MRZIM DILERE!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
48
0
46
Ja samo onako po izgledu :watchplant:, po tome već dosta skužim :eek:hno: ,..., i šta bi ? jeste li uspjeli kakav hash od toga spravit, možda je već neko protumbao tu vutru kroz one mašine sa sitom pa sa vana izgleda nemasna i bez kristala ili recimo kroz vodu s ledom onako komade cjele,da izvuče ono s površine i šta se može izvući,pa onda tek na sušenje, a ni po jada ako je onda ne poprskaju s kojekakvim sranjem da ipak ima šta da puca raju jebiga.

Uglavnom znam da se mogu cvjetovi svježi(kao i oni već osušeni ,a ima majstora baš rade sa svježom vutrom hash i kažu da je bolje u što sam se uvjerio sa slika od subcool-a na UK420) gurnut u frižider da se malo smrznu neko vrjeme i onda takve u one vreće za pravit bublle hash,odradit vutru izvući koliko može iz takve u komadima i onda je osušit,i onda je možeš ***** pogtotovo ako nije bila ono baš potentna do jaja.Šta ja znam ,mislim ,može duvat ko šta hoće ali meni je ove ovakoga izgleda preko glave neda mi se pušit za ***** a samo buljim u nebo od toga i čekam kad će se nešto desiti a ono ništa i opet ništa pogotovo ako zapalim svaki dan , zatro više to ne duvam ni svaki ni svaki deseti hoću mast medenu ili ništa jer što se mene tiče te suhonjave i jesu ustvari isto ko i ništa , nažalost.

A slažem što se tiče ovoga , kakvo se sve prodaje i kakvo sam nekad dimio, ovo je mila majka .

Kakva je što se mirisa tiče je li baca ono na amonijak malo ili možda čak malo jače , ili čak možda baca malo na čarape 3 dana znojave pa osušene ono nakon marša ili pješačenja podužeg(nije da podjebavam mame mi) . Jer ako ne miriše ko limunjavo, mentol , anis i grejp i šta ti ja znam kako bih opisao voćno ono ima raznih aroma(ali prirodnih od vutre ne sad nešto tamo kemija i nekakvi E330,E145 ili koji li su već) , nego priroda, terpeni i te smole , ali ono mora fino mirit , jer gdje ima dima ima i vatre a tako ti je s tim terpenima,limonenima i THC-om .
U biti THC kao sam izdvojen kemijski spoj ne mirše nikako ili skroz slabo , ali gdje nema ovih smola nema ni THC-a .Ja sam mislio sve do prije nekoliko godina da kad cvijet miriše da je to u stvari miris THC-a i ostalih stvari,ali sam skužio da sam se zajebo malo,kad sam pročitao onaj Marijuana Grower`s guide od Mel Franka i Ed Rosenthala . A ima u obrazovanju link za to pa možeš vidjet ako te zanma ,ima dosta toga o spojevima u vutri i smolama ,a i mene samog je baš iznenadilo :icon_eek: ,a ono već sam mislio da znam pun ***** toga o vutri ali jebiga svaki dan se nešto novo nauči.
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
U svakom slucaju mirise fino, ne prejako kao neke, jednostavno normalan miris. Izgleda suvo, ali kada krene da se mrvi oseca se kako je masna, lijepog je ukusa, nije previse teska za grlo, djeluje poslije jednog, do dva, normalna dima.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
mislim da je ovo ideja nekog fanatika ili policije, ajmo otrovat travu, da neko umre, pa mozemo sirit antipropagandu...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Da mi neko ide prodat vrećicu sa zelenim prahom punim kristala ... zapitao bi se jel' to vutra.

Ili masni head ili ništa. :spcartmanmad:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
18.02.2007
10
1
0
35
plurchina.blog.hr
kod nas u vukovaru isto ima svacega..al ja imam dva lika koja mi dofuravaju..tj.jednog..drugi je u zatvoru..al sto je to bio lik..nazovesh ga i pitash jel se mozete naci on obicno kaze: za tri minute na mjestu..i donese ti dash mu lovu pita te jesi dobar i gotovo..a paketi..boli glava 4g.bude cvjetova..i jedno 3 g. prpe..ali kao sto rekoh u zatvoru..zbog neceg drugog, nije zbog vutre..
svasta sam i ja dobivo od dilera..i nije bash da su mi dragi ali..sta cu..nemogu bez njih..kao ni oni bez mene..
pozdrav
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
U našoj prčvari ćak ni nema trave kak je situacija... a ako je i dobiješ dobiš čaj u kombinaciji sa granjem tak da se moraš snalazit.... Najbolje nač neke fanatike sa sela i kupit... Likovi imaju sjajnu robu al su zajebani do bola uglavnom stariji tipovi 30-40 godina pa nam je najbolje skočit u Slavonski Brod tam je situacija nešto bolja! al ni tam nešt nije sjajno! zato najbolje sadi jer onda znaš barem šta pušiš!
pozdrav svima
 

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
Slazem se sa vama,dileri su nuzno zlo,propratna pojava sistema u kojima zivimo...sumnjiv kvalitet,sumnjiva kolicina,sumnjiva diskrecija...na zalost,to ce biti tako,sve dok su na snazi diskriminirajuci clanovi kaznenog zakonika....a lerdiji,da ne valjaju ganju,valjali bi benzin,pljuge,bengalske tigrove ili juznoafricke dijamante...njima je apsolutno svejedno,samo da kaplje kesh...znaci,jebes dilere,neka svako postane svoj majstor,pa udri po indooru,ili motiku u shake pa udri po njivi,brdu,nekakvom shtekovanom mestu...i budi oprezan,naravno!!!
 
