Ne radi na prvu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.05.2012
1
0
0
33
Pozdrav.
Neki dan sam prvi put uzeo marihuanu. Preko druga sam nabavio istu. Sjeli smo kod mene u stan (drug i ja), i smotali. Imali smo gram od kojeg smo napravili 2 jointa. E sad imam jedno pitanje: Kako to da mi se od pušenja marihuane ništa nije dogodilo? Makar da su mi počele crveniti oči ili bilo šta? Dakle nikakav efekat na mene nije imala, ni sekunde, dok je drugu bilo ružno, počeo je povračati i tako.
Koji je razlog tome, da meni nije bilo apsolutno ništa, a drug je počeo povračati nakon pušenja?
 
13.05.2012
31
12
0
33
Jao ljudi, ja kad sam duvao prvi put puklo me k'o nista :D NIsam osecao ni ruke ni noge xD Secam se samo da mi se strasno vrtelo u glavi dok sam gledao i da sam peglao ko konj gde sam stig'o.
Mada dok su mi ble zatvorene oci bilo je super, svakojake slike i ideje mi prolazile kroz glavu. Je l se i vama to desava za vrtoglavicu?
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
meni se znalo desit kad se prepusim, da kad zatvorim oci mi je slabo i lunapark mi je u glavi, jednostavno nemogu drzat zatvorene, a kad imam otvorene oci, jos kolko tolko sam normalan, zaljepljen za kauc/stolicu/kamen , di god bio nemogu se pomaknut barem 10-20min dok me ne pusti malo pa opet normala. inace mislim da ti je to od previse vu, probaj naci neku kolicinu koja ti pase i rokaj :)

peace out !
 
13.05.2012
31
12
0
33
Bila je opasno jaka, moguce da sam uzeo malo vise nego sto treba. Fora je bila u tome sto je meni bilo super dok sam drzao oci zatvorene a ortaku je bilo super dok ih je drzao otvorene :D. A najverovatnije sam peglao zbog te vrtoglavice. Najvise mi se vrtelo kada sam menjao fokus, tj kada gledam neki predmet u daljini pa pogledam ispred sebe nesto blizu i tako. Inace bilo je dosta tripova :)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
eto :) vidis da nije nista strano :) normalne posljedice vutre :) ajd neka neka samo pusi ti tu jaku :) i ja bi isto malo ali doce meni za nekih 2 mjeseca moja pa cu ja jaku :)

peace out !
 
10.08.2012
6
1
0
33
hahahhahhahahhaha oj kad se sjetim kad sam napusio druga hahahahahhahhaa momak fakultet, fazoni.. 2 godina sve u roku. A ja ono nazvat cemo "blejac". Raja, ulica, itd itd.. kontamo se :) Reko ocemo zapaliti dzoint? Kae ma ne znam ha huu.. Haj reko ba sta ti je nidje veze. Kae hajde normala :dada
Joj njega.. HAAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHHAA Najjace mi je tad bilo, plako sam mu od smijeha. Evo i sad se valjam od smijeha, a konto neki fin post napisati. Dobra ova travulja.
Peace.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Eha da, prvi put, davno je to bilo. E al mogu vam reći da ni ja tada nisam osjećao ništa, niti ruke niti noge, odsjeklo me totalno :icon_lol:
Šta reći osim da mi je žao vas koji ne osjećate ništ jel ste ostali uskraćeni za nešt što vam otklanja sva sranja i probleme bar kratkotrajno, ako duvaš stalno onda i dugotrajno,
pa udri brigu na veselje :banana_rasta:
 
04.09.2012
10
0
0
35
Moj prvi put... Nabavio gram, lagano vukao u pluca(ne obraze) zadrzavao 4-5sec, imao jak osjecaj peckanja u plucima i grlu. Ubio sam samcat gram na bong. Oci krvave, kapci teski. Tjelo funkcionisalo normalno, nikakvih promjena. Mislio losa stvar i haj nabavim kroz koji dan preko druga od nekog njegovog lika. Isto tako nista se nije desavalao sem krvavih i teskih ociju. To se ponavljalo nekih 3-4 puta. Malo me nerviralo, drugi se razvale a ja ko debil sjedim i kontam koji k***c. Bio sam i odustao i nisam pusio nekih 2 mjeseca. A onda jedno vece drug me zove da dodjem da mu pomognem oko kompa nest. Zavrsimo sa kompom on izvadi kesicu, u pocetku nisma htio al sam popustio i roknuo se. Nakon 3-4 uvlacenja HAOS! Noge kao da nemam, glava lagana, full relaksacija. Neopisivo!
Sto se tice uvlacenja uvlacio sam ispravno, sto se tice kvalitete trava je bila dobra drugove je ubijala. Znaci samo je bilo do mene i mog organizma. Ima tu neko sranje koje treba da se odradi u organizmu prije neg pocne full djelovati.
Ne treba odustajati, treba pokusavati sve dok se ne osjeti.
 
04.10.2012
6
0
0
34
Arnold.Shpek je napisao(la):
Moj prvi put... Nabavio gram, lagano vukao u pluca(ne obraze) zadrzavao 4-5sec, imao jak osjecaj peckanja u plucima i grlu. Ubio sam samcat gram na bong. Oci krvave, kapci teski. Tjelo funkcionisalo normalno, nikakvih promjena. Mislio losa stvar i haj nabavim kroz koji dan preko druga od nekog njegovog lika. Isto tako nista se nije desavalao sem krvavih i teskih ociju. To se ponavljalo nekih 3-4 puta. Malo me nerviralo, drugi se razvale a ja ko debil sjedim i kontam koji k***c. Bio sam i odustao i nisam pusio nekih 2 mjeseca. A onda jedno vece drug me zove da dodjem da mu pomognem oko kompa nest. Zavrsimo sa kompom on izvadi kesicu, u pocetku nisma htio al sam popustio i roknuo se. Nakon 3-4 uvlacenja HAOS! Noge kao da nemam, glava lagana, full relaksacija. Neopisivo!
Sto se tice uvlacenja uvlacio sam ispravno, sto se tice kvalitete trava je bila dobra drugove je ubijala. Znaci samo je bilo do mene i mog organizma. Ima tu neko sranje koje treba da se odradi u organizmu prije neg pocne full djelovati.
Ne treba odustajati, treba pokusavati sve dok se ne osjeti.

neznam...ja sam uvijek smatrao da je to sve do mozga, odnosno mentalno, ovisi kaj si zabriješ...
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Moj prvi susret sa doticnom se desio u parku, u rodjenom mi gradu. Nas dvojica raspirili joint, kontam nista se ne desava, idemo mi na pivo, dok tako hodam parkom do nekog bircuza, drugar ide iza mene, mracno, kontam da me nikako ne radi, jbg.

Nakon pola sata hodanja shvatim da se mi vrtimo u krug po parku, hahahahaa, kakav trip, krenuli smo do birtije, a zalutali u parku, malom parku.

Htjedoh reci, sto bi Ajnstajn rekao "sve je to relativno" nekada te opali, ali se utripujes da te ne puca :)