Ne radi na prvu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Sjećam se svog gubljenja djevićanstva....Jako zamrštena prića...

ugl.spalili su me prvi put...izmrvili su lišće od muške biljkei to nam uvalili...mi prvo normalno stavimo pola-pola.ništa
Onda stavimo sve ostalo na ćisto u pljugu i opet ništa...a bilo je dobro srolano,držali smo u plućima i mi se budale pitale kak nam nije ništa...

onda nam je sljedeći put dao pravu robu,reko je kako se ovo zajebavo..ali mi opet nismo ništa osjetili..pa smo smotali još jednu, i još jedno.3 sveukupno...

bio je to skunk...dok smo pušili pito sam frajera koji nam je sređivo kako ću znati da sam ubijen?reko je kad se digneš sa klupe osjetit ćeš ak si se napušio

I uistinu nitijedan dio tijela nisam osjećo...A poslje sam se tako nabrijo,htio sam ljudima krast patuljke u vrtu..jebeno je bilo
 
04.08.2009
1
0
0
32
ocete ja da vam prskam po gandzi ? :)))

ja sam se jednom bio uradio to je bilo 4-5 put tako me je radlio da sam molio brata da me vodi u hitnu hahahha najjaci trip uradio sam se bio sa bracom oni placu od smijeha ja se lose istripovao hahahahha
marihuana 4 life :))
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Pre 5-6 godine kod drugara na 18 rodj. Ispalili nas 3-ca , nishta neka voznja non-stop sam ponavljao da mi gore ushio , pojeo malo cevapa i otisho da spavam . Sve ostalo je istorija od tada , nema pauze ...
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
...potrebno je da sistem apsorbuje izvesnu inicijalnu kolicinu THC-a,da bi presao neki "magicni" prag

Prvi joint u 17-oj u Amasterdamu, neki rasta shop "easy times". Pripišalo mi se pa sam otisao u WC. Izgubio sam se - trebalo mi je nekih 10ak minuta da nađem izlaz. Ili sam samo brijao da je trajalo 10 min. Ili uopće nisam bio na WCu... :)

Izgleda da je taj "magicni" prag zadovoljen iz prve
 
14.10.2009
17
0
0
33
Evo ja sam maloprije, smotao ok, omjer 45-55 za travu i jebiga, samo lose. uvlacio sam tocno kao cigaretu, zadrzao par sekundi i izbacio, a sto sam dobio: glavobolju, mucninu, slabost i temperaturu. dobio sam od pouzdane osobe koju poznajem a kaze da je to bilo iz holandije, znaci superkvalitetno, a meni samo lose. Sto se to dogada?? zasto?
 
14.10.2009
17
0
0
33
Malo i uspava... uvukao sam bas dva velka dima moro sam odma izbacit od jacine, ovih normalnih 6, 7

