Ne radi me vutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
18.09.2014
1
0
0
Molim pomoc.Duvao sam vec 3 puta sa frendovima oni su svi bili u stondu a mni nista ama bas nista nije bilo,radim sve po "propisima" drzim dim 3 sec.Zadnjeg puta smotali smo od 0,5gr dva dzoka nas trojica.Svaka pomoc je dobrodosla.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
a koji propisi kazu da se drzi 3 sec.duni i opusti se, nemoj da se fokusiras na sekunde i analiziras kako je njima. il palite neki trash a oni se malo foliraju da bi ispali dzekovi naduvani :) nije neobicno da prvih par puta stegnut nista ne osetis, ima tema o tome nekoliko, samo treba traziti po forumu
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Niposto nemoj poslusati gagibu,nije bila kvalitetna vutra pa te je neprimetno odradila posto si pocetnik,polako samo kad naidjes na iole kvalitet osetices vec posle prvog dima razliku.
 
18.09.2014
4
1
0
Ni mene nije radilo prvi put, kao ni ikoga iz moje sredine (sve sam ih pitao), tako da to nije čudno.
A sad već, to što ne radi već treći put može biti da je to teška detelina, ili ti jednostavno imaš tremu ili previše očekuješ od toga. Samo se opusti and go with the flow.
Ili ako opet ne ide, ti smotaj i popuši jedan sam - pa na miru analiziraj :)
 

Kirje

Aktivan Član
15.08.2014
161
254
63
ma to je sve normalno. mene isto nije peglalo tek 4-5 put brijem. isto sam se cudio, pa i zabrijo da mi tijelo odbija thc ili nesh tako :D kad ono
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ne radi pocetnicima,nis cudno,poznavao sam takve,kao šta kako i tako,briju opaka droga,đeca hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.