Ne mogu uci na chat

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ovak..
sa firefoxom mi se pojavio problem ( ne znam ni kako ni zashto )..otvorila forum..kliknula prijavi se.i..nishta..nishta...
ok..predjem na ovaj chrom..ali na njemu nemogu u chat..
i.e. nisam koristila masu vremena..+ i nema smisla da za svaki drek trebam drugi browser...

bila bih najsretnija kada bi mogla koristiti firefox za ovaj sajt ( kao shto sam uglavnom i chinila..sve do pred ca tjedan dana je sve najnormalnije radilo )...
paaa..ono..ako mozhe tko pomoch savjetom/idejom...
hvala..

edit : da se razumijemo..ovaj chrome nisam nikada prije koristila..pa ne mogu skontat kako odblokirat chat...jer..udjem ja na chat..ali onda onaj upload ( ili shto vech ) ostane...i chat se ne uchita..
ali velim..najsretnija bi ila kada bi mi netko rekao shto uchiniti da mogu na vutru preko firefoxa..problem je u tome shto kada kliknem prijavi se...uopche ne reagira ( a nije da mi je blokirano iskakanje prozora..pa da se zato nece otvoriti prozor sa sign in-om )
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Aham,to i meni onda objasnjava ovu sporost prilikom ucitavanja stranice,npr...stalno vicem da je spor net a moguce je da je nesto forum usporio nakon errora.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ali meni se u firefoxu sve normalno uchita..samo shto se ne mogu ulogirati..- ne otvori mi uopche onaj prozor u kojem je ponudjeno mjesto za log in..

a u Chrome-u ne mogu na chat...i nije stvar sporosti...ostavila sam bila sigurno 10tak min. stranicu otvorenu...ali nishta...neshto blokira-ja ne mogu skontati shto treba odblokirati..
no..ponavljam...zheljela bih koristiti mozilu-firefox..kao shto sam ( uglavnom) chinila i do sada.

edit: preko ovog Chrome-a ostajem ulogirana..iako se odlogiram na odlasku..

( nekako mi se neda preko ovih tor i slichnih-sporo je + osobna sigurnost mi nije primarna-ne growam odakle tipkam.. )
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
The IP.Chat room limit has been reached. You will not be able to join the chat room until some users leave...?? :127fs4573872: :Just_Cuz_19:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
idi preko nekog drugog pretraživača ili budi uporan na ovom ... vidjeli smo te da si došao :D
ja nekad uđem iz trećeg pokušaja :joint2:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Ide preko Chrome-a bez problema al se mora stisnut onaj štit i "load unsafe script"
2IpHaHI.jpg
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ide na računaru, a ako imaš android OS/tablica, pametni telefon/, onda chrome ne pokazuje štita.
Jedino mozila ga prikazuje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Potvrdjujem Cill-a.
Na tabljet cromaca ne sljaka.
Ide mi omiljeni mix na vutra radijonu a nemogu ga upaliti.
Moram preko nekog tkomovog,ovo ono ici...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
ja se vratia nakon malo manje od godine, proplaka od tuge kad san vidia da nema chata, proplaka od srice sad kad san vidia da se vratia, onda zbunjeno skoro sat vremena ispretumba vutru.org u pokusaju pronalaska tog famoznog botuna chat haha