Moj prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Ma znam sam al sam ovo nabavio ovo jer je bilo free pa zato ovih dana trazim za vegetaciju nasao sam neki bloom al potrazicu i plantelu ;) hvala tarzan

gledao sam u poljuprivrednoj kod nas ima samo taj iznad za veg. i cvetanje. secam se bas jer sam trazio puzomor al trazicu ima u nekoj cvecari sigurno plantela
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Obično te vrste manje poznatih gnojiva imaju neki čudan i odbojan miris. Ja sam jednom prilikom uzeo neko gnojivo od NTL-a i ono od merkatora, baš je futalo i na kraju mi je i dim imao taj futavi miris gnojiva pa čak i nakon mjeseci kjuranja. Od tada idem samo sa plantelinim ili provjerenim gnojivima, ništa te šuri-buri. Tak da obrati pažnju ako misliš s tim zalivati u cvijetanju.
 

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
No joke Vazi poslusacu te trazim plantelu list pa kad krenu cvetovi plantela cvet bolje provereno nego da sjebem nesto :D

verovatno stizu slike uvece negarantujem mozda i ujutru al verovatno uvece ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
i meni se to desava...ti listovi kaj su skoro na zemlji.
nist zabrinjavajuce dok god teraju nove listove.....barem mi je tak gospon Power reko :p ...a i vidim da ni mojoj ko ni tvojoj biljci ne smeta....ti donji obicno budu pojedeni tak....al bitno je ono gore da je ok.
ja sam vec pocupo par takvih listova...tj sami su otpali....

ova zemlja kaj Tarzan veli....sta je to? ja se nadam da si to samo nabaco zemlje sa sajta a da je ispod neka kupovna. ???
i mozes pognojit ako oces....nije na odmet ;)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.434
298
109
The Mighty Jungle
pa kako ne smeta biljci?? to je mlada biljka i skoro polovica je pocela zutit, a i nije obicno zutilo i sam vidis,, ne mora biti kupovna zemlja ako na sajtu imas kvalitetnu zemlju, ja sam spomenuo zemlju jer meni izgleda bijelo, pa ga pitam cime je zalijevao moguce da je tu problem..
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
sori al ja fakat ne vidim da je sve zuto....vidim samo donja dva da su u banani. al tak je i meni, i ona i dalje tera gore ko blesava.
mozda me monitor je*e :S

ne velim ja da zemlja sa sajta nemre biti ok...al ovo kaj vidim odozgora se cini dosta gruba i bijela kaj ti velis.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
ja tu ne vidim neki problem za biljku u outdooru ako uzmemo u obzir vremenske okolnosti u nazad mesec dana. ono na zemlji mi deluje kao suva trava a kakva je zemlja ne mogu proceniti na osnovu fotke
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dream Master

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Ispod je kupovna ;) a to belo nije bilo tu posle ovih kisa se stvorilo to je i mene zabrinjavalo sutra cu je zadjubriti pa ce mo videti
i ljudi sta mislite o nekom djubrivu dsnas sam ga video kosta 9 € nsto od slepog musa valjda vnago neam pojma nisam hteo isprobavati nist a pa cu sutra po plantelu list pa idemo dalje