moj prvi put :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

JaSiniša

Aktivan Član
02.05.2012
73
1
0
46
ovo nema smisla, nijednu fotku nemogu uplodat....onaj test je prošo al sad opet neće...jel radi neki moderator tu na forumu? baš neugodnjak!
 

JaSiniša

Aktivan Član
02.05.2012
73
1
0
46
uglavnom, jutros se živjelo zdravo xD
s malcima sam otišo do xxx šume, malo rekreacije i potraga za dobrom zemljom za bebice...ono kaj sam našo je bilo presavršeno
 

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
hahahaha....i ja kopiram link...znam da provereno radi,ne moze da omane:) Izgleda VRH,koliko su stare....da se ne vracam sad na pocetak,mozda si spominjao ali nisam zapamtio?
 

JaSiniša

Aktivan Član
02.05.2012
73
1
0
46
skabo357 je napisao(la):
hahahaha....i ja kopiram link...znam da provereno radi,ne moze da omane:) Izgleda VRH,koliko su stare....da se ne vracam sad na pocetak,mozda si spominjao ali nisam zapamtio?

bebe su stare 20tak dana mejbi malo više ali tek su zadnjih deset dana zbrinute kako treba pa se nadam dobrom oporavku i da mi budu lijepe i dobre
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
samo nek budu cure to jos ne znas ,saznat ces vrlo brzo ..Uglavnom oporavile su se biljke i samo furaj dalje tako ... mozes ih savijati vec sad lagano lst napraviti ili toppirati , samo mi reci koju ulogu ti vrsi objeshen cd u boxu ?:) i ventilatore priblizi biljkmama da ih njiše vjeruj mi nista im nece biti slabi su ti ventovi ..sretno do kraja,lp
 

JaSiniša

Aktivan Član
02.05.2012
73
1
0
46
Nixa86 je napisao(la):
samo nek budu cure to jos ne znas ,saznat ces vrlo brzo ..Uglavnom oporavile su se biljke i samo furaj dalje tako ... mozes ih savijati vec sad lagano lst napraviti ili toppirati , samo mi reci koju ulogu ti vrsi objeshen cd u boxu ?:) i ventilatore priblizi biljkmama da ih njiše vjeruj mi nista im nece biti slabi su ti ventovi ..sretno do kraja,lp

uloga CD je samo ukras hehe znaš ono,tipa disco kugla ahahaahaa
njišu ih dobro,bez brige, konstantno su u pokretu osim onih 6 sati spavanja, onda im dam mira i s ventovima... uglavnom imam filing da su se 'zaokružile' listovima za 3 cm u ovih zadnjih par sati kaj sam ih presadio...jel to moguće ili sam ja puko' ?

a sad,jesu curke...a vidit ću jbga, naručio sam još seeda za nove bebice pa budemo vidli hehe ak nebudu ove budu druge :D
 

JaSiniša

Aktivan Član
02.05.2012
73
1
0
46
Mirko.S.Zlikowsky je napisao(la):
Vidim da se malene dobro drže. Meni je isto prvi grow u tijeku ali mi ne ide tako dobro. Daj mi reci koju rasvjetu koristiš????

ovak,uzeo sam u baumaxu Osramovu neonku 77 FLUORA (znači za bilje i akvarije) od 36W (dužine 120cm) i imam jednu običnu neonku samo radi svjetla, brijo sam ak mi neće bit ta jedna FLUORA dosta uzet ću još jednu i zamjenit ovu običnu al izgleda da je dovoljna ....
danas su mi bebice velike i zdrave, sutra ih fotkam jer iz dana u dan su mi prelijepe :) al i svježe zamjenjena zemlja im odgovara, tak da i to ima gro utjecaja.

eto, sretno s growom!