tlak zadnji put kad sam mjerio bio je cisto u redu, prosjecan.. neznam
 
14.10.2009
27
0
0
33
Koliko ovde ima stonera ju ju ju :D
e ovako..
Bilo je leto, tek sam napunio 15 godina i radio sam u perionici tog leta. Ekipa u perioni je bila vrhunska, dovoljno je da kazem da ih nikad necu zaboraviti iako sam radio samo mesec dana.
Oni su imali svi po otprilike 25 dina, najmladji lik imao 19. Kad je legla plata dogovore se oni da zableje svi kod dvojice brace koji zive u povecem stanu i pozovu i mene naravno :D
Jebiga, bilo je i piva, ali je bilo do jaja.
Prvo smo popili po 2, 3 case pivcuge i onda su majstori koji vare vec 10 godina i duze srolali spravicu...prvi krug je krenuo i ja sam bio poslednji da cimam..buksnu su svi prosledjivali u fazonu:"uuuuuuuuu braaaaaaate do jaaaja je ovo!"...i posle nekog vremena konstantnih leptirica u stomaku dodje red na mene :) ..bilo nas je 6 i taj dzok je vec bio pri kraju,pa mi je kolega dao shot (shat)...nisam ni znao sta je to pa sam skroz primakao usta njegovim..hehe..nema veze, iako je bio zbunjen, on je profi i dao mi je opak shat..ostala ekipa je prasnula u smeh zbog naseg "poljupca", a ja sam sav osamucen izasao u predsoblje i pao preko nekog ormara..dok sam slusao udaljeni smeh zeleo sam samo da taj osecaj prestane. Nisam peglirao i desetak sekundi kasnije vratio sam se u sobu vidno sjeban. Posle toga sam popio jos par piva i popusio jos par dzointa i zaspao oko 5. Nisam ni bio svestan da radim pre podne i ortak me je probudio u 6..glava mi je pucala, oblio me hladan znoj..ufffff..strasno, jedva sam stigao do perionice i ceo dan sam bio nikakav.
Uglavnom, ne znam jesam li se napusio ili ne, ali bilo je do jaja.
Posle toga sam pusio nekoliko puta sa iskusnim ljudima, ali u gadnom tripu da ce me neko provaliti ili tako nesto..to vreme nisam uspevao da se navarim.
Evo sad godinu i po dana kasnije pusim svaka 3,4 dana i super mi je. Imam konstantnu i do jaja ekipu i uzivam u Marijani :D
Au bre al sam se raspisao..
Pozdrav svim Variocima! ;)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
ledian, meni se isto dogodilo al još gore, sa 13 i po godina


ovako, uvijek sam slušo rep i svi stariji (reperi) su me po tome znali i uvijek je bilo ono di si mali, šta ima, ako te ko dira ciRe i tako....

jednog dana su me zvali da idem s njima pušit travu popodne i ja naravno reko da, šta ćeš mlad lud, i ja staroj reko da idem proć malo, uzeo 20 kuna, našo se s njima i kao simbolično, kupio ja beli walter tek tolko, jer su mi rekli da nemoram pare davat iako sam se ponudio.....


dečki su imali od 19 do 23 il 24 godine, bilo ih je 5, a ja s njima balavac od 13 hahaha

i otišli u stan, ovaj izvadio vreću (ne vrećicu, nego VREĆU)..... i rolali oni i neko pametan došo na ideju: ajde, svako će svoju imat... (tad još nisam znao što to znači... xD)

i zapalile se sve frule u isti čas, ja pratio njih, tri pa držim i tako....

popušilo se sve, počela se mjuza derat a ja lagano počeo osjećat nelagodu.... hladan znoj usred zime, oni se smrzavali ja se skido, pa sam samo lego onako na ruke i pokrio glavu, pa sam se vrtio nisam znao šta ću, MOKAR koda sam na pljusku bio, i nekako se dignem i samo se okrenem prema umivaoniku (u kuhinji smo pušili za stolom) i izrigam se ko kreten... hahahahaha

oni nisu na sebe mogli doć...

nakon što sam se zrigo, ošo leć u dnevni i zaspo tamo došodoma navečer u 9 i sutradan nisam u školu išo.... tad sam se razbio ko nikad i nikad od onda se tako razbio nisam i drago mi je....


a sad... kad se sjetim one vreće, pa to sa svoja 2-3 najbliža pušača (usual smoking team) popušim i malo mi je xD i skroz drukčiji high mi je sad, schillan, lijep, smijeh, kljucanje na mjuzu, smijeh....

najvažnije kod pušenja je da imaš ajmo reć neku kolotečinu, da si većnaviko na neke stvari, npr na tip mjuze koji se pušta, na način pušenja, na ekipu (najvažniji čimbenik definitivno), na okolinu.... kad se sve to lijepo složi, high će bit prekrasan a kad nešto od toga fali ili nevalja.... high neće bit baš lijep, ili će bit razbijački stresan i gadljiv ili onaj tip high-a kad se udaljiš od drugih i sam kljucaš, to nevolim.....

