Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Uuuu, baš volim ovaj Badnji dan pred Božić. Nisam vernik, ali na ovaj dan se nešto opustimo, porodično, kao posti se i krkamo ribu na sve načine, za ručak riblji paprikaš, a za večeru brdo pečenog šarana i soma, i pijemo svi...Da, kao postimo a riba pečena na svinjskoj masti, ništa lepše.

E,ujutro sam otišao da kao pratim badnjak, pa zaglavio u kafani, pa se napio, pa onda došao kući, kao sad na primer, pa onda sam kao ljut što sva riba još nije pečena ...Alav...

Peče se šaran i som, a dole u rerni pijani šaran ucelo. I krompir salata. I još ako se nadje štogod da se dune usput,a nadje se uvek, ma divno..Sve je pijano i opušteno.

A sutra, ranom zorom, idem kao polaznik po kućama...

Nema spavanja, ako vam se javim još koji put, javim, a ako ne, ne zamerite mi...

Sve najbolje želi vam Hook...er
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Vidis ti sto je old school :p

Ja sam se digo, skuho kavu, zapalio... zujo... zapalio, spavao, zapalio... sta je danas Tri Kralja :D
Brzo prosli ti praznici, brzo prosla 2012. Sad ovaj broj 13 valjda nece biti nesretan, bude bolje sta kazete?

Dr. Alban - Born in Africa - YouTube

Nego, jel znate neku africku zemlju di se da zivjet a da je sve jeftino jeftino idem tamo na par godina da se suncam.
 

ZelenaBanana

Aktivan Član
02.03.2010
51
8
0
33
ja sam mrtav.
stavil bi slike na komp al ne znam kak :D jebo samsung.

i gledal sam puno top geara i sad sam full nabrijan na drkacinu neku zestoku :D :D
need for speed most wanteeeeeeeeeeeeed:bananica
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zakri

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
bas sam si taman high da uzivam u hrani... a sad me malo popustilo ali sam si izvadio maslac od kikirikija i zarolao pljugu... i jedem taj maslac.. i jedem... i gledam jebote sta cu.... ocu zapalit ili cu jest... sta mi bolje... hahahha evo me sad tu odlucio da cu zapalit... lako sa maslacem.. iako je odlicaaan :)
pljugica i muzikica i ajmo :)

peace out !
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Jubilej...Danas mi je godina dana kako sam sa vama...I ne,ne,ja još nisam rekao poslednju... Još će te morati da me trpite,pa da.

Sad se osećam kao pravi član, nije malo godinu dana ja sa vama i vi sa Hookerom

Registrovan 09.01.2012-danas 09.01.2013

postovi 632
like 1224
rep 4 zelene

malo li je za godinu dana

sretan mi prvi rodjendan na ovom forumu...

:spliff:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
previše spammaš

:p

sretan rođendan


edit:


hahaha bas idem gledat kad sam ja registriran i skuzim da je to na 8. obljetnicu napada na blizance od strane američke vlade, 11.9.2009. HAHAHAH

zakon
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
ja sam nepobjediv u šestici... sa milanom... al moran prebacit ronalda (ne onog nalickanog pederčiča) iz reala u milan

i niko mi nis nemore na ovoj planeti... :D
 

ZelenaBanana

Aktivan Član
02.03.2010
51
8
0
33
Big L je napisao(la):
ja sam nepobjediv u šestici... sa milanom... al moran prebacit ronalda (ne onog nalickanog pederčiča) iz reala u milan

i niko mi nis nemore na ovoj planeti... :D
za mene postoji samo jedan ronaldo.

trebam i 6nabavit da to odigram jer ova 3 je predobra ! trebam se jos igrat al brijem da mozes lagano felsat loptu kad pucas :D uglavnom dere picu pes 13 :D
sad sam izgubil od svajcarske 2:1 ja bio nizozemska :D
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
navario sam se od par malih listova, ne znam dal je do Slavola al ovo sad bas jako puca,
jace nego kod prethodnog growa gde nisam furao Slavol :D
uzeo sam neke rizle, bele malo deblje, ja mislim da su za cigarete, doba fora
sa njima sto ne moras da ga 'ladis posto sporije gore :D