Ne radi na prvu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.01.2013
9
3
3
30
donekle je do uvlacenja. prva dva dima nisam dobro i mislio sam da ne valja nista a vidim ovom do mene krvave oci, vec se smjeska. poslije fino uvlacio i vec je udarilo, ali opet ne kao njih

znaci vecinom je do uvlacenja ali malo i privikavanje ima utjecaja
 
29.03.2012
2
0
0
32
E ovako,uzeli smo ja i drug 1 gram vutre pre jedno 2 nedelje,i lepo to smotali u 2 dzointa(jedan veci i jedan manji). I meni i njemu je ovo bilo manje vise prvi put(ja sam pre pusio nekoliko puta,ali sve je to bilo bzvz). I tako popusili mi prvo onaj veci,uvlacili u sebe i drzali dim oko 5-6sec,ko sto sam procitao negde gore,i onda...posle jedno pola minuta pocelo da deluje,,,mi seli na klupu,kad ono srce pocelo ubrzano da kuca,vid nam se mutio...mi onda ustali i malo prosetali,i sve bese kao u nekoj igrici...a onda je usledilo bljuvanje,tresli smo se od hladnoce(jes bilo hladno ali ne toliko :D ), i takve stvari. Posle jedno 2 sata smo otisli jesti pa smo isli kuci. I mene i njega je opalio bukvalno isti efekat,koji nije bio ni malo lep ni malo prijatan. Jel zna neko mozda zbog cega se to desilo? Inace sam dosta otporan na alkohol sto se povracanja tice, pusim vec jedno 4 godine pa mi duvanski dim ne smeta, a sto se vutre tice nisam ni pomislio da ce se ovako nesto desiti.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Hahaha, a neka normala pljuga je 0.3 grama vutre, a vas dvojica ste se za prvi put dobro počastili. Kako veliš dvije frule jedna manja jedna veća. Po tom pretpostavljam da je u velikoj bilo recimo od 0.6 do 0.7 vulje. Definitivno previše za dvojicu početnika, al bar vas je dobrano opralo ako niš drugo, hehe :) Povraćanje od vutre, to nemam pojma, nikad čuo, možda mučnina al da baciš rigić to mi baš ne drži vodu. Što se tiče bržeg otkucaja srca niš strašno, zna se desiti, takođe i ono malo mi hladno malo toplo. Mogu ti reći da sam ti ja pomalo fenomen što se tiče predoziranja vutrom, hehe. Mene i nakon 16 godina svakodnevnog duvanja ponekad zna zabaciti kad se potamani koja frula više. Osjećaj, prvo mučnina, onda kašalj, klonulost i boom preznojavanje, pa poslje toga treskavica od "kao" zime, i nakon 15-tak minuta ništa i komotno mogu nastaviti dalje variti. Nije da mi se često desi to zabacivanje, recimo jednom u dvije godine. Stvar ti je da u svemu treba imati granicu, pa tako i u količini koju trpaš u frulu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
jankovitiz je napisao(la):
E ovako,uzeli smo ja i drug 1 gram vutre pre jedno 2 nedelje,i lepo to smotali u 2 dzointa(jedan veci i jedan manji). I meni i njemu je ovo bilo manje vise prvi put(ja sam pre pusio nekoliko puta,ali sve je to bilo bzvz). I tako popusili mi prvo onaj veci,uvlacili u sebe i drzali dim oko 5-6sec,ko sto sam procitao negde gore,i onda...posle jedno pola minuta pocelo da deluje,,,mi seli na klupu,kad ono srce pocelo ubrzano da kuca,vid nam se mutio...mi onda ustali i malo prosetali,i sve bese kao u nekoj igrici...a onda je usledilo bljuvanje,tresli smo se od hladnoce(jes bilo hladno ali ne toliko :D ), i takve stvari. Posle jedno 2 sata smo otisli jesti pa smo isli kuci. I mene i njega je opalio bukvalno isti efekat,koji nije bio ni malo lep ni malo prijatan. Jel zna neko mozda zbog cega se to desilo? Inace sam dosta otporan na alkohol sto se povracanja tice, pusim vec jedno 4 godine pa mi duvanski dim ne smeta, a sto se vutre tice nisam ni pomislio da ce se ovako nesto desiti.
ništa čudno,prepušili ste se,i mene koji pušim 13 godina zna oprat groznica samo ak je dobra i jaka vutra te ih se zareda par kom.,bljuvanje i napad panike isto ništa čudno nego trebao si se više informirat prije paljenja evo evdje npr.

