Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Dzej je napisao(la):
e moja deco,ovako finu temu zapostaviste... Gorite u paklu
Evo cekaj da dohvatim Vejsila pa cu postati.
Nego,zapostavio sam je jer se sjebem kada trijezan vidim sta sam pisao na "dimu" ;).

Edit: volim vas sve. ^^
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Nemate vi pojma šta je provod.

Ja živim negde u centralnoj Vojvodini otprilike i ovde ima dva sela u komšiluku koja slave Kirbaj. Kirbaj je kao neka seoska slava Rusina. Samo što u jednom selu žive Rusini pravoslavci a u drugom Rusini katolici. I datumski im je kirbaj različit a sve ostalo je isto.

Ringišpili mali, srednji i veliki, fliperi, stoni fudbal,hali gali, ona kola za sudaranje što imaju veliku gumu okolo a napaja ih neka struja odgore. Vozići, gumene patke, gomila šatora, od prodavaca tvrdih bombona , slatke vune i kretoša do šatora sa živom muzikom i debelom pevačicom. Dobra pevačica.

Dodjete na Kirbaj , dunete jednu, popijete par piva i zbogom pameti. I da, blokirao sam jedan fliper, ja sam kralj FLIPERA.

http://www.youtube.com/watch?v=fjRc8umgfQA

DA STE MI VI SVI ŽIVI I ZDRAVI
 

Losmi the Evel

Aktivan Član
10.07.2012
73
32
0
45
ja bih imao toliko toga da vam napisem, posto me nije bilo ovde par meseci ako ne i koja godinica...ali izdvojicu samo jedno:
junski odmor na Sitoniji, familija ful, 9 sati prepodne, prvi singlic i kupanje u divnom moru, nema guzve, furaju se naocare jer se oci cakle...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
E sad me stvarno zabole kurc ( ako napišem punu reč pašće cenzura, shvatio sam ja pravila foruma, a i vrema je bilo ) za sve ... I za probleme, i za evropsku uniju, i za loše ljude, i za brak koji mi propada, i za neplaćene račune, i za dugove, i za Kosovo, i za pedere u mojoj Crnoj Gori , i za sve ...

I eto ... I baš mi je dobro ...

I nemoj da mi neko piše u ovoj mojoj temi ako nije naduvan...

Toliko od mene za sad, ništa pametno po običaju ...

Eto...
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.202
358
haha, ja ću se suzdržat, što ne znači da nisam mozak baj, baj :)
Edit: ma i nisam, sve je to samo privid, hahahahaha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker
30.04.2013
34
35
18
34
znaci sad sam se razbio kao diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin...
i kontam sta smo sinoc u dvoriste od skole radili razvaljeni!
bili neki malci tamo,igrali zmurke i ta sranja i desava se sledece,jedna curica od 10 godina odjednom staje i pocinje da prica sa nekim imaginarnim likom koji je jurio, i koji je po njenoj prici, DUH neki... i ja sam se tako iscimao dok sam je gledao kako vice i stoji u mjestu rasirenih ruka... svi joj prilaze da pomognu ja sam se zakovao za mjesto i ne vjerujem sta mi se desava :D jeboooooooooooo teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SoStoned

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
da se dj malo javi...

ja htio rec da je najvaznije, ljudi, znaci, da ne mrzite, bilo koga ili bilo sta, ako ne mrzite necete biti ljuti, pohlepni, ljubomorni i nesigurni... jednostavno, ljubav , sreca i mir su rjesenja... znaci da ponovimo gradivo, kada se nadjete u zaje*anoj situaciji di ste ljuti ili primjetite neke od negativnih osobina da izrazavate, jednostavno prekinite emitirati te negativne osjecaje i prebacite se na ljubav ! svaki put kada se to desi treba se prebacit, problem je onima koji se ne prebace i hrane tu mrznju sa jos mrznje i na kraju samo im to ostane...
toliko od napusenog mene, hahah :)

peace out !
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
DJFlyHigh je napisao(la):
da se dj malo javi...

ja htio rec da je najvaznije, ljudi, znaci, da ne mrzite, bilo koga ili bilo sta, ako ne mrzite necete biti ljuti, pohlepni, ljubomorni i nesigurni... jednostavno, ljubav , sreca i mir su rjesenja... znaci da ponovimo gradivo, kada se nadjete u zaje*anoj situaciji di ste ljuti ili primjetite neke od negativnih osobina da izrazavate, jednostavno prekinite emitirati te negativne osjecaje i prebacite se na ljubav ! svaki put kada se to desi treba se prebacit, problem je onima koji se ne prebace i hrane tu mrznju sa jos mrznje i na kraju samo im to ostane...
toliko od napusenog mene, hahah :)

peace out !

200% si pametniji napusen :)
U potpunosti se slazem sa tobom.Za sve te promjene osjecanja (iz mrznje u ljubav;iz negative u pozitivu) je potrebna samokontrola koja se stice vjezbanjem kroz svakodnevne dogadjaje,kako si ti rekao : "kada se nadjete u zaje*anoj situaciji di ste ljuti ili primjetite neke od negativnih osobina da izrazavate, jednostavno prekinite emitirati te negativne osjecaje i prebacite se na ljubav ".

Gimme some LOOVE
https://www.youtube.com/watch?v=5sVPN0Hliuk
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DJFlyHigh