dok god je ekipa i ostale sitnice, sve drugo je dobro....
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ledian93 je napisao(la):
Koliko ovde ima stonera ju ju ju :D
e ovako..
Bilo je leto, tek sam napunio 15 godina i radio sam u perionici tog leta. Ekipa u perioni je bila vrhunska, dovoljno je da kazem da ih nikad necu zaboraviti iako sam radio samo mesec dana.
Oni su imali svi po otprilike 25 dina, najmladji lik imao 19. Kad je legla plata dogovore se oni da zableje svi kod dvojice brace koji zive u povecem stanu i pozovu i mene naravno :D
Jebiga, bilo je i piva, ali je bilo do jaja.
Prvo smo popili po 2, 3 case pivcuge i onda su majstori koji vare vec 10 godina i duze srolali spravicu...prvi krug je krenuo i ja sam bio poslednji da cimam..buksnu su svi prosledjivali u fazonu:"uuuuuuuuu braaaaaaate do jaaaja je ovo!"...i posle nekog vremena konstantnih leptirica u stomaku dodje red na mene :) ..bilo nas je 6 i taj dzok je vec bio pri kraju,pa mi je kolega dao shot (shat)...nisam ni znao sta je to pa sam skroz primakao usta njegovim..hehe..nema veze, iako je bio zbunjen, on je profi i dao mi je opak shat..ostala ekipa je prasnula u smeh zbog naseg "poljupca", a ja sam sav osamucen izasao u predsoblje i pao preko nekog ormara..dok sam slusao udaljeni smeh zeleo sam samo da taj osecaj prestane. Nisam peglirao i desetak sekundi kasnije vratio sam se u sobu vidno sjeban. Posle toga sam popio jos par piva i popusio jos par dzointa i zaspao oko 5. Nisam ni bio svestan da radim pre podne i ortak me je probudio u 6..glava mi je pucala, oblio me hladan znoj..ufffff..strasno, jedva sam stigao do perionice i ceo dan sam bio nikakav.
Uglavnom, ne znam jesam li se napusio ili ne, ali bilo je do jaja.
Posle toga sam pusio nekoliko puta sa iskusnim ljudima, ali u gadnom tripu da ce me neko provaliti ili tako nesto..to vreme nisam uspevao da se navarim.
Evo sad godinu i po dana kasnije pusim svaka 3,4 dana i super mi je. Imam konstantnu i do jaja ekipu i uzivam u Marijani :D
Au bre al sam se raspisao..
Pozdrav svim Variocima! ;)


ljubav na prvi pogled
:rofl: hahahha
 
14.10.2009
17
0
0
33
DirtyD je napisao(la):
Marbun vjerojatno zato sto te neko zajebo... Tj. gotovo sigurno... Kak je izgledala trava? Okus, miris?

a mozda me zajebo sto sumnjam jer je reko da je iz amsterdama prva liga i nije bilo smeca unutra, a mozda je to zbog "podizanja granice" jer je prvi put. neki su otisli u "high" tek 3., 4. put koliko citam.

bilo je dosta malih grancica, sljepljena (i suha) isto dosta, neznam koja je kvaliteta jer nisam dugo u tome ali nakon cijelog jointa da nisam nista osjetio, samo glavobolju i "prisilnu" slabost (...?)

sva sreca sliko sam desetak sjemenki koje su bile unutra (u svojim uvojnicama) mozda se moze nesto zakljucit
http://img240.imageshack.us/img240/9467/p1410092332.jpg
 
15.10.2009
8
0
0
34
Novi sam u ovome danas sam prvi put probao i nista,samo me stomak bolio ali dobro drugi put ce biti bolje.Imam jedno pitanje,jel istina ako se nadju i sjemenke u robi da moze biti gadno? :eek:hno:
 
14.10.2009
27
0
0
33
Marbun je napisao(la):
a mozda me zajebo sto sumnjam jer je reko da je iz amsterdama prva liga i nije bilo smeca unutra, a mozda je to zbog "podizanja granice" jer je prvi put. neki su otisli u "high" tek 3., 4. put koliko citam.

