Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
E, kako su ono počinjala pisma nekad - Evo nadjoh malo vremena da vam se javim...A i gde bi se ja javio nego ovde...

Nije vas bilo par dana. Vidim da se nešto radi na forumu što ja ne razumem, i ne tražim objašnjenje, jer verovatno ne bih razumeo i da neko pokuša da mi objasni. Kaže Genjo da mora tako i dobro. Nego da se to što pre odradi i završi kako valja.

Da ste mi zdravi, veseli i naduvani ... i naduvani ko ja sad
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
do zatvaranja foruma ostalo je jos
309mzdh.gif
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ebem ti kompjutere i tastature, motam džok, smrvim hed, dodam duvan, napravim sve lepo, po redu kako ide, strpam sve u rizlu, da zarolam, cimne mi ruka i sve padne na tastaturu, kako sad da spasim šta se spasiti može...

Duvan ispada, ali ono najbitnije slabo...

uh
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
da, bas to...povadis sva slova van, izvadis sta trebas i to je to...samo pazi da vratis slova na pravo mjesto...da ne bude kasnije galčkfhsjčćfkhjćwqfgjqćrčeoigwefrbugabfd :dada
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hehe,artistic sad si me s ovim postom podsjetio na nešto:
Chuck Norris je obična **********ica,i uopće nije takva faca kao što se predstavlja,jer da je,sad bi mi već bio iza leđa i mlatio mojom glavom po tastalkjdfčlaksjrfoidajfklasdjfčkladjfklčasdjfčasjeijfkčlasdjfčaklsjfdčaklsdfjassssssssssssssssssssssssssssssssssss.....

:ludaci_lol:
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
[video=youtube;XTWlo1pOS6Q]http://www.youtube.com/watch?v=XTWlo1pOS6Q[/video]

Prva i neprevazidjena " Audicija ", smotao, dunuo, pogledao, smejem se, sam, e sad odoh da jedem pa na spavanje...

Tek je deset a ja bi na spavanje ... Ne, jedem pa smotam još jednu i pogledam opet, što da ne ...Pa onda na spavanje ...Ako ime ko naduvan, a ima, neka pogleda i jede pa na spavanje.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ljudi, šta se meni noćas dogodilo , strašno. Kako sad ovo da objasnim a da ne budem preopširan Ma ko ga hebe, ovo su naduvani postovi.

Evo ovako. Odem ja kod drugara da mu nešto pomognem, završimo posao, ima drugar neke duvke, ajmooo... Nismo ništa pili. Ustvari, jesmo. Popili smo po tri-četiri piva, što je po mom shvatanju, ništa. I ja kernem kući. Rano, oko pola jedanest.

Nisam naveo jednu veoma važnu činjenicu, moja porodična kuća je izmedju moje sadašnje kuće gde sam se skućio i kuće mog drugara.

E sad, idem ja mojoj kući i sve mi se nešto poremetilo u glavi, i ja odem kod mame i tate. Sa svoje 43 godine. Tinejdžer. Lupam na vrata, majke otvara i kaže ( e sad ide razgovor izmedju majke od svojih sedamdesetak godina i naduvanog porodičnog sina sa svoje 43 )

- Sine, šta ti je
- Ništa mama, došao sam da spavam
- Pa idi kući
- Kući sam
- Idi svojoj kući

U ovom momentu sa budi moj tata i pita
- Ko je to

A mama kaže, da bi me sačuvala
- Niko

Bruka ... I evo vam se javljam, došao " kući ", žena spava,deca u gradu, a ja ko posran. Mama me šutnula ko krpu. Dobra trava

Update teme

Ejjj, duva li sa šta ovde

Hooker