Moj prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Uff popiz** sam isao sam u poljuprivrednu imateli plantelu nemamo , otisao u cvecari imate li plantelu sta ti je to a neka fensi cvecara :( odem u drugu cvecaru nemamo
I na kraju sta cu uzeo sam neko djubrivo nije bilo drugog neko nemacko za list i cvet u isto vreme koliko je to dobro ? Znam da nema nisam napisao ni ime ni nista al cu napisati cim stignem kuci
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Hebiga prosto neverovatno da nema plantele..jbg kod mene na svakom cosku ima..:) Ma bez nervoze ima i drugih gnojiva koja su ok...:)
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
to je ok gnojivo ako mislimo na isto gnojivo,neki standard po dućanima tog floraline gnojiva je npk 6-6-6,ukoliko je takvo gnojivo,ono je pogodno za oba ciklusa grow-a vege i cvjetanje,tako da poslužit će....općenito flora je ok gnojivo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dream Master

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.434
298
109
The Mighty Jungle
dobro je gnojivo :)

Flissig Dunger predstavlja univerzalni tečno mineralno đubrivo za sve vrste cveća. U sebi sadrži makro i mikro elemente neophodne kako bi biljke imale raskošan cvet,zdrav rast,intenzivnu boju.

Primenjuje se tokom vegetacije(mart-oktobar) na svakih sedam dana,a za vreme mirovanja vegetacije-zimi-jednom mesečno i tako što se jedan čep rastvori u dva litra vode.Pre upotrebe promućkati.

za npk kazu 7-3-5
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
moras fokusirati ako hoces da nesto prepoznamo, fotka je 0 bodova, takve ne treba ni kaciti, ostrija je patika nego list, a o pistilama da ne govorimo da se bas nista ne vidi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dream Master

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
Zanimljivo kako je patika okrenuta prema foticu, iz kojeg ugla si to slikao...
I ne moras stavljati sliku ili update svaki dan, tema ce više ličiti na neki chat nego na dnevnik :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dream Master