MRZIM DILERE!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ja jos nisam imao takvih problema sa dilerima ali bilo je problema sa vremenom.Desilo mi se jednom narucim 2 keta i on mi umesto sutra donese za 3 dana.Doslo mi je koske da mu polomim...Ali naravno vise nikad od njega nisam uzeo(a i marihuana je bila smrad brate,ispusio sam ceo pack samo me je zagolicalo).:2flip:
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Raspitaj se malo vise po gradu mora da neko ima dobre marihuane heh i ja sam pusio u pocetku sranja ovdje pa sam se snaso za koji mjesec jebi ga svaki mjesec na bolje ide sad sam mislim naso vrhunsku vuvu al neradim je jos jer sam uspio da dovucem dobre zalihe od kuce pa se kvalitetno radim :D
 
19.04.2007
0
0
0
33
Brija-dzija je napisao(la):
Kod nas u Senti (grad u vojvodini) jako je losa situacije sto se nabavke vuje tice. Lokalnih dilera je sve manje uvaljuju ti sve i svasta pocev od trodonuse pa do divljakuse, da sadim ne mogu (nemam uslova) pa bar da vam se izjadam. Juce odem do dilera zavrsim za 1000 para cat. Stignem kuci uljucim Kanter da se malo pucam, smotam dzonglu, popusim 1,2,3,4... grebe grlo, boli me glava od dima ali nista se ne desava. Bacim sve u qrac!!!! I odem da spavam. :x :x :x :x Kako se vi snalazite u ova zla vremena?

KOLKO SI PLATIO KET???!!! 1000?! si ti normalan?
 
14.12.2006
33
2
0
pozdrav svima , vidim da je situacija poprilicno ista svugdje (klinci koji dilaju) a oce zavaljat vise nego kruha jest,svaka cast iznimkama koji imaju dobre veze pa si nabave mrkve koja vrijedi,osobno nikad nemam srece s dilerima jer cim se pojavi lik koji dobro daje nestane ,padne i moš se *****, nema opet ..mislim da je najbolje sam si posadit i uzivat tko moze (ja bas i nemam mogucnosti za to)
p.s -ekipi iz Broda nam na Savi de javite se nekako ,bas sam se pitao jel ima koga odavdje mrkve nisam vidio danima
 
14.12.2006
33
2
0
zasad malo istrazujem sta strapat u ormar i koliko ,ovdje stvarno ima toliko dobrih savjeta a same pohvale za ekipu koja je ovo omogucila ,SVAKA CAST DECKI
 
01.05.2007
0
0
0
38
Ja hvala bogu tih problema sa dilerima nemam. Zivim u Svajcarskoj, imam par stalnih dilera koje ne menjam, i uvek imaju vrh robu! Normalno ovde se pusi ISKLJUCIVO indoor, i to jako dobrog kvaliteta! Cene su 50fr. = 32 Eura po kesici (4.5g - 5.0g, sto je dovoljno za desetak velikih dzojinta)...

Kakve su cene Indoora u Srbiji zanima me, i da li uopste moze da se nadje Indoor??? Ja sam do sad nailazio samo na Outdoor, i to po cenama kao sto je ovde Indoor.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Kad kazes outdoor vjerovatno mislis na lisce, granje i sjeme u kesi za 50 kuna. Ne svidja mi se tvoj EU ton :)
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Swiss_Indoor je napisao(la):
Ja hvala bogu tih problema sa dilerima nemam. Zivim u Svajcarskoj, imam par stalnih dilera koje ne menjam, i uvek imaju vrh robu! Normalno ovde se pusi ISKLJUCIVO indoor, i to jako dobrog kvaliteta! Cene su 50fr. = 32 Eura po kesici (4.5g - 5.0g, sto je dovoljno za desetak velikih dzojinta)...

Kakve su cene Indoora u Srbiji zanima me, i da li uopste moze da se nadje Indoor??? Ja sam do sad nailazio samo na Outdoor, i to po cenama kao sto je ovde Indoor.

To znači da su te dobro zavaljali. :rofl: 30 eura za 5g ulične vutre ...

Jbga, to je cijena emigracije ... Švicarci te gledaju ko' još jednog balkanjerosa, koliko god pristojni bili ti si za njih UVJEK balkanac ... a kad se vratiš doma, svi gledaju kako bi te oglobili (dok si još tu) jer poznato je da ko radi i živi u Švicarskoj ima novaca.

Na kraju ... nit' si švicarac, nit' si balkanac. :-(

@Brain:
Švicarska nije članica EU. ;-)
 
18.05.2007
9
0
0
38
ja sam iz zagreba imam istog dilera vec više godina i idu samo pedesetice. ja zadovoljan. uzimat panjeve je opčenito katastrofa
 
01.03.2007
1
0
0
34
ej ma ovdje u Puli je trenutna situacija sasvim stabilna barem kad si ja uzimam....bila je neko vrijeme kriza, ali sad je u redu....samo sto su ovi sitni dileri poceli kenjat kao nece vise radit 5 ili 10 g....nego samo neke 50-setke...bogami nisu lose,ovu zadnju smo ja i frend uzeli po pola i bila je puna prekrasnih brkatih headova...hehe:sun2:
 
21.05.2007
15
2
0
36
Joj to je u ***** kupis i dodjes da zapalis a ono prije te obuzima mislis sad cu se ubiti a kad zapalis ono trava u *****!!! Ja sam sad u holandiji ovdje je sve do jaja znate i sami...A inace sam iz bosne tocnije Odzak tamo ima svakake al nisam nikad naiso da me boli glava ili grlo kad pusim sve i svemu je dobro. Ako nema u odzaku odem do Samca tamo ima dobre robe. pozdrav svima i vise srece u kupovini dobre trahe... ZIVJELA TRAVA!!!!:leafblunt:


 
12.03.2007
20
0
0
33
:eek:hno: pre par dana jedan moj drug kupio travu i kao, aj da zapalimo, rekao mu taj drug da je neka dobra, ovo ono on vec smotao, mi popusimo ono obican duvan, onaj iz cigare, ni kap neceg drugog :sadbanana: WTF!? ja reko ode sve u ***** i dileri a i ovi koji kupuju, da nema takvih ne bi se ni dileri mnogo zajebavali...
ali duvan iz cigare... :ludaci_lol:
 
14.12.2006
33
2
0
naravno dok sam bio napusen, kako inace ..doneo fred paket a ono katastrofa ja poludio trebali bi slikat pakete pa da vidimo kako s gdje dobiva, da znam gdje da se odselim jer ovdje susa ne prestaje
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
sad je susa u zagrebu...sto se tice trave...al skunka ima posvuda...ja na kvartu imam da biram od white widowa pa sve do turskog shita...sve sredjeno unutar 5 minuta :)))
al nema trave xDDD
a i sta cemi ovako :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.