MRZIM DILERE!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
02.04.2008
8
0
0
36
Dukan87 je napisao(la):
a jel vas provaljuju cale i keva da palite gras?ja imam20god,pusim vec 2 god.kad sam pocinjao pusio sam 2 puta mesecno,evo zadnjih mesec dana svaki dan palim sa drugarima tako da mi je postalo dosadno vise....Samo mi je cimanje od caleta i keve da me ne provale....ne bi me bili ali bi mi bilo bedara posle....ne znam kakva je kod vas situacija?!

meni stara prekjučer (opet haha)našla rizle i cigare bez pol duhana.I pita me a di je trava hjahah ja kažem pa tamo do toga.valjda nije skužila foliju.mislila da sam si ostavio kockicu čokolade možda hahaha sad malo ne pričaju samnom,al nije bed.nikad nisam nikakva sranja radio, na faksu sam i volim zapalit tu i tamo, a sad, ako završim na heroinu javim se tu:ninja::ninja::vb_kez:
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
mr.skunk je napisao(la):
Mozda vam zvuci glupo al nemojte ovakve gluposti pisati po forumu jer zajebavo se ti ili ne napisao si veliku glupost izravno na forum, preciznije direktno si pitao covjeka da ti za uslugu pocini kazneno djelo omogucivanje uzivanja ili posredovanja sto je itekako ozbiljno. Samo ovakim pisanjem mozemo sebi navuci nevolje i doci pod povecalo.


koliko se sjecam ti se negdje prije pisao kako si mlad i starci te uvatili da duvas ili tako nesta pa si imao frke po tome kuzim da si zelen tako da ti necu puno prigovarati jer nema smisla ali nemoj sad misliti da sam ja neki nadobudni serator nego samo pisem za dobrobit foruma ako nisam u pravu popljujte me slobodno.

Ne zvuči nimalo glupo nego si potpuno u pravu...
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
@ Yami_Raziel

Dobro kaže mr. skunk, čudno je što nitko drugi nije i prije na to reagirao. Da nije nastupila zastara(6.03.2007.), ja bi ti sigurno ''sredio 50ku''. Ajde brišite te gluposti! :common053::vb_smash:
 
27.04.2008
20
0
0
63
kad dodze maj kod mene najteze za travu.a u septembru je cool.tada ima dostai to u velike kolicine.tako da sada je malo tesko zato sto idem po 70 km da uzmem travu.ali docice i septembar .a dilere nikad i nisu bili ok sa travom vec oni prodaju teske droge tako da trava za njih je glupost.:icon_confused::icon_confused::icon_confused::violent018:
kao nema para od nje i nemoze da navucu ljude na drogu.hmmmmmmmmm....kod mene dilll sa travom nema i nikad nije bio fer.tako da molimo prirodu da nam da dobar rod.:watchplant::watchplant::watchplant:
 

iDEATH

Aktivan Član
04.05.2008
64
0
0
37
Kod mene je situacija malo drugacija,imamo dilere,tipa mi imam jednog standardnog i jednu alternativu [panic,help] ,gde je vutra ok i skank.nisamo se zalili,a i diler nas uvek nazove i pita "kakva je bila?" i cujes smesak,podseca me na zastitu potrosaca :ludaci_lol:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Takodjer.. priroda je moj diler i jedan od najboljih prijatelja, a oboje nas boli ***** za financije tako da se i tu lako pogodimo :)
 
03.05.2007
21
3
0
36
u beogradu ima 100000 sema za sve i svasta. pa se zgotivis u zavisnosti kako si se iskombinovao. jedno vreme je bilo samo skanka i to na svakom jebenom cosku. sada ima i dobrog hibrida, ali sit malo teze, mada ulece marokanac.
:thewave:
 
13.06.2008
12
0
0
34
Sto se tice svih tih dilera, najbolje je kad ti je on dobaar frend, e onda bar dobijes kvalitet, a sva ova govna sto se podijele na ulici bolje je bacit u WC solju, nego sjediti pola sata i gledati na sat i kontati u sebi, ajd ocel pocet radit ikako.

Ali sigurno je sam sebi zasadit, sam svoj mir... naravno ko ima uslove i jos bitnije ZNANJE.
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
Ja sam iz bg-a....skank i hibrid koji uzimam je super...
samo sto diler kranjcuje (skracuje pakete) ponekad...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Najjače mi je neki dan nazove me poznanik(ne osobito blizak) i kao moš rješit ti dima šta, ja reko ne, a on na to kao a jel moš šta skanka rješit, ja blago iznerviran mu kažem da skank je dim a on kao ma ne znam ja, ja reko ajd bok
 

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
chupam iz tavana, vadim iz ladice, praznim kese ispod kreveta, sve homegrown, neda mi se zahebavat sa "dilerima" koji imaju 10x losiju travu, a prodaju ju po ogromnoj cijeni...

kad neko zove imas kaj za rjesit, laganini je: " ne kompa, ima ti taj i taj"
naravno ima par ljudi s kojima pusim pa se njima i sredi nesto....meni je to unutarnji mir, znam da nemoram do dilera, plus kad se vracam doma da si cjelim putem mislim di ce me sklepat kakav drot, ovako samo izvadim iz ladice, odem na prozor, zapalim i odem......:hippy:
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
svak mrzi i to je najgore ali jbg.. nekad se mora il nema mjesta za grow ili ne zna...sto je tu je pozz...
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
meni od dilera do dilera, neki zakidaju i uvijek slabo daju, neki daju manje nego sto trebaju al uvijek imaju, a najjaci su mi koji puno davaju i cjeli period imaju i onda im uleti neko sranje i sjebu se pa ostaju dvije opcije samo..
 
01.06.2010
1
1
0
45
gens je napisao(la):
Hvala Bezze prijatelju... ali nisam ti ja baš neki za tablete i stvano ih izbjegavam, tada sam imao upalu zuba kao nikad. Bolilo me uho, grlo i cijela ta strana lica... ma ni sam više nisam znao što boli... tako da sam u Tramalu vidio spas jer je pisalo da ima analgetsko djelovanje.

Poslije sam skužio što su mi te dvije tablete napravile i išao pitat starog kakve su i zašto ih pije...


Ja sam u Tramalu vidjela spas također.
Samo se malo otelo kontroli, pa sam ja u Tramalu gledala spas par godina konstantno.
Trenutno sam totalno cista (sem vutre naravno) mjesec dana.
Znam zvuci ono, cuj mjesec dana, al ja ni danas ne mogu ustati iz kreveta bez velikog napora.
Ne bih preporucila Tramale nikom ni pod uslovom da treba rezat nogu.
Rezi na zivo manje ce bolit.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

trq7

Aktivan Član
18.05.2010
85
3
8
37
a znali itko koliko se sad krece cijena 50gr.vutre u zgb?meni lik nudi za 1600 kn.čini mi se skupo.nisam kupovao godinama....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.