Moj prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.05.2013
40
7
0
Jamica
Pozdrav svim dobrim ljudima.

E ovako ove godine kao sto i naslov teme kaze odlucio sam se za moj prvo grow. Imam 14komada vani, s tim da se razlikuju i po visini i po boji, jedna od njih je visoka 1.70m, dok su neke jos uvjek na pola metra, ali nekako odose u sirinu kao grm. Neznam koja je sorta u pitanju, sve sam dobio ''kaleme''. S tim da sam dvije dobio od jednog prijatelja i one su velike, a ove ostale su nekako male kao grmovi. Postovat cu slike pa mi vi prijatelji malo prokomentarisite.

Da li je sve ok s mojim ljepoticama ?
Da li postoji mogucnost da je neka od ovih muska?
Da li mislite da ce bit tu nekog dobrog dima?

Evo i slicice :D
 

Prilozi

  • Photo0910.jpg
    Photo0910.jpg
    332,7 KB · Pregleda: 15

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
mozes znati jedino ako kupis brendirano seme od proverenog i pouzdanog prodavca, u svim ostalim slucajevima nemoguce je odrediti tacno sortu... nemoj pisati post za postom, imas dole desno u postu opciju Editiraj pa zavrsi sve sto hoces u jednom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

roguz2

Aktivan Član
20.02.2013
76
23
0
46
hrvatska
meni osobno neizgledaju kao muške,tako da ti želim svaku sreću iako su malo niže sa rastom jer biljke bi sad trebale imati svaka preko 1.5m,samo ako ih nisi kasno sadio,sad je jedini način da ih poguraš je da im daješ jako puno hrane,i okrči malo oko njih pa to je đungla
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gebricello
30.05.2013
40
7
0
Jamica
Prije dvije sedmice sam bacio stajsko djubre za sve njih i ovdje je bilo dobrih kisa, tako da sam juce bio i bas su dobro napredovale, a prije dvije sedmice sam imao brigu, posadio sam ih 1juna, bile su oko 15cm u prosjeku, kad bi mogao skidati, vase procjene ? S cim bi jos mogao da poguram rast? Svaka pomoc je dobro dosla :D
 

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
Sačekaj prvo da krenu da cvetaju čoveče.
Počeće da ti cvetaju polovinom osmog meseca i onda nakon toga još cca 2 meseca i onda bereš ako sve bude ok.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
30.05.2013
40
7
0
Jamica
Hvala prijatelju moj, stavit cu nove slike za mjesec dana, pa tako da mi pomazete oko svega. Do tad cu da bacim malo djubreta. Hvala puno na pomoci lijep pozdrav do daljnjeg,
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
amarildo je napisao(la):
Zanima me kad bi otprilike mogao ocekivati finish, da ih mogu ubrati ?
prva polovina ili sredina 10 meseca, pa na dalje, zavisi i od toga koja je vrsta a i kakvi su uslovi u kojima raste... ako joj prethodno nesto ne dodje glave... i ako uopste ispadne cura ;)
 
30.05.2013
40
7
0
Jamica
sharplaninac je napisao(la):
kad ih napadnu gusjenice. onda mozes razmisljat o skidanju :smoke18: .
, a u slucaju da ih napadnu gusjenice sta mogu ciniti da ih spasim ? I da li postoji nesto s cim bi ih sad mogao poprskati ili bilo sta uraditi da sprijecim da dodje do toga ? Kada su bile male prskao sam ih koprivom rastvorenom u vodi :D Neko mi je rekao da je to dobro :D

Power Seed je napisao(la):
prva polovina ili sredina 10 meseca, pa na dalje, zavisi i od toga koja je vrsta a i kakvi su uslovi u kojima raste... ako joj prethodno nesto ne dodje glave... i ako uopste ispadne cura ;)
U pitanju je 14 biljki, a ne 1 :D Evo jos jedna slicica, maloo cisca http://pokit.org/get/?7237a06d1a9a391ee11e8fad2f32353c.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
nebitno koliko je biljaka, sto vazi za jednu +/- par dana vazi i za druge u najvecem broju slucajeva, sem ukoliko bas nemas cist afghani s jedne strane i neku africku sativu s druge strane ;)
 
30.05.2013
40
7
0
Jamica
Power Seed je napisao(la):
nebitno koliko je biljaka, sto vazi za jednu +/- par dana vazi i za druge u najvecem broju slucajeva, sem ukoliko bas nemas cist afghani s jedne strane i neku africku sativu s druge strane ;)
Mozes li mi ti pomoci, s cim da poprcesm, kako bi ih sacuvao od gusjenica ?
 

Vesperian

Aktivan Član
15.08.2012
108
101
28
35
od gusjenica ti ponaze neo pitroid, to ti je prah s kojim posipas i odu..tak sam ja radio prosle godine kad su se pojavile i otisle su vec sljedeci dan..
 

roguz2

Aktivan Član
20.02.2013
76
23
0
46
hrvatska
ja sam više za prirodni insekticid tako da potopiš u kanti vode 10tak kopriva na 24 sata i onda ih i zaliješ i folijarno nahraniš a i kopriva smrdi neće nikakvi insekti na nju