Nešto precudno...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
Freakyea je napisao(la):
Ajd hvala svima na odgovorima... Ne ne igram igre po cjele dane :D.. Bavim se sportom, mislim da to ima veze da sam si nesto zamislil pa mi se to i pocelo desavati...

a da se ne poznajemo? uvik u jednega lika: dimljenje i igranje maratonsko pes-a, niko nikad na fax
:sick:
 
31.08.2007
18
0
0
36
e na ovo sam slucajno naletio....

necete vjerovat - al dok sam zalazio kod frenda (koji je imo neki dobar hash XD) morao sam cijelo vrijeme igrat FIFU (a ne PES- to je zato sto on misli da je FIFA bolja i realnija. jebiga, njegov je hašiš... XD) i isto to mi se dogadjalo. Ista stvar ikad smo presli na Prince of Persia, al to vec kontam da je zbog vibracija jer se igra na analog. al opet ne kuzim kakve to veze ima s nogama tamo bude neugodno kad se pojave trnci... al to se dogadjalo samo ka sam brijo kod njega, a haš je bio posvuda.

?!?!!??

wtf?
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Super, ti si jedan od onih gadljivih likova koji se druže sa ljudima samo radi gudre ...
To šta ti se dešavalo bila je loša vibra, ako mene pitaš bolje nisi ni zaslužio.

vomit-5.gif
 
27.01.2009
5
0
0
36
McGreggor je napisao(la):
uu, parestezije, najs :) mislim, mozda ti je cudno jer nikad nisi tak nes prije osjetil, al potpuno je normalno...Kaj si pusio?

Pusio sam skunk koji smo nabavili iz Ljubljane...
Inace sam iz Hrvatske... Ma gle, mozda je to zbog previse vutre.. Barem tako mislim da sam ta dva puta pretjerao :))
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Pushenje i igranje PESa je masovna pojava, brijem da to radi svaki treci uzivaoc marihuane u dobi izmedju 16 i 30
 

thc_positive

Banned
Banovan
17.01.2009
17
0
0
30
Evo danas sam zapalio 1 joint s par frendova,ono taman lijepo za nas 4... Taman, uglavnom to je bilo na odmoru, i dobro me puklo, ono teska smijalica i sad da se vratin na temu, par minuta sam imao osjecaj da mi kao mravi prolaze desnom stranom face,ono znate kad vam utrne noga itd... Neznam od cega al to mi je prvi put da se dogodilo... Bilo je neugodno,al kratko tako da....
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
joj nemojte pušit pod velikim i malim odmorima, to nije nikako dobro. profe skuže to i onda kasnije imash problema, makar argumenti bili neutemeljeni... em se nemosh skoncentrisat na nastavu, kolko god se dobro osjećali... fino zapalit poslje škole, laganini popit kavu, sokić, šetnjica... onda doma i učit.
bila sam ja u svakojakim stanjima u školi, na faksu... jednostavno, isparanoiraš se bezveze. jednostavnije je pušit kad nisi negdje gdje ne bi trebo bit strgan, eto tako. iako je to opet do osobe do osobe. al to bi trebalo bit rekreativno, zar ne? a kad obavljaš obaveze, onda se ne rekreiraš... i tako dalje... i opet sam ošla u oftopik.
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
Silent Bob je napisao(la):
Osim ako nije iz medicinskih razloga, onda treba pusiti da bi mogao da obavljas obaveze.

aha. djetetu od 15-16 godina daš da puši travu u školi. iz kojih god razloga. jea rajt, nesmje ni cigarete kupit. a šta će normalnom srednjoškolcu joint na odmoru, molim te? kao, da mu sendvič bolje sjedne?
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Curo edukuj se. Neka djeca ne bi mogla da stoje na nogama, pricaju, jedu, da im nije vutre.
O odmoru nisam pricao. Pricao sam o medicinskom ucinku. Neke bolesti su opake.
Vjerovatno ce vise staraca imati te bolesti, ali desava se da zakaci i mlade ljude, pa cak i tinejdzere.

Znam da vecina vas jos uvijek gleda na vutru kao zabranjenu stvar koja je zabranjena jer steti, ali je koristite jer ste onda kul. Sve ja to znam. :D
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nesporazum!
Nemoraš sad odma iz toga povuć takav zaključak ipak je na ovome forumu velika većina sasvim pristojno obrazovana što se tiče marihuane

Ajde sada poljubit se i pomirit.
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Rosie Lee, nisam zelio da te iznerviram, ali jesam pricao i tebi. Svakim danom se pojavljuju blesavi postovi o posljedicama, miscnim masama, trncima i palcima. ]
Izvini Rosie za nervozu. ;)
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
Silent Bob je napisao(la):
Rosie Lee, nisam zelio da te iznerviram, ali jesam pricao i tebi. Svakim danom se pojavljuju blesavi postovi o posljedicama, miscnim masama, trncima i palcima. ]
Izvini Rosie za nervozu. ;)

ma razumijemo se mi. razumjem ja što ti meni oćeš reć, i apsolutno te podržavam, al ja govorih samo eto, da ne bi svom 13 godišnjem bratu (koji je srećom i zdrav i divno dijete) dala baš da puši na odmoru u školi s nekom ekipicom iza dvorane za tjelesni, iz razloga jer ne želim da ga se etiketira u zbornici kao nekog narkomana, iako to on to ne bi bio. a tu je i faktor bljuvanja i zelenjenja kod mladih i neiskusnih pušača, zbog kvalitete onoga što im je dostupno... govorim o izbjegavanju negativnih posljedica. (dakle ne zdravstvenih posljedica nego društvenih neugodnosti. pošto trava jeli nije legalna i hrpa ucviljenih profesorica se hvata za glavu kad neko puši travu jer je to droga)
nedajbože nekog problema, pa ja bi mu prva dala da zapali i uzgojila mu tri ormara.
meni se dogodilo da sam slomila nogu u školi i onda mi je stara našla travu u džepu nakon hitne i odma je bilo - pala si jer si napušena. a ja ponjela ono što čuvam već danima, za zapalit iza škole...

a što se nervoze tiče, riješila sam to jednim sočnim budićem ;) mir mir do neba, braći i sestramaaa... :sun2:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Pushio sam i za vrijeme odmora
i danas volim isto tako :D

neki se brinu za etiketiranje djeteta u zbornici... jbg ako se dijete moze s time nositi i dalje pokazivati uspjeh, nece ga zbornica prchit
samo dobre ocjene i sve 5 (a dva je dovoljan :D

a jbg ak vutra smeta u ucenju, onda bacaj ako ucenje bitno

edit:
tako je volite se ljudi!