https://www.vutra.org/topic/10030-pozitivnaneutralna-i-negativna-djelovanja-cannabisa/
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
hy
na pocetku duvacke karijere manje vise sve se svodi na isto ,,,ili mucnina ili nista ,,,rjetko da netko zabrije ko iskusni duvaci...
mora biti da organizam nema iskustva sa Thc-om ,,pa strefi nervni sistem malo jace
zadnje riganje od frule je bilo pre par godina,,,i to od Hasha,,,,prvo mucnina,,,pa preznojavanje , i onda rigoleto,,,,meni je tak od alkohola,,,zato i ne cugam ..:)
Prvi puta(1980) smo nas cetri frenda popusili jednu veliku frulu i odvalili se od smijanja,, super iskustvo,,,,sjecam se da je bila neka Domaja,,,poklon od nekog ,,,
u ono vrijeme nismo pusili travu pomjasanu s duhanom ,,nego onak ,,,cistaka,,,sve u svemu super,,,
 
29.03.2012
2
0
0
32
m a n d o r je napisao(la):
ništa čudno,prepušili ste se,i mene koji pušim 13 godina zna oprat groznica samo ak je dobra i jaka vutra te ih se zareda par kom.,bljuvanje i napad panike isto ništa čudno nego trebao si se više informirat prije paljenja evo evdje npr.

https://www.vutra.org/topic/10030-pozitivnaneutralna-i-negativna-djelovanja-cannabisa/
Znaci sledeci put kad/ako budemo varili da stavimo manje trave u dzoint? I ako manje,koliko? Oko 0.3 kao sto je No Joke naveo ili?
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
je frend sasvim dosta pogotovo ak je dobra,ja sam znao kad uzmem gram razmrvim ga cijelog i onda to fino raspodjeliš na tri djela,i gledaj da se puši vama na ugodnom mjestu bez nekih paranoja....
 
21.02.2013
5
0
0
pozdrav drugari,uzeo sam od lokalnog dilera 3g skanka,pomesao sam sa malo duvana i slrolao 4dzointa i popusili smo drugarica i ja i nista se nije dogodilo,samo nam se upalilo grlo,.... da li je to bila sranje trava ili samo lose srolana...koristio sam obicnu rizlu i kartonski flop..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
rizla i flop nemaju veze sa tim, moz biti da ste dobili sranje, meni je dosta 0.3gr, od 3 gr. vas dvoje bi trebalo da popadate... ili vam je inhibicija vrlo jaka, desava se da ljudi prvi put ne osete nista... mada, 3gr.
 
21.02.2013
5
0
0
duvali smo nas 3,sva 4 smo popusili,ja sam mozda 3puta tek osetio dim u plucima ali nista,grlo nas je sve jako peklo i jako je smrdelo,svima je prvi put,ja inace dosta podnesem i alkohola pr enego me nesto udari ali dve drugarice lako padaju na sve.izgleda da smo neko sranje dobili,a izgledali su tako dobri hedovi...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
prebacujem u postojecu temu


ma gudra neka 0 bodova (pazi, "skank"), ne moz biti da njih 3 ne osete nista od 3 gr.

satic011, citaj malo ovu temu od pocetka, ima raznih iskustava
 
21.02.2013
5
0
0
izgleda da je 0 bodova,uvlacili smo ali izgleda da sam ja puckao,nikad u zivotu nisam nista pusio,ovo mi bio prvi put pa mi izgleda samo do grla islo,svaki put kada sam uvukao u pluca zakasljao sam se
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
a vidim, po pravilniku forum nije predvidjen za mladje od 18 god, sorry, svrati za koju godinu, sledi ban sa foruma
nadjite bolje neku drugu zanimaciju nego da vas levati neki dripac od dilera
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Mene uvijek prvog pukne, a zadnjeg popusti :razvaljen:: Nikad mi se nije desilo da me ne radi... možda samo da je bila slabija vutra, pa sam bio prinudjen da satrem 10 komada u četvoročlanoj ekipi... ali kada duvam, ja dam uvijek NADUVAN :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hazer