Ne radi na prvu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
prvi put kad sam se uduvao bilo mi je prejebeno,svjet mi je isao napred nazad,smijao sam se jedno 2 sata bez prestat,nikad vise tako,sad mi je normalno popusit 4 frule šita na dan a pusim samo godinu dana..btw nikad nisam povracao od trave,niti imao drhtavicu ni nis slicno,samo paranoju par puta
 
12.09.2011
4
0
0
34
Ufff prvi put bezzeee, osecao sam da mi je jako toplo ..:) u glavi trip da mi nije nista , a ustvari sam bio razvaljen.....
 
03.10.2011
40
0
0
33
Ok.Evo danas sam prvi put probao dzoint,zavrsio sam sa ortakom tako da je bila neka domacica,watever srolao mi je ortak koji dugo dugo duva,i lepo je izgledalo zapalili smo i popusili sami ceo dzoint...Uglavnom nije me ni pipnulo,nista nisam osetio,kao cigara ima ukus na neke kolace na nesto nzm ni ja,ali bitno je da me nije ni taklo,mozda je do mene duvao sam ovako = uvucem manji cim,pa ono bas uvucem u pluca,ne izbacujem uvucem drugi,treeci,cetvrti i zadrzim duze vreme - koliko sam mogao:) ali me nije ni pipnula.Drugar se stondirao xD znaci smejao mi se u facu kao kreten,znaci dzoint je dobro srolan,mara je bila ok ali me nije ni pipnula :S ..Mozda je do mene ne znam ni sam!Any help? :)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Učinak nakon prve konzumacije je individualan, jer kod svakog mozak "funkcionira" malkice drugačije.

Tijelo ne proizvodi i ne prima THC u ovom obliku kojeg dobivamo iz biljke, pa mu treba taj
početni period privikavanja i razvijanja "obrnute-tolerancije" na prirodne Kanabinoide.
U mozgu se treba desiti indukcija enzima da bi osjetili efekte THC-a.
Tako da prva konzumacija će imati slab ili nikakav učinak ali će to potaknuti proizvodnju
modularnih enzima.

Nemam link trenutno odakle sam ovo pročitao, ali ako nađem stavim. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Monk

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
A moguce da ste pusili neko smece i zato nema nikakvog utjecaja...a kolega ti je jedan od onih koji se uvijek napuse(pa cak i od caja od kamilice ne znajuci sto pusi)...

Autosugestija je jebena stvar... :icon_lol:
 
09.11.2011
2
0
0
28
guglah neke stvari i na naletih na forum, tačnije na ovu temu :))

Prvi put sam probao prije nekih mjesec dana i nije mi ništa bilo, bukvalno ništa.Onda sam još jednom konzumirao (prije 7 dana ) i opet nisam ništa osjećao :eek:hno: ali hej, sutra je novi dan :banana_rasta:
 

Najkl

Banned
Banovan
23.11.2011
3
0
0
31
prvi put sam pusio pod velikim odmorom, kolega i ja komad popusili doso na tehnicko crtanje nemogu trokutove drzat, profesor stane iza mene i gleda sta ja radim, ja se okrenem prema njemu i opalim se smijat ko kreten i poslo me na umivanje hahaha izgleda da me bio skuzio..eto ja sam se prvi put razvalio ko budala
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Ni mene prvi put nije nista puklo ali zato sto nismo imali pojma o nicemu, bio sam prva godina srednje skole, secam se da je to bilo pored neke pruge nismo imali pojma da rolamo, uglavnom na kraju to nije licilo ni na sta trava je virela na sve strane o obliku necu ni da pricam, ali vec drugog puta je bilo mnogo bolje, vremenom smo naucili da rolamo jer smo imali jako mnogo drugara koji su duvali, a od tog momenta je trava samo pozitivno uticala na mene, postepeno sam prestao da pusim pljuge (duvan), takodje uopste nisam imao potrebu za alkoholom kao sto nemam ni sad u grad kad izadjem ne popijem vise od 2 piva, ali je bitno svaki dan bar po jedan i ceo dan mi je super :)
 
05.08.2011
22
0
1
33
eto jedna zanimljivost, ja imam frendicu koja se nikako ne moze napušit. kolko god da trave popuši, nema šanse. niš ne osjeća. ja mislio ako joj je prvi put, al ni nakon 3-4 puta nista apsolutno. bas mi je je zao
 
05.08.2011
22
0
1
33
ma kazem vam da je fenomen, moju domacu je pusila. nije neka extra posebna ali uhvati sve ostale, niko se dosad nije zalio. Ali ona nikak da se napuši, jednom smo zajedno 5 đointa popusili i ja gotov lezim a ona jadna sva razocarana i ljuta hehe.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ne zna :)
Znam još neke koji se nikako nisu mogli napljugat. Napravi nešto za jesti ili piti. Ima recepata u pod forumu kulinarstvo ;)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Složi joj bong il jos bolje neki kupovni stakleni.... stavi komad čistaka i nek povuce 2-3 hita onako milky.... ja se kladim da ce se napusit..... ako ne... onda joj nemojte vise davat vutru.... :rofl:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
iz istog razloga kao i mango... :D zato jer navodno jače lupa kad se najedeš grejpa ili manga, ima nešto u tom voću...

i da, na tu tvoju frendicu šteta bacat vutru kad ne zna pušit...