bilo je dosta malih grancica, sljepljena (i suha) isto dosta, neznam koja je kvaliteta jer nisam dugo u tome ali nakon cijelog jointa da nisam nista osjetio, samo glavobolju i "prisilnu" slabost (...?)

sva sreca sliko sam desetak sjemenki koje su bile unutra (u svojim uvojnicama) mozda se moze nesto zakljucit
http://img240.imageshack.us/img240/9467/p1410092332.jpg

marbune legendo...u dobroj vutri NEMA SEMENKI i NEMA GRANJA. Idealno bi bilo kad bi sve bili hedovi, al to ces tesko naci...ko zna sta si ti zajebao, najbolje bi bilo da das meni malo da ja to prekontrolisem :icon_lol:
 
14.10.2009
27
0
0
33
Marbun je napisao(la):
a mozda me zajebo sto sumnjam jer je reko da je iz amsterdama prva liga i nije bilo smeca unutra, a mozda je to zbog "podizanja granice" jer je prvi put. neki su otisli u "high" tek 3., 4. put koliko citam.

bilo je dosta malih grancica, sljepljena (i suha) isto dosta, neznam koja je kvaliteta jer nisam dugo u tome ali nakon cijelog jointa da nisam nista osjetio, samo glavobolju i "prisilnu" slabost (...?)

sva sreca sliko sam desetak sjemenki koje su bile unutra (u svojim uvojnicama) mozda se moze nesto zakljucit
http://img240.imageshack.us/img240/9467/p1410092332.jpg

marbune legendo...u dobroj vutri NEMA SEMENKI i NEMA GRANJA. Idealno bi bilo kad bi sve bili hedovi, al to ces tesko naci...ko zna sta si ti zajebao, najbolje bi bilo da das meni malo da ja to prekontrolisem :icon_lol:
ali semenke su do jaja, mogao bi da ih posadis.
 
14.10.2009
27
0
0
33
Trust25 je napisao(la):
Novi sam u ovome danas sam prvi put probao i nista,samo me stomak bolio ali dobro drugi put ce biti bolje.Imam jedno pitanje,jel istina ako se nadju i sjemenke u robi da moze biti gadno? :eek:hno:

haha..ma kakvi gadno, jedino sto moze da se desi je da jebes kevu liku koji ti je uvalio to sranje sa semenkama :vb_whip:
salim se, nije to strasno, samo sto se semenke ne puse i samim tim imas manje za pusenje..ali ako su dobre mozes da ih zasadis.
 
14.10.2009
17
0
0
33
ledian93 je napisao(la):
marbune legendo...u dobroj vutri NEMA SEMENKI i NEMA GRANJA. Idealno bi bilo kad bi sve bili hedovi, al to ces tesko naci...ko zna sta si ti zajebao, najbolje bi bilo da das meni malo da ja to prekontrolisem :icon_lol:
ali semenke su do jaja, mogao bi da ih posadis.
e al me zajebase pocetnika :D
rolao ja prije sa svojim jebacima (nisam pusio, ko vecina ljudi brio sam da to unistava coveka ko heroin al jbg treba naučt ljude) pa bilo mi malo sumnjivo sta je sad ovo celer neki.. reko idem probat, i zbediro se za cili dan.
dao bi ti brate ali neke mrvice sta su ostale sam bacio, smece, jedino semenke, nisam ih nikad sadio, cini mi se previse posla, neznam stacu snjima :vb_whip:
 
14.10.2009
27
0
0
33
Marbun je napisao(la):
e al me zajebase pocetnika :D
rolao ja prije sa svojim jebacima (nisam pusio, ko vecina ljudi brio sam da to unistava coveka ko heroin al jbg treba naučt ljude) pa bilo mi malo sumnjivo sta je sad ovo celer neki.. reko idem probat, i zbediro se za cili dan.
dao bi ti brate ali neke mrvice sta su ostale sam bacio, smece, jedino semenke, nisam ih nikad sadio, cini mi se previse posla, neznam stacu snjima :vb_whip:

haha, ma zajebavam se ja malo :)
samo mi je cudno sto u amsterdamci ima semenja...:icon_eek: