"Navlacenje" na zurke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Samo da se nadovežem u vezi Pere Dundova. Lik nije zaslužio spomen, što je stariji glazba mu je očajnija. Imao sam priliku prošle godine biti na 2 njegova partija i razočarao me. Neko pilanje po mozgu sa svih strana bez imalo ritma, ma užas.
Richie Hawtin definitivno kralj minimala, ma zmaj žešći. Bio sam prije dvije godine na ričiju i ježio sam se kako je lik dobro rasturao. I što je najbolje vidi se da čovjek uživa u tome što radi i nije tipa da će doći odsvirati samo da pokupi pare. Pajserom ga trebaju odvajati od miksete s kolikim žarom to radi.
Imao sam priliku stvarno biti na mnogo partija velikih svijetskih zvijezda i najveći su me znali razočarati, jedan od njih je i Carl Cox, dva put bio, kartu pretplatio a nimalo zadovoljan. Vele nije to do njih to je do organizatora, vrag bih ga znao.
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.387
27.863
1.098
Trøndelag
ako budes imao priliku svakako poslusaj Jamesa Zabielu nece te razocarati sigurno,on mi je najbolji od ove nove garde.
a za dundova se slazem,nove stvari mi se uopce ne svidaju. od zenskih n1 je Monika Kruse ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BitcharkaNaDzidzi
22.05.2013
15
7
3
@peti element
Kanzijanijev learning how to do it(tvoj link),Umek-Lanicor,Rolando-knights of jaguar itd,...to su himne bile,svi su bili na brzinama,odjeca siroka,zurke izblajhane,piste u ustima,vilice iskrivljene,flor je uvijek bio pun.Ko je u to vrijeme late 90`s i pocetak milenija izlazio na rejv pamtice to sigurno do kraja zivota.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
peti element je napisao(la):
ako budes imao priliku svakako poslusaj Jamesa Zabielu nece te razocarati sigurno,on mi je najbolji od ove nove garde.
a za dundova se slazem,nove stvari mi se uopce ne svidaju. od zenskih n1 je Monika Kruse ;)

Zabielu slušao uživo prije dvije godine u Dubrovniku. Najavljuju ga i ove godine na Zrću pa ću i tamo da uletim ziher. Što je je đasvi mi se ;) .
Tu Moniku nisam čuo, al budem škicnuo na jubito da vidim šta mala veli ;)
 

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
106
Za ove komentare ranije da su slabe zurke sada, da je prelagana muzika, da se nitko ne pošiba...
Psytrance me još nikad nije razočarao (izuzev progresiva, nemogu se nekako zamislit da na tom otkidam).

Bila je pala malo dugotrajnija pauza (osobni razlozi, ovo/ono), skontao da mi fali "šibanje" malo.
Zaletio se na forestdelics party, ukapirao da mi je falilo daleko više nego što sam mislio :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PaulMacca
16.09.2012
29
8
3
32
takodje psytrance i to jos festival pff
Ako nekog zanima informisite se ove godine ima u Srbiji
ELYSIUM ISLAND FESTIVAL
Koh Chang Island,
Sremski Karlovci, Serbia
3. - 5. july 2015.
IZVODjACI:
Live:
- YUDHISTHIRA (Forestdelic Records) / MK
- IMBA (Suntrip records) + 2 hours DJ set
- PSY FRIEND (Midi radio) / GR
- ASCENT (Ovnimoon records)
- ELGIVA meets DEMETRIA (Ovnimoon records/Geomagnetic)
- NATURE (Ovnimoon records)
- NORMA PROJECT (Ovnimoon records)
- PARADIGM (Sadhu records)
- TESLA PRINCIPLE (Geomagnetic.tv, Ovnimoon records)
- ARGON SPHERE (Geomagnetic.tv)
- ARGONNIGHT (Ovnimoon records, Synergetic records)
- ASCENT & ARGUS / chillout, ambient / (Ovnimoon records)
- PARADIGM in chill (Sadhu records, Ovnimoon records)
DJ sets:
- RHINO (Ovnimoon rec., Sting rec., Midi radio) / GR
- MYSTIC EXTRACT (Visionary Shamanics Records) / MK
- PURA (Zen.IT Galaxy rec., Save The Rave)
- STEFAN (Trance Community, Zen.IT Galaxy)
- PETAR (Burisha Tribe, Zen.IT Galaxy)
- ZINDA (Burisha Tribe, Zen.IT Galaxy)
- UNEXPECTED (Snailydelic Tribe)
- LIMEX (Snailydelic Tribe)
- PRS LEE (Snailydelic Tribe)
- BONG KIHOT (Snailydelic Tribe)
- ZARMA (Lunatics Org.)
- LECTOR (Lunatics Org.)
- MARKO (Burisha Tribe)
- ZILE (Crystal Core)
- ANDJELA b2b DANILO (Burisha Tribe/ Lunatics Org.)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: changadmt
30.08.2015
67
122
33
Slucajno citajuci svasta naisao na ovu temu pa ajde reko da je malo ozivim.Vezano za post iznad mene.
Prosle godine je bilo vrhunski,a ove verujem da ce biti pakleno.
Datum ove dine je od 1 - 4 jula.Pesak,dzungla,trance,kampovanje,ostrvo ,cela prica.
Za ljubitelje psihodelicnog pogona:skot::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: changadmt

21 gram

Aktivan Član
08.04.2008
146
666
93
In the magic forest
Čuo sam da nije bilo loše prošle godine. Neki ljudi koje znam su puštali muziku, pa sam želeo da idem, ali kad sam samo pomislio na one naspidirane mrštavce i pokrivljene klinke, kao i sto tona đubreta koje će ostaviti za sobom, rešio sam da ipak preskočim.

Idem već nekoliko godina na psy-trance festivale po Evropi i zaključak koji mogu izvući je da iako je priroda lepa i tamo i ovde i iako je muzika dobra i tamo i ovde, ljudi koji dolaze su potpuno različiti, a ljudi čini festival onim što jeste. Bio sam pre par godina na jednom domaćem trance "festivalu", a par godina pre toga na još jednom i oba puta sam bio užasnut onim što sam video.

Slično se može reći i za žurke... Nekad mi je to mnogo manje smetalo, ali u zadnje vreme mi je odvratno. Odem i dalje par puta godišnje na neku psidžu ili bolji tehno, ako se zadesi, i to uglavnom zato što mi neko od ortaka radi na žurci, pa ne bacam pare na kartu. Ali činjenica je da se nekako danas ne uklapam u sve to.:(
 
30.08.2015
67
122
33
Znam o cemu pricas,a jbg ne mozes svet promenuti,uvek ce biti izbezumljenih glupavih orkova po zurkama,sem na nekim private varijantama.Plan je otici na ostrvo na elisium(blizu mi je),posle toga na modem u hrvatsku i to je to sto se tice psy partija ove godine,ne verujem da ce biti kesha vishe i kad bi zabo more neko u septembru to bi bilo full ispunjeno leto.A po gradu ne idem na zurke jer previshe spektora i dousnika ima,nemozes ni xnu podimit ko coek.peace
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
@21 gram upravu si ti sve, ali ovde je velika prednost prelepo ostrvo, dunav, kupanje, rostilj, buxne...a bilo je i sta kvalitetno da se cuje... u takvim uslovima, po koja izmuchena pokrivljena faca, lako bude zanemarena.:)
nije sad bas da ga mogu porediti sa ozorom, ali ako ti nije mnogo daleko, vredi obici, taman da se otvori jos jedna festivalska sezona. :sun2:
 
04.07.2016
1
0
1
Nibiru
Ja sam na žurke počela da idem strejt,i ako sam tad uveliko purnjala,samo da bih videla kako to utiče na mene.
Te žurke su na fazon kućnih žurki,ljudi pregotivni,niko se ne guske,ne pipka jer ima dosta mesta za djuskanje.
E sad,lepši mi je osećaj kad sam navarena,bolje doživim muziku nego strejt ili na hemiji.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Swingeraj žurke nula bodova
Banane21.gif