
 

Vasica

Aktivan Član
09.05.2021
261
980
93
41
Dan 105 37 na 12/12 rezimu
dobila je danas 12 l vode sa 50ml bloom 110ml amiksol 35ml boost 30ml phosphorus.
28c temperatura vlaga 70 75% to me bas jako brine ali nemam kako da je oborim. Ako neko zna neku diy foru pucajte.
Slika nema danas da ne zatrpavam dnevnik.
Miris se pojacava iz dana u dan definitivno nije za stealth uzgoj.
Razmisljam o parcijalnoj berbi, jer iako sam odradio i jak lolly i defolijaciju premnogo grana sam joj ostavio i ima par mesta gde je jako gusta i ima cvetova ispod. Mislim da bi kad poskidam aplikalne vrhove oni mogli jos da se suncaju bar 7 dana. A tih par grana cu da capnem jedno 7 dana pre ostatka zbog opasnosti od budji.
I onda kad sve skinem ide revegetacija ako uspem da je podmladim :)
Mislim da je ovo izuzetna sorta kome treba za ulje za lek jer je prepuna smole a i terpena mirise razbija
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Forp and Infinity

Vasica

Aktivan Član
09.05.2021
261
980
93
41
Dobila danas 12l vode 6.7ph 40ml bloom 25ml phosphorus 30ml boost 100ml amiksol
Nisam bas odusevljen kako pumpa cvet, nesto mi je inertna. Mirise bas nenormalno a miris slatkast ali i sa notama znate kad naleti fenotip #1 skunka pa smrdiiii e to osecam.
Ne cudi me jer joj vecina predaka ima u sebi skunk i afgani genepool
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.799
10.273
358
Nisam bas odusevljen kako pumpa cvet
Vjerovatno odgovor leži u ventilaciju i svjetlu. Svi mi gledamo hedove od kolege @beštija , al čovjek ima lumatek 300 pro u 80×80, i 8 ventilatora za miješanje zraka, i strava turbinu za izvlačenje. Ti moraš biti zadovoljan sa svojim rezultatom jer izvlačiš maksimum iz opreme kojom raspolažeš:thumb:
 

Vasica

Aktivan Član
09.05.2021
261
980
93
41
ventilaciju mogu da pojacam al onda bude uragan ljulja bas dobro. vidi samo nek dodje do kraja i bude sve kako valja kolicina mi je sekundarna briga. naravno da bih se na g/w sutirao nogama u d..e :) ali mislim da tesko dosegnem. da joj nisam 3x skidao klonove bila bi dosta veca i moglo bi i 500 al ovako nema trika. ma sve to dobro samo nek ona dospe meni da ja skuvam sebi ulje. suv sam vec danima i pocele me noge izdaju
 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.427
10.377
356
+ količina CO2 znatno utiče
++ Tek su zapravo počeli sa pumpanjem cvetovi, pravo sazrevanje i debljanje tek sledi
+++ Biljka tokom vegetacije skupi dosta potrebne energije za cvetanje (šećere, biljnu masu, nutrijente), tu se negde 'lomi' yield :) jer nije samo koliko grana ima, već i koliko su debele (više nutrijenata vuku, mogu deblje i teže cvetove da podrže), a ova biljka je prošla dosta toga, uključujući i čerupanje za klonove svako malo...pa onda koliko koliko lisne mase, i dobar lolipop (tu si mogao ići više, imaćeš popcorn budova čini mi se, no ionako je za ulje, ok je to, a i ja lično nisam gadljiv, sve to ode u pluća:D i naravno sve što reče kolega @Infinity


Međutim, uz sve to navedeno - meni dnevnik kida i jedan je od boljih ove godine na forumu :)
Ima sve, i uspone i padove, i razočaranja i oduševljenja, a i brate besnu glomaznu biljku, šta ćeš više :D
Tvoje uzgojeno, pa nema ništa lepše i slađe :)

Ajd sretno do kraja!
 

