Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
Ajd 1 pivo mozda i dva...ali iznad toga vise to nije nista, neko se od 4 piva napije...i poslije toga jos zapalit, jos ako je dobar materijal...ne gine blekaut ili neka pi*darija
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
Ajd 1 pivo mozda i dva...ali iznad toga vise to nije nista, neko se od 4 piva napije...i poslije toga jos zapalit, jos ako je dobar materijal...ne gine blekaut ili neka pi*darija
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
Jooj moram krečit...od jutros sve radim, do navecer moram bit gotov...dva zida i plafon je trebalo bit boja bijele kave a ispalo nekako ljubicasto-sivo....valjda ce bit dobro kad ostala 2 zida budu narancasta...drame cijeli dan...dobro pa ima i za dunit pa to smiri situaciju :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
Evo u nekoj sam dilemi a i u dimu pa da malo kenjam ....dilema je ph metar ili tenisnice(patike)mir ili cirkus...Jutros pijem sa Ruzom kavu i kao imamo 400kuna viska pa bi Ruza meni sutra kupila tenisnice pa da ja malo idem bezveze trcati i trenirati.A preksinoc pricepim ph metar sa vratima i pukne g..no na pola.Nemoj Ruzo tenisnice d..daj da zovnem Brankeca za neki ph metar..treba mi skroz ko bajpas.I jbt skoci Ruza ko betmen...e pa nemoze ..pogledaj sta je taj hobi napravio od tebe imas podocnjake ko panda...nevidis na tri metra od hebene lampe i uto zvoni neko na vratima ...punac ..jbt nisam se tako obradovao puncu ...nikada;)nerastajem se od njih danas.
 
Poslednja izmena:

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ph metar,definitivno...ionako imaš kredita kod nje,pa neće bit frka ak ju ne poslušaš... ;)
p.s. ko će trčat po ovom snijegu.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
joj,trebao sam večeras stavit sjeme u zemlju,ali.........hehehe,ujutro ću,dok malu odvedem u vrtić,onda će tata prljati ruke.


p.s. za mog frenda... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=lM8MUyjAfTo
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ljudi moji,ne mogu vam opisati koliiko mi idu na živce ovi moji s posla...danas trebao biti slobodan,jučer dođem na posao vidim da su me stavili da radim,i to smjenu takvu da si ujebem cijeli dan....a baš sam mislio fino odvesti dijete u vrtić,doć doma,zapalit uz kavu i uživati...ovako moram ići raditi po ovom šugavo m vremenu,...ali njima u inat sam zapalio jednu protestnu, :)
inače mi non stop drkaju po rasporedu i ne mogu spojit 3 dana a da mi ne promijene kako radim...sad tobože dolazi neka internacionalna kontrola pa se sve mora sredit i ulickat...moš mislit kako će doć stalno dolaze a nikako da dođu...frustrira me to što si uz ovaj posao nikako ne mogu uskladiti privatan život,ništa si ne mogu isplanirati jer uvijek postoji šansa da će mi zamijenit smjenu ili neki ***** pa ću izvisiti za neki dogovor ili bilo šta...nekad se zna dogodit da žena i ja radimo suprotne smjene i po 3 tjedna za redom....tad se vidimo po sat vremena dnevno,a dijete vidim isto nekih sat vremena dok je ne spremim za vrtić i odvedem tamo...živcira me to u 3...... radije bih radio i neki manje plaćeni posao (iako mi ni ovdje bogznašta nije neka plaća) al da imam normalne smjene i normalan raspored slobodnog vremena...da mogu više biti s curama i općenito imati više vremena za frendove,neke hobije i sl...al situacija je takva da imam sigurnu plaću,pa moram u ova šugava vremena jest govna i trpit jer drugog posla nema...
a ovi moji kolege....to su takvi miševi da je to nemoguće za povjerovat...tobože se non stop žale i kukaju da im je dosta takvog načina rada,al to samo dok ih ne čuje nitko od šefova,kad su oni u blizini onda je sve divno krasno...mrš...jedini ja imam muda reć šta mislim i znam da me baš i ne vole previše radi toga,al me zaboli iskreno za njihovo mišljenje,dođem,odradim svoje i idem doma...moji kolege su pravi nojevi,samo zabijaju glavu u pijesak i guze se dok ih ovi hebu u mozak i traže što više od njih a oni se trgaju da to naprave,umjesto da baš naprave u skladu sa svojim mogućnostima i pokažu da ipak treba više ljudi za odradit to...a šefovi samo trljaju ruke i smješkaju se jer vide da mogu upravljat ovima kako hoće...umjesto da se svi zajedno neću reć pobunimo nego iznesemo stvari koje nam smetaju i promijenili bi ih,mi samo savijamo leđa...dok ne puknu posred kičme...osjećam se kao don Quijote tamo na poslu...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
ganja_farmer je napisao(la):
...ali njima u inat sam zapalio jednu protestnu, :)
.tobože se non stop žale i kukaju da im je dosta takvog načina rada,al to samo dok ih ne čuje nitko od šefova,kad su oni u blizini onda je sve divno krasno...mrš...jedini ja imam muda ...
osjećam se kao don Quijote tamo na poslu...
marihuana...farmeru
čekao sam da budem naduvan, zbog teme, ovo su ipak NADUVANI POSTOVI, pa da ti odgovorim, i evo prilike. Toliko " pametnog" sam imao da ti napišem i dok sam se snašao da nadjem temu sve što sam hteo da ti kažem ode u nepovrat.,

Izabrao sam onda da citiram,po meni najbitnije,od onoga što si napisao.

Uglavnom, čuvaj posao, ko ih hebe i pozdrav od Hookera
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.084
15.821
358
Hooker je napisao(la):
marihuana...farmeru
čekao sam da budem naduvan, zbog teme, ovo su ipak NADUVANI POSTOVI, pa da ti odgovorim, i evo prilike. Toliko " pametnog" sam imao da ti napišem i dok sam se snašao da nadjem temu sve što sam hteo da ti kažem ode u nepovrat.,

Izabrao sam onda da citiram,po meni najbitnije,od onoga što si napisao.

Uglavnom, čuvaj posao, ko ih hebe i pozdrav od Hookera
edit: :D