26.12.2006
41
1
0
36
www.media-project.org
UNDERCOVER je napisao(la):
U našoj prčvari ćak ni nema trave kak je situacija... a ako je i dobiješ dobiš čaj u kombinaciji sa granjem tak da se moraš snalazit.... Najbolje nač neke fanatike sa sela i kupit... Likovi imaju sjajnu robu al su zajebani do bola uglavnom stariji tipovi 30-40 godina pa nam je najbolje skočit u Slavonski Brod tam je situacija nešto bolja! al ni tam nešt nije sjajno! zato najbolje sadi jer onda znaš barem šta pušiš!
pozdrav svima

odakle si ti? ja sam iz sl broda i mogu ti rec da ovih dana bas i nema trave u brodu,
neka kriza i kad uspijes rjesit dobijes kolicinski malo.
 
13.03.2007
19
0
0
35
lijepo i ugodno je imat nekog koga znash da ima dobro i snabdjevat se cesto od njega, da.. i u os-u do nedavno uzasna kriza bila, 3 tj. nisam bio zapalio, i sad se skompo s nekim likovima, koji samo skankove puse, iz baranje negdje, pa sam presretan :)..
 
11.03.2007
4
0
0
35
veče... da se vratim na topic... o dilerima... moj diler je moj frend... dakle svjestan sam te trave, nije super, nije ni katastrofa.. onako... dobra... nekad se trefi da se zaletim do zagreba po neku okretaču... ali u subotu sam moto nekoj ekipi iz zagreba koja je imala super žiku, naravno ne znam kvart ali ili črnomerec ili jarun... dobra trava... što se tiče velike gorice.... malo je toga za toliko pušača, ja također neam prilika da sadim svoje... pa tako...zamislite to kao stablo... korjen je zagreb najdeblje grane 2-3 čovjeka iz gorice i lišće mi pušači... loše... ja ne mrzim dilere, mrzim njihov poso i način na koji ga rade....
 
17.03.2007
4
0
0
35
.a je, zaebani su ti dileri,nikad nemos znat na cemu si s njima. iman srice pa uziman nonstop u istog lika koji radi vec 10tak godina (druker,naravno). al koliko god mi nevolimo dilere nemozemo bez njih, dok ne uzgojimo svoju al ta se obicno popusi jaaako brzo i eto nas ponovo kod fakin dilera. ja ih ne mrzin,kad bolje razmislin svi mi smo vise-manje, prije il poslije u nekakvom smislu il obliku dileri..:joint2: :joint:
 
26.03.2007
1
0
0
43
u jebote..slusam vas samo..i kako mi se cini koliko ljudi kukaju ovdje u Banjaluci je situacija super..naravno ima vakih nakih dilera i licno ih nevolim..ali mi nije jasno da jedan za 10 km daje 6 fintova a drugi za isti novac daje 3..i sto je zanimljivo ova gdje je bolji prolaz tri puta bolja nego ona gdje je prolaz tri finta..jednostavno treba znati ljude..mada u principu teze je naci losu nego dobru..ali sta da se radi...:)pozz iz BL:)
 
Kod mene situacija kako gdje

Opuzen - vrhunski pizevi ako ima dima (100kn/15E = 20-30 joya)
Ploče - 100kn = 6joya (travi rjesavaju doperi i klinci tako da se zakida do jaja , al ima vrhunske domacice zato)
Metkovic - malo manje od Opuzenskih i trava stize iz hercegovine pa je ok.

na piz se ceka min 1 sat + standardne nepredvidjene komplikacije (1 sat) = u principu 3SATA

jedina mana je što nema šita i što trave malo ima , malo nema pa ja svoju uzimam po vecim gradovima.
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Srecom nemam problema sa dilerima, polomim im noge kada me izrade, a moje glavno pravilo kada uzimas trazi degustaciju od njega ( za one koji neznaju degustacija=probavanje)
 
21.03.2007
23
0
0
43
Juce se dogovorih sa dilerom za dil.Uzo tri paketa po 200din.jedan paket 2 joka.Doslo mi neko drustvo nas 5.Ajd neki film da pogledamo,kolaci ovo ono atmosfera super uf.Smotah jedan veliki prodje pet minuta i nista ajd jos jedan ono nista.Sto sam vise pusio sve trezniji i trezniji.Odlepio sam!Danas sretnem dilera slucajno,on mi se izvinjava kaze doslo je do greske evo kaze 3paketa sve u redu.Ja sav sretan ni pet ni sest napusim se ja istog govneta kao i sinoc.Tako da cu ona preostala dva paketa u kanalizaciju da bacim gde mu je i mesto sa ostalim govnima!Zbog datvih likova mi dodje da prestanem da pusim!(do septembra)
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
reci majmunu da ti vise ne prodaje industrijalku...i zicaj od njega tri keta prave vu kad bude imo...kao oduzio se za industriju industrijom...hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.