Mucnina od trave?!?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.06.2012
0
0
0
45
Prica ide da sam uzeo jedan ket srolao sa drugom pola, ispusili to i krenula mi je lagano muka,vrtoglavica,mucnina,preznojavanje i povracanje. Ostatak keta sam dao drugovima da ispuse,jer sam mislio da im nece nista bit i da je to do mene a to mi je vec drugi put u zivotu da imam vrtoglavicu itd. kada su oni to ispusili ista stvar se desila jos jednom mom drugu od istog keta. E sad kad sam malo vise doznao o prskanju trave i tim sranjima u mom gradu uglavnom je prskaju sa ksalolima i slicnim sranjima. Da li je moguce da je od toga?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
di to neko od nas moze da zna sta si pusio, sve je moguce, ima tema po tom i takvim pitanjima na forumu, potrazi ako te zanima (u svakom slucaju nisi jedini kome se tako nesto desilo)
 
28.03.2012
16
1
0
43
moguce je da si isto naletio na neku malo jacu vutru nego inace,koja usto ima neki glup rad koji ti ne odgovara,jer i meni se zna dosta dosta cesto desit kad varim da me uhvati mucnina i vrtloglavica ,ali nikad povracanje ako sam trijezan,a 100posto mi vutra nije bila spricana sa nicim tako da ne mora odmah znacit da je spricana,moj savjet ti je da provas sa manjom dozom ako to ne pomogne menjaj dilera:)
 

Quix

Aktivan Član
11.09.2011
71
11
8
59
prije neki dan drug cima ajde do mene, dodem ja ono ket na stolu, kaze on meni motaj. smotam ja, zapalimo mi, odjednom neznan di san, povracanje, znojenje, vrucina. stavio 0.3 u poljugu.
skuzio sam da mi se to vecinom desi kad varin s duvanom, jer kad sam kuci varin na pajp.
kad sam ima svoje to mi se nikad nije desavalo, samo vrtoglavica ponekad ako varin pljugu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.