Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.464
3.198
Bekaa Valley
sguayx.jpg
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Dobro mi je legla buksna upravo sad.... Uuuf. Citam postove po 2 puta... Sinoc dobih od kuma neku vutricu,i sinoc kad smo pusili imala je drugaciji rad. Kao neka euforija. Sad kao da hoce da me uspava. A ista vutra. Tmuran dan danas. Mozda je to. A mozda zato sto je dan. (relativno)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Vazna napomena: svi koji su zapalili samo preskocite citanje ovog teksta

evo ovjde kad nemamo pijane postove ... nisam nista pusio (slabo mi taj sport ide) nece te mi uzet za zlo,vec neko ulje kuham pa me vise puta prekidali sve neki gosti(pa di ponedjeljkom) i ovaj zadnji sto ode sad spomenu mi neku novu pjesmu od Balesevica i ode....a ja nastavio opet ulje da se kuha (a palo je i koje pivo) i reko da pogedam
volio sam nekad poslusati stihove Keme....ode i on mlad a je nemam viska snage da bi i za njim tugovao jer i ovako previse mojih je otislo i odlazi i ne stignem toliko tugovati al evo sad me uhvati taj tren Balasevis se oprasta na sebi svojstven i jedinstven nacin i nadje taj trenutak da mi stegne srce za Kemom i sjeti me svih onih stihova koje sam toliko volim poslusat a odrastao sam uz Kemu,Tomu i Balasevica (cudan mix hebiga) gledao starije oko sebe dok je smijesak na licu jos uvijek bio potpuno normalana i besplatna stvar i ostalo mi to u srcu premda ne pamtim kad sam nekog od njih pustio da ih poslusam al ostaju uspomene i uvijek zagriju oko srca pa bile tuzne ili radosne ipak su uspome a kako se stari sve vise dobivaju na znacenju....

ulje se blizi kraju vrijeme je za tusiranje (a sve mi se neda najradje bi hedovacu na stol) al sutra je novi radni dan i vrijeme da zavrsim ovaj momenat uspomena uz Kemine stihove napisane za Tomu i otpjevane u pjesmu koja danas zivi za obadvojicu :)
 
Poslednja izmena:

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
mario339...
Buxnu sam ispusio pre 2-3 sata... I sad vec gledam gdje mi je krevet,ali moram jos ovo da kazem jer me jos nesto malo drzi pa mi se ne da citirati klasicno nego cu ovako. Najvise mi se svidjelo ovo sto si rekao...

"gledao starije oko sebe dok je smijesak na licu jos uvijek bio potpuno normalana i besplatna stvar"

Toliko. Laku noc vutrasi!
:vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and mario339

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
pa gdje si Hooki mrcino stara! rijetko te nešto viđamo na ovim prostorima, nismo ti valjda dosadili...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Jel ima na ovom forumu neki podforum gdje se prosipa tuga? Ja nisam naletio nakon 2 i kusur godina na nesto slicno? Procitah (malo za reci) skoro pola foruma. Jos koju godinu pa ima da budem najnacitaniji lik sto se tice polja canabisa (kako ovo fino zvuci jel da)

Jeb'o mater,zaboravih sta sam mislio pitati.... Znam da je u vezi tuge ali bas sam imao specificno pitanje u vezi toga.

Puu...Sad sam se isfurao sam na sebe... Lošak najteži. Ali sta je tu je. Lupicu enter i znam da ce mi zasijati sijalica u tom momentu. Mislio sam da me je pustilo dosad. Pusio sam prije 2 sata...

EDIT: ovo sam poceo pisati u brutalu,ali sam skontao da sam jos uvijek napusen ko sunka pa sam prebacio post ovdje u momentu kad sam zaboravio sta sam mislio da pitam. Jos uvijek ne znam sta sam mislio pitati u vezi tuge. Šteta.
 
Poslednja izmena:

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
pa gdje si Hooki mrcino stara! rijetko te nešto viđamo na ovim prostorima, nismo ti valjda dosadili...

Ma gde da mi vi dosadite. Kako tako nešto da ti padne na pamet. Ni ne poznajem vas a dragi ste mi. Nego sve mi se nešto shjebalo.

Čekao sam da ti odgovorim u ovoj temi jer ovde je pravilo da se javljamo samo kad samo baš lepo naduvani. Evo konačno da nadjem lepu duvku a ima i malo alkohola. Nema veze.

Imam neki osećaj da ću se raspisati onako neobavezno. Ovde mogu.

Upoznao sam par ljudi sa foruma i baš mi je drago zbog toga. Upoznao sam ih ali se ne poznajemo. Ne poznajem ni ja njih a ni oni mene. Samo smo se upoznali.

I onda ja ovde kao nešto kenjam, a onda sam se trudio da kao nešto budem fin. Hebi ga, prvi utisak.

Nego mene hebe sto sam iskren. Ali stvarno iskren. I to mi definitvno sjebava brak, sjebava mi posao, sjebava mi sve. Moram da kažem, moram da serem, ne umem da ćutim. U braku postoje dve vrste ljudi a to su sretni i iskreni. U poslu isto tako. U svemu.Ne umem da prećutim, jednostavno ne umem.

I padam. Eto. Zato me nema nigde, ni na forumu, ni nigde.

A možda je i duvka kriva za to, a možda i alkohol, a možda i ja, nemam pojma.

Samo se ovako javno pitam. Hebi ga. Sve mi je sad uu glavi tako shjebano da bolje da pustim neki blues i da ućutim, što ću i da uradim.


Ćutim i sve vas volim tako naduvane. Što bi rekao Sale u postu iznad " Jel ima na ovom forumu neki podforum gdje se prosipa tuga?
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Spili nekog traminca kod frenda u kleti, gledali tekmu, zapalili ko zna koliko trubi jacka-a i dođem doma sve da vidim kako su mi biljoze žedne, al onak više žedne neg sahara. Rek'o Stipe savjet pa ajde idem to malo zalijat, pola kuće isprolijeval i tak, malo sam i pesa prolil al ne buni se on samo me gleda kak da sam s psihijatrije ravno u kuću došel

idem sad spavat, ne u biti sad idem jest malo kobaje, špeka i tak to pa onda možda još neku trubu stistnut za laku noć a u biti već spavat par sati tako da ne znam jel sad ovo istina il ne al bit će da je

ovaj ludi sat, krenem doma u 1.15 a dođem u 3 a treba mi pol sata il tak nekaj. Da ne duljim više jer ovo nije naduvani već razvaljeni post, ajde laku noć svima koliko vas ima ja idem u hibernaciju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Koliko ti je sada sati kuci ?

Je li blize pole pet ili 4 ?

Nemoj jesti ,pustice te ,bolje puhni jos jednom :)

nesto kontam ,nemam problem sa hranom kako sam na shitu :)

Jedem a ne pusta :D