Muške biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.07.2012
6
0
0
54
Pozdrav,jučer sam počupao prvih nekoliko muških,ali još na nekoliko njih sumnjam,pošto nisam siguran 100% jer su vjerovatno hermići,molim nekog da mi odgovori kroz koliko dana traje cvijetanje muških prije nego se oni otvore i unište mi sav ovaj trud.Zahvaljujem
,
 
16.07.2012
6
0
0
54
icon11.png
 
16.07.2012
6
0
0
54
Pozdrav,daj mi molim te netko reci dali je normalno da se mužjaci pojavljuju već 6 dana za redom?zato što svaki dan čupam barem dvje do tri biljke.Nakon što sam pročito brdo toga i pogledao bezbroj video klipova ja sam bio siguran da će muški početi cvast svi od jednom i to desetak dana prije ženskih,pa ću moči reagirat na vrijeme.Ali moj problem je to što ja još uvjek imam nekoliko biljaka koje meni daju neprepoznatljive znakove,dok su mi ženke sasvim jasno vidljive.Dali bi bilo najbolje da te koje nemaju bjele vlasi samo počupam ili da još malo sačekam?Još samo 1 pitanje:jedna muška biljka me uspjela prevarit i puklo je samo jedno jedino jajašce,dali je moguče da mi je sve upropastilo?Bio bih ti veoma zahvalan ako mi netko pomogne,hvala...
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
sibirski zec je napisao(la):
Pozdrav,daj mi molim te netko reci dali je normalno da se mužjaci pojavljuju već 6 dana za redom?zato što svaki dan čupam barem dvje do tri biljke.Nakon što sam pročito brdo toga i pogledao bezbroj video klipova ja sam bio siguran da će muški početi cvast svi od jednom i to desetak dana prije ženskih,pa ću moči reagirat na vrijeme.Ali moj problem je to što ja još uvjek imam nekoliko biljaka koje meni daju neprepoznatljive znakove,dok su mi ženke sasvim jasno vidljive.Dali bi bilo najbolje da te koje nemaju bjele vlasi samo počupam ili da još malo sačekam?Još samo 1 pitanje:jedna muška biljka me uspjela prevarit i puklo je samo jedno jedino jajašce,dali je moguče da mi je sve upropastilo?Bio bih ti veoma zahvalan ako mi netko pomogne,hvala...

ako je pukao onda sedi,placi i cekaj

pozz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
sibirski zec je napisao(la):
... Ali moj problem je to što ja još uvjek imam nekoliko biljaka koje meni daju neprepoznatljive znakove,dok su mi ženke sasvim jasno vidljive.Dali bi bilo najbolje da te koje nemaju bjele vlasi samo počupam ili da još malo sačekam?Još samo 1 pitanje:jedna muška biljka me uspjela prevarit i puklo je samo jedno jedino jajašce,dali je moguče da mi je sve upropastilo?Bio bih ti veoma zahvalan ako mi netko pomogne,hvala...

imaj strpljenja, sacekaj da vidis sta ce biti, di ces sad nakon toliko vremena vege bacati biljku koja moze da ispadne neka sativa cura poa malo kasni... a sto se tice pitanja muskog, moze da bude a i ne mora, to moras sacekati pa ces za mesec dana vec videti da li se formira seme i u kom broju, u svakom slucaju nista ne bacaj, sve se da iskoristiti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.