Vasica

Aktivan Član
09.05.2021
261
980
93
41
imaćeš popcorn budova
svakako razmisljam o skidanju iz dva dela. skinem vrhove a to ispod osuncam jos malo.

Hvala vam na ovako lepim recima puno mi znaci. ja mislim da je ipak jedan od najvaznijih cinilaca ljubav prema biljci. kanabis je biljka koja je neraskidivo protkana kroz ceo moj zivot. donela mi je i lepe i ruzne i tuzne stvari, nesto mi uzela, dala mi neprocenjivo a to je zdravlje tj bar delimicno, radno sam sposoban.
kanabis je deo mog Dnk tako ga osecam, to je deo mog identiteta, da nisam dosao u dodir sa njim ko zna kakva bih osoba i licnost bio danas, na stranu dal bih bio ziv od Ms.
Kroz pricu o legalizaciji kanabisa upoznao sam neke jako kvalitetne ljude po svetu, ovde na forumu isto upoznao jako kvalitetnu raju, nemam reci.

Prica o kanabisu je prica o ljudskom rodu, od najranije iskre umetnosti na zidovima pecina uz magicne gljive pojavljuje se kanabis...
pa sve do dana danasnjeg gde mi geurila groweri nasim umecem i.magijom pretvaramo elektricnu energiju u cudesne cvetove pune lekovite smole. Osecam se jako pocastvovan biti delom cele te price i davati svoj skromni doprinos borbi za legalizaciju.i naravno biti deo jedne ovakve porodice kao sto je Vutra.org
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.471
28.601
1.098
Trøndelag
ventilaciju mogu da pojacam al onda bude uragan ljulja bas dobro
Sto jace to bolje, ne moze njoj vent u ovoj fazi doslovno nista. Sto se tice pumpanja 80% biljaka tek zadnjih 14 dana nabije doslovno 40-50% mase tako da imas jos vremena. Po meni si tek presao pola cvjetanja i u pravu si joa 4-5 tjedana do kraja. Da bi ganjao neke rekorde na ovu velicinu biljke bi trebao lumatek 465w ili neki drugi slicne snage. Samo niije ni oprema sve trebas imat dobar tajming kada sto uraditi a to dolazi sa iskustvom. Ako skidas list dolje onda nema santimentalnosti i da ti bude zao nego uradis plan i ako je 30-40% toliko skidas dolje i nema nazad. Sve ispod toga zavaravas sam sebe i nemas nikakav efekt. Kada si radio loli ili defolijaciju trebao si jos toliko skinuti kollko si skinuo dolje i sad bi bilo jos bolje ali nije to sad toliko lose da bi bio tuzan i nezadovoljan. Realno sa sijalicama izvlacis maksimum vec sada.
Ako imas u planu raditi ulje onda nemoj ni trimat. Osusi je dobro 7-8 dana lagano i odmah je isperi u alkoholu i bacaj se na posao. 5-6 Litara ovako od oka cijenim ces trebati alkohola.
Zadnjih 14 dana nemoj gnojiti nego samo voda. Bolje pumpa samo na vodi kupeci ostatke iz zemlje nego da gnojis do kraja.
Eto nadam se da sam ti barem malo pomogao.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.679
13.949
358
Ja bi rekao dae ovo super za uvjete u kojima je biljka i dobra skola da sljedeci put prebacis barem g/w sa led zaruljama el one to mogu samo trebas fino podesiti ostale uvjete uz rasvjetu. Sretno dalje:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vasica

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
899
3.906
163
28c temperatura vlaga 70 75% to me bas jako brine

visoka vlaga -preko 60-65% je več opasan rizik za plijesanj koja ne prašta a bez adekvatne ventilacije-filtera je moguče al teško, zato kako god vlagu spustiti... baš ti je lijepa biljana !!! sretno-masno-debelo-zdrrravooo!!!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Vasica