moja prica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

P.P.


  • Total voters
    95
07.01.2007
25
3
0
35
Ja sam pao na testu. Dali mi ga pred kraj polugodišta. Otada sam zapalio samo 2 trube za novu i planiram se nagraðivat svake subote- ni veæe, ni manje. Kod staraca mi više nema problema, valjda su skužili da manje izlazim. A kad bi izašao došla bi opet stara ekipa, rola se odma i nebi mogao reæi ne, priznajem vuklo me.
Sad se bolje osjeæam bolje spavam, imam više volje nego kad sam svaki dan bio prepušen.

Inaèe školujem se u splitu pa stalno putujem- svaki vikend, moji su èak i sumnjali da dilam :( . Zamislite da mladi puše èak i kada im je na umu da æe trebati doæi pred roditelje taman kad ih zatupi... i onda šta æeš, skuži te. Ali ja sam u ðaèkom domu pa bi se napušio u školi, vani, u domu... bez brige da æe me starci skužit... te se sutra osjeæao kao zadnje govno... :x

Zato odluèujem da je dosta sa tim preseravanjem :!:
 

JaSamZa

Aktivan Član
29.12.2006
202
7
0
40
psihonaut.org
P.P. je napisao(la):
... eto izasla sam nakon mjesec ipo dana, i bilo mi je predobro.... sto se vidi po mojem zadnjem postu(zero logic)
bili kod njega u apartmanu, nas 5-stara ekipa....zapalili... i sad se lakse dise.... i sretna sam i puna energije i volje za bilo sta radit....ehhhh... :) :D :) weeeee

pozzzz

....i hvala svima....

zadrži to raspoloženje