Napusena sam i cudno mi je...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
"Hey! Don't worry, don't be afraid -ever. because... this is just a ride." me.jpg
ko da sam na boni
a ako si u skorije vreme radila "bone", pa, hoce to...to su droge koje navlace prljavstinu, isisavaju energiju, i ostave ti depresiju, i to ne samo dan posle, kako ljudi vole da veruju, vec mesecima mozak i telo nisu u stanju da se povrate...a to shvatis tek posle duuuge pauze, kad konacno prepoznas u kakvoj si malgi lutao....batali to, i onako nikad nije kao prvi put, samo vijas rad koji nikad vise neces uhvatit...a isisace iz tebe, mnogo.
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
kad popušim vutru uopće nisam sretna nego me pukne depra
zato sto si u depri tak i tak al nisi svijesna
kad se napusim ustvari vidim koliko sam ja jadna pokvarena poremecena osoba
marihuana ce ti pokazati tvoje lose i dobre strane i podsjecat ce te na to da ne zaboravis :)
zatripujem si tako da nisam normalna ovo ono
biti normalan je relativan pojam u danasnjem drustvu ;) normalna si, bez brige.
ili pak da sam užasno ruzna
ljepota je takodjer relativna :) osim ako ju ne gledas po zlatnom rezu :D i da si najruznija, nekome ces biti najljepsa. a da li se ti svidjas samoj sebi..... to samo ti znas :) iako to nije bas bitno.
i da ne zaslužujem život zbog toga
For real? :) malo vise zahvalnosti, pa ce ljepota pasti u drugi plan...ako ne i zadnji.
jednom sam uzela papir i crtala dok sam bila napusena prvo se crtala neko cvijeće i kasnije kad me pustila pljuga sam skuzila da sam crtala nekog čovjeka kak se vjesa.
ne vjerujem u ovu pricu niti malo. osim ako nisi konzumirala nesto drugo, osim trave :) al ok....
kako da se rjesim ovog bolesnog osjećaja i dal ste imali kakva iskustva s ovim :S ?!
naravno da jesmo. thc se poigra sa centrom za raspolozenje izmedju ostalog :) zato se nekada smijes, a nekada si u bedu.

Bez thc-a, mozak ce odbaciti nebitne informacije i misli. Kad se thc prikaci na kanabinoidne receptore onda je on gazda i on odredjuje koliko ces dugo o necemu razmisljat, iako te informacije i misli nisu toliko bitne za tebe. Ne bas u doslovnom smislu :D al kuzis sta ocu rec. Zato su neke sorte dobre za fokusiranje i kreativnost.
Ako imas probleme, i konstantno si fokusirana na te probleme....to moze bit malo ruzno. Iz iste price dolazi i paranoja od marihuane ;) Mozak na thc-u se zakaci na neku stvar koja ti je primarna u tom trenutku i pusti te da razmisljas samo o tome jedno duze vrijeme :D hehehe. Ko i ja sad naduvan tu tipkam ko manijak.
Imas vise opcija. Naucit se da se nasilis prebacit iz negativnog u pozitivno i fokusirat se na to. Smanjit duvanje kad si u bedovima. Promijenit sortu i probat sa CBD sortama posto cbd radi otprilike suprotno od thc-a, laicki receno. Ili ces pocet mijenjat samu sebe i probleme koje imas i bez marihuane.
Onda se osjecam ko govno
U oba slucaja se osjcecas ko govno. To ti hocu rec :p Nije marihuana kriva, ona ti samo sve baci "in your face" pa se snalazi kako znas :p

Za pocetak stavi neki vedriji avatar :D Ovak te dozivaljavam ko neku nadrkanu bahatu curu s kvarta :D :D :D nhf
 
02.07.2009
103
174
43
Men se cini da samo imas visak slobodnog vremena, a ne koristis ga da se okupiras necim sto te zanima. A da nije vec vesanje ljudi, jel. Nadji hobi, budi konstruktivna, ucini nesto za sebe ili druge zbog cega ces se osecati bolje... Svi imamo down faze, samo je na tebi kako ces da se izboris sa tim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zxw
10.02.2017
2
0
1
28
Prestani se usporedjivat s drugima,prihvati sebe kao takvu kakva jesi,dobro ovo za cvijeće i vješanje neću komentirat jer moguće da te jebe shizofrenija,svatko od nas je drugačiji i kako se odnosis u zivotu tako će ti se vračat,ugl razmisli što je stipa iznad napiso..Ako možeš pokušaj da te sitnice čine sretnom,osjećaš se tako jer gledaš televiziju,gledaš slavne ličnosti tamo i uspoređuješ svoj život s njima,definitly ti treba okupacija....
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ovakav avatar je bolji.
slika-_original-1308042391-40308.jpg
Sve je u glavi. Ako ponutranjis propagandu od reklama, zutog tiska, knjiga onda ne zivis real life. U tebi se pojavi konfrontizam i rezultat ti je tvoje pisanje.

Normalna osoba si, samo trebas sranj.e izbacit iz glave:thumb:
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Evo ti jedna izreka u kojoj lezi odgovor na tvoje pitanje.
"Ono što jesmo rezultat je onoga što smo mislili. Um je sve. Što mislimo to i postanemo." - Siddhārtha Gautama Buddha-
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Ne vidim kako se mozes neslagati sa zdravom ishranom, naravno i vlakna su jako bitna zbog metabolizma, jbg moraju i ugljeni hidrati ali nemoj preterivati. :djede: I nemoj da se ljutis ja bi ovo i svom detetu preporucio :)